Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Idziesz na mecz?

będę z dziewczyną w Kotle, trenuje ją podczas PP :D

 

ja ide na Legie, rzucam ja na gleboka wode :D

 

ostatnio na meczu z Legią to moja prowadziła doping na sektorze januszowym :keke:

tydzień mówić nie mogła, ale znam skuteczny syrop :keke:

 

Jahu, ale kogo znowu?

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007293589340&fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends

 

Odnośnik do komentarza

 

o, GTAV juz wisi na torkach. ale bez kraka.

 

Też czekam ;)

 

 

Serio ta gra będzie taka dobra jaki jest hajp na nią? No, ale 150zł?

 

ja juz schowalem swoja piracka chuste - za duze ryzyko :/

 

 

no i po chuj mi gra na PC, ktorej nawet nie skonczylem na PS3 xDDD

Odnośnik do komentarza

wpierdolenia sie na chate przez smutnych panow.

no to że raz Ci sie trafiło, to nie znaczy ze zawsze tak bedzie ;) jedyne co jest niebezpieczne to "Polskie" produkcje filmowe

 

Nie wiem czy 20 gości zbierających się raz do roku w jednym miejscu, aby się alkoholizować, to idealna definicja wygrywania życia :P

20 ? w najlepszych czasach 44 zwłoki ;) oczywiście, że wygrywamy grupowo życie !

 

tylko żeby nikt nie wyskoczył z "Ceglarek dementuje !!!1111"

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy 20 gości zbierających się raz do roku w jednym miejscu, aby się alkoholizować, to idealna definicja wygrywania życia :P

20 ? w najlepszych czasach 44 zwłoki ;) oczywiście, że wygrywamy grupowo życie !

 

Ja to wygrywam życie dopiero! Wziąłem urlop, aby w środę pojechać do rodziców i zrobić 151616 prac w ogrodzie, dzisiaj odpicować samochód i rower na wiosnę, wykonać małe odwiedziny w US i w planach są jeszcze zakupy, a jutro trzeba ogarnąć sprawy na zjazd :P W ogóle nie poczułem, że życie mi ucieka.

Odnośnik do komentarza

Filmy to jest tylko poczatek. Chuj wie do czego jeszcze sie te "firmy", przy pomocy policji i prokuratury, przypierdola (a kilka tygodni temu przypierdolily sie do Metro Last Light - wiec to juz nie tylko filmy). Ale chuj mnie to obchodzi - robcie co chcecie.

Odnośnik do komentarza

Polecam peerblocka + korzystanie z prywatnych trackerów. Wiadomo, że w sieci p2p nigdy nie uda się w pełni zabezpieczyć (w końcu to jest kurwa pir tu pir, każdy może się połączyć z każdym), ale zawsze to pewniejsza sprawa.

 

Ale ofc i tak masę rzeczy ciągnę ze statku, na btgigs przecież kurwa wszystkie filmy muszą mieć lektora, bo Polacy nie umieją ani into angielski, ani into czytanie.

Odnośnik do komentarza

http://www.supermamy.pl/maluszek/5163/Rzad-dotrzymal-slowa-1000-zl-becikowego-co-miesiac.html

 

Robcie dzieci za pol roku.

 

 

 

 

o, GTAV juz wisi na torkach. ale bez kraka.

Też czekam ;)

 

 

Serio ta gra będzie taka dobra jaki jest hajp na nią? No, ale 150zł?

ja jestem ciekaw, czy w ogole odpale na lapku ze zintegrowana grafika :kekeke:

 

Możemy się założyć. Ja stawiam, ze nie pójdzie, kup grę i jak mam rację to mi oddasz. Nie zakładam opcji, ze wygrasz, bo chyba nie masz integry z 1gb :p

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Idziesz na mecz?

będę z dziewczyną w Kotle, trenuje ją podczas PP :D

 

ja ide na Legie, rzucam ja na gleboka wode :D

 

ostatnio na meczu z Legią to moja prowadziła doping na sektorze januszowym :keke:

tydzień mówić nie mogła, ale znam skuteczny syrop :keke:

 

Jahu, ale kogo znowu?

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007293589340&fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends

 

 

link mi nie działa, bo mam ukrytych znjaomych daj normany link na fb

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...