Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powie mi ktos czemu Termalica znow usilnie stara sie nie awansowac? W dupe wczoraj od Widzewa to juz jawne walenie w czlona

 

brak infrastruktury, oni wiedzą że wymogów licencyjnych Ekstraklasy raczej nie spełnią i wolą kopać czoło w I lidze, tak już 3 sezon chyba jest.

 

 

Tą samą filozofię wyznaję Dolcan :)

Odnośnik do komentarza

ja pierdole, oglądaliście to UFC wczoraj? ten komentarz rozjebał mnie na łopatki, byłem trochę ujebany, ale to tylko dopełniło całości. wjeżdża gościu do oktagonu, leci jakiś rockowy kawałek, a facet: "czy to nie Agnieszka Chylińska?" no kurwa, hahaha. albo przed trzecią rundą w walce Janka była kamera na jego narożnik, po czym komentator mówi: "właśnie, Janek, nie ma co się piiii", nie mogłem w to uwierzyć :D


miałem wrażenie, że tych dwóch komentatorów siedziało sobie przy piwku i pierdoliło o MMA, nie wiedząc, że są na wizji :D

Odnośnik do komentarza

De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Blind, Carrick, Fellaini, Herrera, Mata, Young, Rooney

 

Bardzo dobrze, bez niespodzianek.


Skład City: Hart; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy; Fernandinho, Toure, Navas, Milner, Silva; Aguero


Chelsea całkowicie bez pomysłu na QPR, nie wiem czy chociaż jedną dobrą okazję mieli.

Odnośnik do komentarza

De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Blind, Carrick, Fellaini, Herrera, Mata, Young, Rooney

 

Bardzo dobrze, bez niespodzianek.

Skład City: Hart; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy; Fernandinho, Toure, Navas, Milner, Silva; Aguero

Chelsea całkowicie bez pomysłu na QPR, nie wiem czy chociaż jedną dobrą okazję mieli.

Ani jednego celnego strzału nie było.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...