Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Przeczytałem sobie lajfskora i jestem zdziwiony, że nikt nie napisał jak sędzia przekręcił City...

a kto mial napisac jak tam prawie sami sympatycy United pisali?

Był Scorpio, ale dzielnie zniósł ślepotę liniowego.

Bo ja mam już wyjebane na ten sezon i prawdę powiedziawszy od 2:1 przestałem oglądać. Wystarczyło mi tylko ze nie skończyło się 1:6.

panowie, nie ma ktoś podzespołów bazowych ze starego kompa na zbyciu? chodzi mi o płytę główną + procesor + ram + ew. grafika, warunek: procesor szybszy niż dwurdzeniówka 1.6 ghz :keke:

Ja coś tam mam. gdzieś tylko rozpiska musze ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Niby cieszy mnie odrodzenie United, bo raz że je przewidywałem ;), a dwa lepsi oni, niż Chelsea czy City, ale mam trochę wrażenie, że to może być kazus Liverpoolu z poprzedniego sezonu. Brak gry w Europie, skupienie się na lidze, mniejsza presja i w rezultacie zajebiste wyniki. Pytanie czy z Fellainim, Youngiem i resztą, za rok nie będzie tak samo jak np. z Hendersonem, Sterlingiem czy Sturridgem - czyli wyraźne obniżenie lotów. Trochę zbyt pięknie to wygląda, że taki Fella z dnia na dzień został wymiataczem. Zbyt długo to może nie potrwać. Inna sprawa, że pewnie w przeciwieństwie do LFC, United się mądrze wzmocnią i nie przejebią hajsu na jakieś wynalazki jak Marković.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...