Skocz do zawartości

Marynia posyła piłkę 463 metry nad bramką


FYM

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na rozmowie o pracę, mimo że obecna jest ok. Ale sobie stwierdziłem, że mogę spróbować. Mocno popłynąłem przy zarobkach. Ogarnąłem, że skoro już mam iść w nowe otoczenie, to powód powinien być dobry. Także podałem 80% więcej niż mam teraz i tylko usłyszałem "to chyba wszystko na ten moment", nie nastawiam się na pozytywna odpowiedź, ale wolałem zaryzykować. Panie bardzo miłe, jedna była kiedyś cheerleaderką na meczach :D

Odnośnik do komentarza

Byłem na rozmowie o pracę, mimo że obecna jest ok. Ale sobie stwierdziłem, że mogę spróbować. Mocno popłynąłem przy zarobkach. Ogarnąłem, że skoro już mam iść w nowe otoczenie, to powód powinien być dobry. Także podałem 80% więcej niż mam teraz i tylko usłyszałem "to chyba wszystko na ten moment", nie nastawiam się na pozytywna odpowiedź, ale wolałem zaryzykować. Panie bardzo miłe, jedna była kiedyś cheerleaderką na meczach :D

Jaka branża ?

Odnośnik do komentarza

 

ja wczoraj zagralem caly sezon Hammarby :D szybko sie gralo, bo to zaplecze ekstraklasy wiec nie ma przerw na reprezentacje i gralem tylko w lidze, bo w pucharze odpadlem na samym poczatku :P awansowalem bez problemu, ale mimo wszystko zarzad jest tylko usatysfakcjonowany, bo awans byl koniecznoscia. ciekawe czego zazycza sobie po awansie. :-k

Klasycznie, mistrzostwa ;)

 

hahaha, minimalne oczekiwania to zwyciestwo w rozgrywkach :D czuje ze sobie nie pogram za dlugo :P

Odnośnik do komentarza

 

 

ja wczoraj zagralem caly sezon Hammarby :D szybko sie gralo, bo to zaplecze ekstraklasy wiec nie ma przerw na reprezentacje i gralem tylko w lidze, bo w pucharze odpadlem na samym poczatku :P awansowalem bez problemu, ale mimo wszystko zarzad jest tylko usatysfakcjonowany, bo awans byl koniecznoscia. ciekawe czego zazycza sobie po awansie. :-k

 

Klasycznie, mistrzostwa ;)

hahaha, minimalne oczekiwania to zwyciestwo w rozgrywkach :D czuje ze sobie nie pogram za dlugo :P
W ŁKS też tak było dopóki nie awansowałem do ekstraklasy... Tam nagle utrzymanie sobie zażyczyli
Odnośnik do komentarza

Smeciu: tłumaczenia. Na razie angielski i niemiecki. Niedługo dojdzie szwedzki. Jak juz dojdzie to zabieram się za francuski. Myślałem nad chińskim, ale chyba jestem zbyt leniwy. Tyle języków, a po polsku nadal ze składnią słabo :P

 

Johniss: Nie boj się, na pewno mniej od Ciebie. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, żarty żartami, ale w polsce pieniądze i zarobki to jakieś głupie tabu. Nie wypada pytać, nie wypada się chwalić, nie wypada mówić...

No bez przesady już. No i inna kwestia to, że w większości firm wiadomo pytają o oczekiwania finansowe, ale już zapytani o chociażby widełki na stanowisko, to olaboga nie możemy powiedzieć, że już nie wspomnieć o ogłoszeniach na portalach - oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie....

 

W skrócie hrki marnują czas swój i przede wszystkim szukających pracy

 

Chociaż akurat nie odnoszę się tutaj do tej, konkretnej sytuacji, bo na ogólnodostępnym forum to inna sytuacja niż rozmowa ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zapomniałem dodać, że interesuje mnie normalna, a nie jahowa cena :keke:

ale to jest calkiem normalny FM :P nawet z łatkami nie ma problemu ;)
No leciutkie są,ale da się ogarnąć ;)

Dziś spróbuję odpalić bo komp wrócił z serwisu :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...