Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowywałem się na wpierdol, a tu 23. minuta, prowadzimy 1:0, a Celtic w dziesiątkę http://i.imgur.com/1DHesIl.jpg

 

A ten skurwiel Neil Lennon raczył mnie obrazić na konferencji, to mu odpowiedziałem, że pokażemy swoją wyższość na boisku :D

 

60. minuta: mój boczny obrońca ścina równo z trawą wychodzącego sam na sam Griffithsa, gramy 10 na 10 :/

 

80. minuta: Vernon podwyższa na 2:0 :gool:

 

Koniec! Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na 2. miejsce

Odnośnik do komentarza

Ja mam problem, że za bardzo się przywiązuję do wychowanków, i każdego gracza z co najmniej 2,5 gwiazdkami potencjału staram się ich lansować od razu. Przez co w kadrze mam już powyżej 50 graczy, a nie lubię nie przedłużać kontraktów z graczami. Ale chyba będę musiał kogoś zwolnić, bo jakoś moje "gwiazdy" nie są na rynku rozchwytywane.

Odnośnik do komentarza

Jest lad?

W przypadku słabych pilkarzy w obronie lepiej zastosować krycie strefą, czy indywidualne?

Nie ma jakiejś jednoznacznej odpowiedzi. To zależne od Twojego stylu gry, ale na chłopski rozum to prościej jest bronić strefą. Krycie indywidualne wymaga dobrego przewidywania, ustawiania się, przyspieszenia i krycia.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w tej Szkocji. Czemu tam was wszystkich wywiało? Zasady, klimat, struktura lig czy może chcecie utrzeć nosa Celticowi?

Przede wszystkim to klimat, nieprzewidywalność (u mnie w ciągu 3 lat było trzy różne warianty podium), no i wyzwanie - prześcignąć Celtic i osiągnąć coś w Europie. To teoretycznie zaściankowa liga, ale IMO zdecydowanie najlepsza do gry w FM jeżeli ktoś ma chęć na dłuższą rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...