Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę demagogia. To samo można powiedzieć o każdej silnej lidze w zasadzie. W Niemczech dominacja Bayernu, w Anglii albo samego United, albo wymieniających się "dwójek" United-Arsenal, United-Chelsea, a teraz City-Chelsea. Podobnie we Włoszech czy Francji.

 

W sumie to masz rację - aż przejrzałem mistrzów Anglii w tym okresie, i ManU z Chelsea albo ManU z Arsenalem mieli też 70% mistrzostw :-k Może dlatego w przypadku Primera Division można odnieść inne wrażenie, bo w Anglii dominował w zasadzie MU, przeplatany z okresem Arsenalu i okresem Chelsea (a teraz City), a w Hiszpani uczestnictwo innych drużyn to pojedyncze epizody.

 

BTW - Real albo Barcelona były obie poza pierwszą dwójką ostatnio w 2001/2002, a od tego czasu osiem razy wymieniali się miejscami 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

Durczok łamany głosem "nigdy nie molestowałem". Nic o dzisiejszym tekście, a fotostory z niego jest, o kurwa, przerażający.

Dawaj więcej info, kuerwa.

 

Chciałem kuknąć na profil Kuźniara czy pisał coś o Durczoku, a tu taka niespodzianka :D

 

Y2pP45F.jpg

 

Można jakoś sprawdzić historię interakcji z użytkownikiem na twitterze? Nawet nie pamiętam co do niego pisałem.

Odnośnik do komentarza

No tak i człowiek tak upodlony jest twarzą największego (chyba) magazynu informacyjnego w tym kraju. Piękna wizytówka :D To co że wciąga koks i ogląda jebanie się z koniem - ważne że jest prawym, niepodatnym na pokusy, dziennikarzem.

 

A znając życie to Wprost dopiero buduje napięcie :polska:

Odnośnik do komentarza

To że jest to człowiek, który codziennie mówi milionom ludzi "jak żyć", jest jakimś tam autorytetem dla wielu młodych ludzi (spotykał się ze studentami na UAM np.) i obowiązują go nieco inne standardy niż Ciebie i mnie. Nie mówiąc już o tym jak łatwo manipulować człowiekiem o takich skłonnościach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...