Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Największa beka jest z tego, jak wyborcy PO ciskali na PiS że Macierewicz und Kaczafi chco wojny z Rosją i generalnie są szalonymi rusofobami, a teraz jak ich reprezentanci machają szabelką w kierunku "naszego człowieka na Kremlu" to wszystko jest wporzo i generalnie dupa cicho :D Donald załatwi posiłki z Brukseli w razie czego. Niebywałe kurwa, że po tylu aferach, kompromitacjach i skrętach o 180 stopni nadal znajdują się ludzie głosujący na te kurwy. Chyba wolałbym oddać głos na SLD, niż na tę schujałą bandę.

Odnośnik do komentarza

Największa beka jest z tego, jak wyborcy PO ciskali na PiS że Macierewicz und Kaczafi chco wojny z Rosją i generalnie są szalonymi rusofobami, a teraz jak ich reprezentanci machają szabelką w kierunku "naszego człowieka na Kremlu" to wszystko jest wporzo i generalnie dupa cicho :D Donald załatwi posiłki z Brukseli w razie czego. Niebywałe kurwa, że po tylu aferach, kompromitacjach i skrętach o 180 stopni nadal znajdują się ludzie głosujący na te kurwy. Chyba wolałbym oddać głos na SLD, niż na tę schujałą bandę.

 

Ależ straszny #bóldupy, nie męczy Cię takie bycie wkurwionym non stop?

 

Ale cudowny Hasselhoff w True Survivor, no geniusz po prostu <3

Odnośnik do komentarza

Ja wiem że z Bayernem i tak byśmy odpadli, no ale Drągowski podający Lewemu to lekka przesada.

 

No cóż, trza się brać za te Fulham chyba :-k.


http://i.imgur.com/l4GR1fi.pngopierdoliłem ich w szatni i cuś takiego się stało :o.


SZU, a w Szkocji teraz Rangers/Hibs się biją o mistrza, zapowiada się trzeci rok z rzędu bez Celticu na pierwszym miejscu :D.


lol, Bayern szybko czerwona kartka w rewanżu i pojechaliśmy ich 3:0 :kekeke:. Będzie półfinał :D.


I to jeszcze półfinał z Romą, od której okazaliśmy się lepsi w poprzednim sezonie w grupie (chociaż w Rzymie wjebaliśmy 0:4).

Odnośnik do komentarza

Oni nie głosują zwykle. Z tego co z nimi gadałem to jeśli pójdą na wybory to zagłosują na Kukiza, ojciec jeszcze trollował o Ogórek :keke:.

 

Przecież kurwa wiadomo że głosują na nich lemingi i ci co mają dzięki nich stołki pod dupą.

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu tez 3:2, finał z Barsom.


Lecimy z tematem :).

 

Barca: ter Stegen - Pique, Vallejo, Yepes - Bandermann, Borja - Busquets, Bruno Fernandes - Unai Lopez - Suarez, Neymar

Lech: Drągowski - Kędziora, Lisowski, Bednarek, Stolarski - Bielik - Tomaszewski, Zieliński - Kownacki, Żyro - Milik


Już w czwartej minucie słupek Suareza...


20' Suarez 1:0.


35' Unai Lopez 2:0


60' Kownaś 2:1!


76' Unai Lopez 3:1 :(


FT, było godnie. http://i.imgur.com/iQBcfdU.jpg

Odnośnik do komentarza

A jak prawo jazdy i szef? ;)

 

Witajcie :) Kurde. Dziś napięty dzień. Mam mnóstwo pracy i nie wiem czy się wyrobię, bo muszę między 11 a 14 zrobić wszystko. Wieczorkiem pub crawl i spotkanie z dawno niewidzianą koleżanką. A jutro randkowy dzień cały. W niedzielę warzenie wspólne w ramach PSPD i koncert. Znowu, kurwa, się nie wyśpię -.-

Odnośnik do komentarza

 

Bronka popierają rozsądni. Reszta to szaleńcy przecież.

 

W ogóle jestem ciekawy fenomenu PO i Komoruskiego. Tyle % w sondażach i wyborach, a nie znam nikogo kto by na nich głosował :|. To już nawet wyborców SLD jakiś znam :D.

Pewnie 90% budżetówki na nich głosuje. Tak jak rolnicy na PSL. Ot, tajemnica.

 

 

a to chyba najwieksza powtarzana bujda :D

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

No uproszczenie, bo na PSL głosują głównie ludzie z wszelkich rolniczych i małomiasteczkowych urzędów.


A odnośnie Korwina to jeszcze mi się taka analogia nasunęła na myśl po tym co napisał Hawkeye. Jak w internecie widzę kogoś z herbem Realu albo Barcelony to też automatyczne skojarzenie mam takie że to debil. Nie zmienia to jednak faktu, że obu tym klubom kibicują ludzie których cenię (choćby na tym forum) i którzy są normalni. Wszędzie znajdziesz mnóstwo oszołomstwa niestety.

Odnośnik do komentarza

Bronka popierają rozsądni. Reszta to szaleńcy przecież.

 

W ogóle jestem ciekawy fenomenu PO i Komoruskiego. Tyle % w sondażach i wyborach, a nie znam nikogo kto by na nich głosował :|. To już nawet wyborców SLD jakiś znam :D.

Naprawdę? Ja chyba 90 procent ludzi, po jakoś 28 roku życia, których znam głosuje na Bronisława Komorowskiego. Moja babcia, jeszcze przedwczoraj, pytała na kogo głosuje i, że ma nadzieję, że nie j tego wariata Korwina. Ja powiedziałem, że nie bo ma kilka dobrych pomysłów ale jest jednocześnie pojebanym hipokrytą, i babcia mnie zaczęła nawracać na Komorowskiego. Bo on spokojny, bo żadnych afer nie było, stonowany, inteligentny i dobry człowiek. Nie zgodziła się ze mną, że przecież to jest jakaś zmanierowana pizda i gdyby mi przyszedł do domu negocjować coś dla siebie to nawet ja bym go i jego wujkowy styl bycia wyśmial i jeszcze by mi musiał dopłacać. Ale rostalismy się w zgodzie, bo dostałem bardzo dobre mięso pieczone :).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...