Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z Pucharu Szkocji też wypierdalamy, bo oczywiście dwie kontuzje na Ibrox i musieliśmy kurwa kończyć mecz w dziesiątkę. Super sezon, kurwo.


Dwa mega pechowe wpierdole z Rangers w ciągu 2 tygodni. Oj kurwa, jak się zemszczę.


Pozostało mi walczyć o wicemistrzostwo :D

Odnośnik do komentarza

 

fhuKmu7.jpg

 

 

Swansea gotowe na walkę o zwycięstwa. Aha, Bony i Vorm złapali kontuzje pomiędzy ostatnim sparingiem, a pierwszym meczem ligowym.

 

Do spełnionego w 100% off-seasonu brakuje jedynie wyrzucenia Lity i Canasa, ale nikt ich nie chce, nawet za darmo.

Później będzie trzeba jeszcze poszukać rozgrywającego (mam na oku jednego Anglika z Burnley) oraz lewoskrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

Rangers są na 3 miejscu i legitymują się bilansem bramkowym 8-8. Po 14 kolejkach :D

 

Aberdeen 0-4 Hibs

 

Take mecze to ja rozumię :matrix:

 

McLeisha zaraz pewnie wyjebio. W ogóle dwie ostatnie wizyty w Aberdeen to 6-2 i 4-0. Obesrani są jak wjeżdżamy do miasta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...