Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

To tym bardziej jakiś przekręt. Nawet nie mają potwierdzenia, że odebrałeś paczkę. Przedzwoń jutro jeszcze raz i opisz im to dokładnie. W sumie możesz spokojnie powiedzieć im, że towar ma się znaleźć i nie interesuje cię sposób w jaki to zrobią, a jak nie to zgłaszasz sprawę na policję. Powinno spokojnie wystarczyć.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

 

 

 

Schizzm, tylko Generals zajebiste, grałem w to sporo kiedyś. Samo niestety nigdy w promo jeszcze nie trafiłem za jakieś 5 zł.

 

 

Spoko. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz. Strasznie mnie wkurwiają takie zachowania kurierów, a od paru lat użeram się z nimi codziennie tylko w innej firmie.

 

 

Jeśli serio to nie przypadek (?) albo coś się stało, nie wiem sprzedawca nawalił czy coś to nie mam pojęcia co nim kierowało. Wyjmować głupi tusz jeszcze zamiennik do starej drukarki? Po nazwie nadawcy widać było co tam jest w środku... a nawet jeśli to jak zobaczył co to to mógł jakoś odłozyć i niezdbale zakleić... eh... Nawet przeszedłem się po okolice, żeby sprawdzić czy może mu gdzieś nie wypadło.

 

Paczki same z siebie się nie otwierają, a kurierzy w większości nie chcą zabierać przesyłek, które mają jakiekolwiek naruszenia opakowania bo to jest właśnie dodatkowy czas spędzony u klienta, spisywanie protokołu jeżeli czegoś brakuje, albo jest uszkodzone. Koleś musi być debilem jeśli połasił się na coś tak taniego (w porównaniu z wartością całej reszty towaru jaką przewożą) i może (a nawet powinien) przez to wylecieć z roboty.

Odnośnik do komentarza

Mały update ode mnie.

 

Jeszcze wczoraj w nocy mówiłem, że będzie ciężko, a tutaj sytuacja trochę się odmieniła i po ćwiartce sezonu tabela wygląda tak: http://i.imgur.com/DZn7869.jpg

 

Dwa zwycięstwa u siebie - z faworyzowanym Inverneess 1:0, i kompletnie niezasłużone (w strzałach 7-14 dla przeciwników) również 1:0 z Ayr, w drugim przypadku uratował nas szczęśliwie Brian Kerr, który w 94 minucie strzelił zwycięską bramkę z wolnego.

 

Jednak najbardziej "dziwny" było ostatnie spotkanie grane z liderem - Falkirk - http://i.imgur.com/mV4oRKE.png. Patrząc na statystyki spotkania, to trochę oszukałem FM-a (a raczej zrobiłem tak, jak on lubi robić graczom). ;) Przyznam, że gdy w 70 minucie wyrównaliśmy stan meczu, to spanikowałem i nie wiedziałem co robić ;). Miałem do tego momentu ofensywne nastawienie, ale ostatecznie postanowiłem bronić tego remisu i zeszlliśmy do głebokiej defensywy. Ciekawostka, Ryan McGeever, który strzelił samobója na naszą korzyść, jeszcze niedawno grał u nas na wypożyczeniu :kekeke:.

 

W zeszłym sezonie 38 punktów wystarczyło do utrzymania, mój cel to nabić te 40. Na chwilę obecną trzeba ogarnąć grę na wyjazdach, w których jesteśmy 0-2-2.

Odnośnik do komentarza

Ja podpisałem nowe kontrakty z zawodnikami, hajsów trochę poszło, ale z większością jest spokój na cztery lata (kontrakt 3 lata + 1 z automatu mogę przedłużyć). Teraz tylko na regenów trzeba czekać ;).

 

Mam styczeń 2020, ostatni gotówkowy transfer cztery lata temu. Od tego czasu sprowadziłem tylko jednego zawodnika - Ryczkowskiego za darmo i on prawie i tak nie gra :keke:.

Odnośnik do komentarza

Ja się zawiodłem w chuj na tegorocznym naborze ze szkółki. Tylko jeden ciekawy grajek - prawy obrońca. Chociaż akurat ta pozycja wymaga wzmocnień. A na lewajkę spróbuję latem ściągnąć Graeme'a Shinniego.

 

Mam dwóch środkowych obrońców z akademii, którzy mogą w przyszłości grać w pierwszym składzie w Hibs i tego prawego obrońcę. Brakuje tylko jakiegoś lewaka, żeby mieć za parę lat linię obrony made in Hibernian.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...