Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Łoo, jestem losowany z drugiego koszyka w fazie grupowej LM :o Szkoda, że w przyszłym roku znów playoffy, bo pozostałe ekipy z Polski dają ciała w Europie :/

W grupie: Manchester United, Ajax i Dinamo... mogło być lepiej :/

U mnie Legia ogarnia, chociaż po porażce 0-4 z Romą nie liczę na awans. Teraz będzie wpierdol z Barcą, a po kadrze dwa mecze z Dinamem, kluczowe bo stawką trzecie miejsce pewnie ;).

Odnośnik do komentarza

1/8 Pucharu Szkocji i półfinał Pucharu Ligi z Celtikiem. Ja pierdolę :(

Ktoś tam się pytał kiedyś jakim klubem z niższych lig angielskich warto pograć. Hereford United z Conference Premier. Jak na tę ligę to duży i zasłużony klub. W latach 70 i 80 mieli supermecze derbowe z Cardiff i Swansea.

HU FC to mój ulubiony cmowy/fmowy klub. Szkoda, że prawdziwy Hereford United przestał istnieć :(. Problemy finansowe zaorały klub i zakończyły się jego wycofaniem z rozgrywek w 2014 r. Teraz w miejsce Hereford United powstał Hereford FC.

 

Szkoda, klub z fajną historią i to osławione wywalenie Newcastle z pucharu w 1972 roku :)https://www.youtube.com/watch?v=D1i7XUmCGcg

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj jednak obudziłem się z opór kaszleniem i bólem gardła, nie wspominając o ogólnym rozbiciu, więc praca zdalna z domu. Jak jutro będzie to samo, to będę cisnął do lekarza, ale jest szansa chyba to wyleżeć :-k

 

Co nie zmienia faktu, że dzisiaj cały dzień na kanapie i spokojnie będzie można kilka meczyków pyknąć :keke:


O, Lechia i Śląsk w fazie grupowej LE, więc chyba możemy liczyć, że za dwa lata znów będziemy mieć miejsce od razu w fazie grupowej LM ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj jednak obudziłem się z opór kaszleniem i bólem gardła, nie wspominając o ogólnym rozbiciu, więc praca zdalna z domu. Jak jutro będzie to samo, to będę cisnął do lekarza, ale jest szansa chyba to wyleżeć :-k

 

Co nie zmienia faktu, że dzisiaj cały dzień na kanapie i spokojnie będzie można kilka meczyków pyknąć :keke:

:pozdro600:

 

W końcu byś wygrał tą LE :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...