Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem czy potrafiłbym zdalną robotę ogarnąć - w domu tyle przeszkadzaczy, tyle rzeczy, które czas zajmują.

2x w tyg pracuje z domu, super sprawa. Kwestia organizacji. Paradoksalnie więcej robię niż w jak jestem w pracy, gdzie ktoś przychodzi, truje, a tu mam spokój i ewentualnie jak ktoś coś chce konkretnego to Skype i nie ma gadania o dupie maryni.

 

o matko, Skype? a o Lyncu nie słyszeli :P ?

 

 

Jagiellonia jest zboczona ... :muza:

 

;)

...nikt ich za to nie pokona.

Pogoń z Legią dwa lizusy,

oblizują swe fallusy.

 

;)

 

Pogoń i Legia to już chyba jakiś archaizm

 

Gabe, 100 osób zapłaci po 2,49 i typ będzie miał 249 zeta, które wyda... na inną oryginalną grę, żeby wydawca też zarobił ;)

z ktorej to znowu przeznaczy srodki na zakup i nielegalne rozpowszechnianie kolejnej pozycji, ciekawe jestem kiedy to tych gosci dobierze sie allegro albo sam steam.
Odnośnik do komentarza

Smetku, senkju za pomoc z dyskiem. Tuż przed wyjazdem do Holandii stary zaczął rzęzić i nie chciał odpalać windowsa nawet, więc końcu musiałem dostarczyć mu konkurencje. Wsio na nowym na razie działa, zobaczę dzisiaj czy to stary dysk tak mulił pracę czy co :)

Odnośnik do komentarza

No ale nie da się już ściągnąć FMa z zatoki i zagrać jak normalny pirat, tylko trzeba płacić za to jakiemuś cyganowi_ze_stadionu_2.0? Bo mnie to naprawdę ciekawi.

wszystko sie da :) trzeba tylko chciec

 

 

Smetku, senkju za pomoc z dyskiem. Tuż przed wyjazdem do Holandii stary zaczął rzęzić i nie chciał odpalać windowsa nawet, więc końcu musiałem dostarczyć mu konkurencje. Wsio na nowym na razie działa, zobaczę dzisiaj czy to stary dysk tak mulił pracę czy co :)

nie za ma co.
Odnośnik do komentarza

No ale nie da się już ściągnąć FMa z zatoki i zagrać jak normalny pirat, tylko trzeba płacić za to jakiemuś cyganowi_ze_stadionu_2.0? Bo mnie to naprawdę ciekawi.

wszystko sie da :) trzeba tylko chciec

 

Dokładnie, wystarczy dobrze ogarniać asemblera i można sobie napisać cracka :keke:

Odnośnik do komentarza

 

pewnie dla niektórych lepiej mieć pirata za 2,50 niż nie mieć w ogóle gry. ;)

Ale przecież pirata można mieć za friko, więc trzeba być już ultra frajerem, żeby za to płacić.

 

podejrzewam, że skoro ciemna masa kupuje takie pozycje na allegro to jeszcze twierdzi ze to legalne :))))
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale wiesz, ze tak naprawdę kupujesz pirata?

to straszne :o

 

Nie tyle straszne, co dziwne, bo skoro i tak wpada do szufladki moralnej 'pirat', to po co komuś dawać jeszcze za to zarobić? :-k

 

No wlasnie. Skoro juz piracisz, to rob to jak czlowiek, a nie jak frajer.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...