Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

hahaha tvp jak szybko uciekło z transmisją :DDDD Bayern biglolrotfl

Kolejny popis publicznej. To aż jest kurwa żałosne, że publiczna telewizja wypierdala takie numery. Piłka po odbiciu się od tej poprzeczki nie zdążyła spaść jeszcze na ziemię, a Ci już kurwa spot reklamowy.
To chyba tylko na Tvp sport.
Odnośnik do komentarza

 

 

hahaha tvp jak szybko uciekło z transmisją :DDDD Bayern biglolrotfl

Kolejny popis publicznej. To aż jest kurwa żałosne, że publiczna telewizja wypierdala takie numery. Piłka po odbiciu się od tej poprzeczki nie zdążyła spaść jeszcze na ziemię, a Ci już kurwa spot reklamowy.
To chyba tylko na Tvp sport.

To samo miałem pisać - na TVP nie było żadnych reklam :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

hahaha tvp jak szybko uciekło z transmisją :DDDD Bayern biglolrotfl

Kolejny popis publicznej. To aż jest kurwa żałosne, że publiczna telewizja wypierdala takie numery. Piłka po odbiciu się od tej poprzeczki nie zdążyła spaść jeszcze na ziemię, a Ci już kurwa spot reklamowy.
To chyba tylko na Tvp sport.

To samo miałem pisać - na TVP nie było żadnych reklam :)

 

Aha, być może. Oglądałem na TVP Sport, bo to w pobliżu Eurosportu, gdzie momentami przełączałem na snookera. No to fałszywy alarm.

Odnośnik do komentarza

Generalnie bardzo ciekawe wyniki i zapowiada się przemocny skład półfinałów. Tam czeka już Trump, a jego łatwa wygrana z Dingiem chyba stawia go w roli faworyta w ewentualnym spotkaniu ze zwycięzcą O'Sullivan - Bingham (8-8). Drugim półfinalistą został Murphy, pozostający w świetnej formie, a za rywala będzie miał Robertsona, albo Hawkinsa (8-7). Już zacieram rączki na wieczorną sesję.

Odnośnik do komentarza

Daria jaka piękna w multilidze :wub:

Petr Cech; Ivanovic, Gary Cahill, Terry ©, Cesar Azpilicueta; Ramires Matic; Willian, Cesc Fàbregas, Eden Hazard; Didier Drogba.

Cambios: Thibaut Courtois, Filipe Luis, Zouma, Nathan Ake, Mikel, Oscar, Juan Cuadrado.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...