Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, widac ze na fora juz wkroczylo pokolenie gimbazy. Wlasnie mnie ktos na innym forum upomnial ze nie uzywam polskich znakow :lol: No coz - kiedys to za polskie znaki sie dostawalo po pysku ;)

Co jest dziwnego, złego i co mnie najbardziej zaskakuje gimbusiarskiego w poprawnym pisaniu po polsku? :roll: Wstawianie polskich znaków to przejaw tego złego patriotyzmu czy co? :P

Odnośnik do komentarza

Kurde, widac ze na fora juz wkroczylo pokolenie gimbazy. Wlasnie mnie ktos na innym forum upomnial ze nie uzywam polskich znakow :lol: No coz - kiedys to za polskie znaki sie dostawalo po pysku ;)

Oj, sądzę że od Vamiego z przed kilku lat sam byś teraz dostał po pysku ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Vami, przecież Ty całe życie jesteś underdog football :D Gdzie twój romantyzm?

No i? To nie znaczy ze chce odgornych regulacji. Sa pewne priorytety. Wolnosc jest najwyzszym. To tak samo jak nie chcialbym, aby na swiecie byla bieda i glod - ale bedzie zawsze i nie mam zamiaru byc lewakiem, ktoremu sie wydaje, ze nie bedzie.
LoL. Mieszasz dwa systemy walutowe. Tu nie chodzi o to żeby nie było biednych klubów, tylko żeby przywrócić pewne elementarny zasady sportu, które teraz praktycznie nie istnieją w zawodowej piłce. Nie mówiąc już o tym, że wszystkie piłkarskie stowarzyszenia mają głębokie korzenie w lokalnych społecznościach - dziś, te ze szczytu, kibicami ze "swojej" dzielnicy podcierają se co najwyżej dupska. Jak widać na przykładzie Bundesligi, w jakimś stopniu da się to wyregulować. Red Bullem mam nadzieję DFB się w końcu zajmie, niech spierdalają.

 

Ta wolność doprowadziła niestety do powstania zjebanego korporacjonizmu w którym hajs, hajs i jeszcze raz hajs jest na pierwszym miejscu. Poczynając od piłkarzy i na kibicach kończąc. Jest to chujowe i smutne.

 

W angielskiej lidze dla 75% klubów od 20 lat gra toczy się właściwie tylko o utrzymanie i przyjęcie kolejnej dawki pieniędzy od Sky (bez których wiele z nich by nie przetrwało). Nawet w puchary mają wyjebane, bo liczy się tylko to żeby zająć 12 miejsce zamiast 15, bo dzięki temu wpadnie kilka milionów więcej. Gdzie tu miejsce na jakieś szlachetne idee, współzawodnictwo i rywalizację?

 

Jeżeli tak działa wolny rynek to w tym przypadku należy go jebać siekierą.

Bardzo zabawne jest to, ze każdy porządek, do którego wprowadzi sie kapitalizm, zaczyna działać według jego zasad - a wiec polityka i życie społeczne zaczynaja sie jebac w tych samych punktach wspólnych co sport… co, o dziwo, liberałom juz nie przeskadza.

 

@edyta: a teraz doczytałem juz flejm do końca wiec możecie mnie zignorować.

Odnośnik do komentarza

 

Kurde, widac ze na fora juz wkroczylo pokolenie gimbazy. Wlasnie mnie ktos na innym forum upomnial ze nie uzywam polskich znakow :lol: No coz - kiedys to za polskie znaki sie dostawalo po pysku ;)

Oj, sądzę że od Vamiego z przed kilku lat sam byś teraz dostał po pysku ;)

 

Sprzed :P i też się łapiesz na wpierdol :D

Odnośnik do komentarza

A tak przy okazji mordeczki, to ile w tym Cap Gemini oferują świeżakom? ;)

Bo rozważam mocno powrót do Polski, i rozwój ważny, ale hajs ważniejszy na chwilę obecną :P

 

 

Bry!

 

Zależy na czym. W przypadku mojej posady to jest kwestia na jakim języku pracujesz. Jedne mają większy dodatek niż inny. Na śląsku spokojnie się utrzymuje sam i da się odłożyć.

Odnośnik do komentarza

Ej misiaki, ale o co innego chodzilo! Mialem na mysli to, ze kiedys sie nie uzywalo polskich znakow ze wzgledu na trudnosci z kodowaniem (w antycznych czasach gdy internet byl praktycznie tylko po angielsku - to byly dobre czasy - podobnie gry, Eurosport i kreskowki - dzieki temu mialem motywacje do nauki, bez tego nigdy bym nie nauczyl sie jezyka) i w zlym tonie bylo uzywanie diakrytycznych znakow. To ze ktos dzis mnie za to upomina oznacza, ze nie pamieta tych czasow, wiec umownie nazywam go pokoleniem gimbazy (bo ludzie z systemu osmioklasowego raczej pamietaja). Tu slowo gimbaza nie bylo uzyte obrazliwie, a jedynie dla okreslenia zmiany pokoleniowej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...