Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś jmk wykłady z Miluskim? Bardzo fajny typ. Opowiadał nam, że od kilkunastu lat gada o zagrożeniu ze strony Rosji i mocarstwowych planach Putina i dopiero teraz studenci zaczynają go słuchać i się z nim zgadzają. Wcześniej odbiór jego słów wyglądał mniej więcej tak: "HAHAHAHA co za stary dziad pierdoletz, co on gada oszołom".

 

No i strasznie jebie Bronka i PełO więc go uwielbiam :D

 

Wiem, kumple mi opowiadali ;) Ja juz wtedy pracowałem i nie mogłem chodzić na wykłady.

Do mnie strzelały psy Donalda w ramach ćwiczeń przed euro, wiec chociażby z tego względu nigdy nie zagłosuje na cokolwiek związane z platforma.

 

O tym właśnie mówiłem ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, co dla mnie jest najgorsze w tym politycznym szambie. Ja, osobiście lewak motzno, zastanawiam się czy w drugiej turze nie zagłosować na Dudę, żeby tylko ktoś wetował te gnidy z PO. Nie chcę oddawać nieważnego głosu, ale jak sobie myślę, że mam wybór między tym sterowanym gamoniem, a pajacem na smyczy Jarka i klechów to zbiera mi się na wymioty.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze apropos Hawkeye'a i jego beki z korwinistów - no pewnie, że jest to w chuj śmieszna zgraja i ich twórczość internetowa jest momentami przezabawna, ale jednak mimo to fajnie, że są ludzie, którzy kontestują obecną rzeczywistość i w jakiś tam sposób starają się ją zmienić. I poprawcie mnie jeśli się mylę, ale mam wrażenie że Korwin jest jedynym (albo jednym z bardzo niewielu) politykiem, którego drobiazgowo rozlicza się z jego własnych słów. Rządzący mogą pierdolić farmazony w nieskończoność, a i tak nie zostaną tego w żaden sposób rozliczeni, natomiast praktycznie każda wypowiedź Korwina jest wręcz rozkładana na czynniki pierwsze i analizowana przez kilka stacji telewizyjnych (najczęściej zresztą są to słowa wyrwane z kontekstu). I wiem, że pachnie to teorią spiskową, a z tych najłatwiej się śmiać, no ale serio - czy Waszym zdaniem tak nie jest?

 

Ale beka z korwinistów, nie bierzę sie z samych poglądów Januszaja (abstrahując od ich słuszności), tylko z tego, że b.czeto sami nie wiedzą na co głosuję. Ostatnio gadałem właśnie z takim młodym kucykiem (16 lat) i twierdził że chętnie by zagłosował na Korwina, po to aby ubogim żyło się lepiej (co trąci socjalem na kilometr). A tak niestety nie będzie, rządy liberalne zawsze prowadzą do polaryzacji klasowej społeczeństwa.

 

@ SZU - świat zachodni nie umiera, tylko się zmienia. Mnie też wkurwia wiele aspektów, zwłaszcza w sferze moralno-duchowej, ale co ja na to poradzę. Mam wyjśc na ulicę, głosić "dobrą nowinę". Ludzie uznali by mnie za wariata i od razu by mnie wzięli do Tworek

Odnośnik do komentarza

 

Przejrzałem na szybko Fulham to może być w tym potencjał :-k.

 

Tylko nie wiem czy spamować w Maryni czy może do działu karier się przenieść :kekeke:.

I tu i tu będziemy oglądać same wygrane wiec chociaż włóż trochę trudu i wróć do karier :)

 

Czemu same wygrane? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Przejrzałem na szybko Fulham to może być w tym potencjał :-k.

 

Tylko nie wiem czy spamować w Maryni czy może do działu karier się przenieść :kekeke:.

I tu i tu będziemy oglądać same wygrane wiec chociaż włóż trochę trudu i wróć do karier :)

 

Czemu same wygrane? :P

 

Skoro lechem dochodzisz do finału LM... to co dopiero przy większych funduszach, lepszej lidze...

Odnośnik do komentarza

 

 

Przejrzałem na szybko Fulham to może być w tym potencjał :-k.

 

Tylko nie wiem czy spamować w Maryni czy może do działu karier się przenieść :kekeke:.

I tu i tu będziemy oglądać same wygrane wiec chociaż włóż trochę trudu i wróć do karier :)

 

Czemu same wygrane? :P

 

Bo jesteś tak utalentowanym menadżerem!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Przejrzałem na szybko Fulham to może być w tym potencjał :-k.

 

Tylko nie wiem czy spamować w Maryni czy może do działu karier się przenieść :kekeke:.

I tu i tu będziemy oglądać same wygrane wiec chociaż włóż trochę trudu i wróć do karier :)

 

Czemu same wygrane? :P

 

Skoro lechem dochodzisz do finału LM... to co dopiero przy większych funduszach, lepszej lidze...

 

No dobra, ale to było w siódmym sezonie gry :D. Sądzę że znalazłoby się trochę osób, które potrafiłoby wygrać LM Lechem szybciej :P.

 

A ja mam plan taki, żeby zrobić pierś z kurczaka w cieście frantzuskim.

 

Gdzie kupujesz ciasto francuskie i po ile?

 

Wczoraj kupowałem 2x ~250g jeśli dobrze pamiętam w Tesco po ~3.50.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...