Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś w GTA IV na Win 8.1? Podstawkę przeszedłem, ale miałem jeszcze na koncie Episodes from Liberty City i chciałem pogierzyć, ale mi nie działa. Social Club nie może się zalogować (chociaż przez przeglądarkę idzie), a jak klikam Play Offline to nic się nie dzieje po zniknięciu okienka :/ W podstawkę grałem na Win7.

Odnośnik do komentarza

Opowiem wam historię meczu, który przed chwilą rozegrałem.

 

W finale Ligi Mistrzów mieliśmy zmierzyć się z PSG, które od 4 lat jest niezmiennie mistrzem Francji. Co ciekawsze, mają wciąż ogromny budżet i w wyjściowym składzie na finał znalazło się trzech moich byłych zawodników. Kontuzje w ostatnich spotkaniach zdziesiątkowały mi zespół. Nie miałem do dyspozycji żadnego z lewoskrzydłowych, więc musiałem poratować się Martinoviciem, młodym Chorwatem, który coraz odważniej puka do bram pierwszego składu. Mecz rozpoczął się z wysokiego "C". W pierwszej minucie czerwoną kartkę zobaczył mój... prawoskrzydłowy, więc po raz pierwszy od 50 meczów musiałem zmienić taktykę. Lewoskrzydłowego (Martinovicia) przesunąłem do ataku, gdzie również lubi grać i zrezygnowałem zupełnie skrzydeł.

 

PSG nas mocno przycisnęło, ale czego mogłem oczekiwać. Zarządziłem by zespół wykazywał więcej dyscypliny. Nastąpił cud, świetna dwójkowa akcja Martinovicia i Smytha (kolejno 19 i 18 latka) dała nam prowadzenie. Żarliwie poprosiłem moich kolegów w przerwie, żeby trzymali ten wynik. Wszystko wydawało się coraz bliższe powodzenie. Pierwsza, druga zmiana, czas płynął pod znakiem nieporadnych ataków PSG. W końcu nadeszła 85. minuta, faulu w moim polu karnym dopuścił się Camilo Reyes - fundament mojej obrony, cały sezon średnia 7.36, a w wielkim finale zakończył mecz z notą 5.7. PSG wyrównało, nie miałem złudzeń.

 

Trzecia zmiana, na ławkę powędrował ten, który sprokurował karnego. W jego miejsce 20-latek z Chile. FM przez 90 minut już mi dobitnie pokazał, żebym nie obiecywał sobie po tym meczu zbyt wiele. Tak jak mogłem przypuszczać, w 111. minucie straciliśmy kolejną bramkę. Grając w osłabieniu, przeciwko mocnemu rywalowi, pogodziłem się z porażką. Wtedy na indywidualną akcję zdecydował się raz jeszcze Martinovic. Piłka zatrzymała się dopiero w bramce. Doprowadziliśmy do wyrównania w 114. minucie.

 

Do rzutów karnych podchodziłem ze spokojem, bo mam w swoim składzie znakomitych egzekutorów. Wystarczyło, że PSG pomyliło się raz, a my mogliśmy świętować udaną obronę tytułu. Decydującego karnego obronił Curtuois, co stanowi wisienkę na torcie dla jego kariery. Po tym sezonie odchodzi. FM chciał mnie ruchać, ale skutecznie się obroniliśmy. Aha, Martinovic tymi dwoma golami zapewnił sobie tytuł króla strzelców Ligi Mistrzów. A mój skrzydłowy, ten co dostał czerwoną kartkę w 1. minucie będzie wpierdalał suchy chleb, bo pozbawiłem go pensji na dwa tygodnie.

 

Bohaterowie spotkania:

Ive JOKER Martinovic

Bobby Smyth

 

i w bonusie najlepszy zawodnik ligi angielskiej, Europy, najlepszy strzelec w Anglii, w Europie i facet, który dwukrotnie z rzędu zdobył już złotą piłkę:

Antonio

 

Dopadło mnie poczucie spełnionej misji. W Chelsea zgarnąłem wszystko. Za chwilę ruszają Mistrzostwa Europy 2028, gdzie tytułu bronić będzie... Polska, a potem obejmę jakąś reprezentację.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś w GTA IV na Win 8.1? Podstawkę przeszedłem, ale miałem jeszcze na koncie Episodes from Liberty City i chciałem pogierzyć, ale mi nie działa. Social Club nie może się zalogować (chociaż przez przeglądarkę idzie), a jak klikam Play Offline to nic się nie dzieje po zniknięciu okienka :/ W podstawkę grałem na Win7.

 

Ja grałem ale w GTA IV, a nie Episodes. Ale ile się najebałem, żeby zalogować się do tego gówna i móc zapisywać stan gry, to trochę zeszło. Strasznie się kłóciły komunikaty - aby zapisać stan gry zaloguj się, aby się zalogować wyjdź z gry, a po wyjściu i próbie logowania kazało mi rozpocząć nową grę i tak w kółko... Nie wiem jak to zrobiłem, ale się udało w końcu ;)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj po pracy przychodzę i tnę Sercami, prosto po awans do Szkockiej Premiership !

 

PS. Szybka ąkieta: gracie tradycyjnie na widoku kulek, czy 3D?

od FM14 tylko natychmiastowy wynik

 

Osz fak, pierwszy raz robię potrawę z chili cayenne z proszku i chyba przesadziłem :-k Mam nadzieję, że makaron to trochę złagodzi.

poczekaj na "dwójkę", życzę powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza

Dobra, to w San Andreas HD sobie pogram, ale zanim się dociągnie FM. Właśnie zremisowałem 2:2 z Lyonem w grupie LM :D

przed chwilą miałeś status "FM 15 się toczy :D " xD

 

co ściemniasz ;)

 

dobra panowie, potrzebuje jakąś śmieszną ligę do grania, w FM14 do objechaniu wszystkich polaczkami, objechałem jakimś klubem z Portugalii żeby potem zrobić Liverpoolem sieczkę

 

jaki kierunek teraz polecacie ? na 10 lig angielskich jeszcze chyba ciut za wcześnie, jakieś inne opcje polecicie na extremalną przygodę ?

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, to w San Andreas HD sobie pogram, ale zanim się dociągnie FM. Właśnie zremisowałem 2:2 z Lyonem w grupie LM :D

przed chwilą miałeś status "FM 15 się toczy :D " xD

 

co ściemniasz ;)

 

dobra panowie, potrzebuje jakąś śmieszną ligę do grania, w FM14 do objechaniu wszystkich polaczkami, objechałem jakimś klubem z Portugalii żeby potem zrobić Liverpoolem sieczkę

 

jaki kierunek teraz polecacie ? na 10 lig angielskich jeszcze chyba ciut za wcześnie, jakieś inne opcje polecicie na extremalną przygodę ?

 

 

 

Szkocką. Celtic kurwa.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, to w San Andreas HD sobie pogram, ale zanim się dociągnie FM. Właśnie zremisowałem 2:2 z Lyonem w grupie LM :D

przed chwilą miałeś status "FM 15 się toczy :D " xD

 

co ściemniasz ;)

 

dobra panowie, potrzebuje jakąś śmieszną ligę do grania, w FM14 do objechaniu wszystkich polaczkami, objechałem jakimś klubem z Portugalii żeby potem zrobić Liverpoolem sieczkę

 

jaki kierunek teraz polecacie ? na 10 lig angielskich jeszcze chyba ciut za wcześnie, jakieś inne opcje polecicie na extremalną przygodę ?

 

Andora, San Marino, Luksemburg, Malta. Ewentualnie Szwajcaria z niższymi ligami i jakiś klub z liechtensteinu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...