Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A ja się zaopatrzyłem w Don't Starve Together i muszę przyznać, że we dwójkę jest świetna zabawa :)

 

Ile dałeś? W polskiej wersji?

 

Ja jadę właśnie oddać swoją meczówkę Pogoni, bodajże z 2000 roku. Za 50zł poszła...

 

Skorzystałem z tej oferty http://store.steampowered.com/sub/55833/

 

Generalnie jeśli posiadasz Dont Starve, to paczka ta kosztuje 5 euro. W jej skład wchodzi kopia dont starve (które przepada, bo już ją mam) i dont starve together oraz drugie dont starve together, które można dać komuś w prezencie. Więc ze znajomym zapłaciliśmy po 2,5 euro ;).

 

Inna sprawa, że wersja Together będzie za darmo dla posiadaczy podstawy, gdy tylko wyjdzie z fazy Early Access, więc jak ci się nie śpieszy, to można zawsze poczekać :)

 

A, jeszcze jedno. Together jest stand alone i nie wymaga podstawki do działania ;)

Odnośnik do komentarza

 

Peceteowy gamestation przyszedł, fajnie się prezentuje, więc czas na jakąś próbę. Dying Light idzie na pierwszy ogień.

Już Ci PS4 nie wystarcza? ;) Tez kupiłem Dying Light, tyle że na konsolę właśnie.

 

Lubię dywersyfikować moje zajawki na gry ;) Poza tym, skorzystałem z invite'a do Polish Source ;)

Gorzej, że w tym klimacie mam jeszcze The Last of Us na ~70 proc. ukończone :D

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja się zaopatrzyłem w Don't Starve Together i muszę przyznać, że we dwójkę jest świetna zabawa :)

 

Ile dałeś? W polskiej wersji?

 

Ja jadę właśnie oddać swoją meczówkę Pogoni, bodajże z 2000 roku. Za 50zł poszła...

 

Skorzystałem z tej oferty http://store.steampowered.com/sub/55833/

 

Generalnie jeśli posiadasz Dont Starve, to paczka ta kosztuje 5 euro. W jej skład wchodzi kopia dont starve (które przepada, bo już ją mam) i dont starve together oraz drugie dont starve together, które można dać komuś w prezencie. Więc ze znajomym zapłaciliśmy po 2,5 euro ;).

 

Inna sprawa, że wersja Together będzie za darmo dla posiadaczy podstawy, gdy tylko wyjdzie z fazy Early Access, więc jak ci się nie śpieszy, to można zawsze poczekać :)

 

A, jeszcze jedno. Together jest stand alone i nie wymaga podstawki do działania ;)

 

 

A to nie, ja myślałem, że jakaś wyprz była czy coś ;) Ja gry kupuję tylko jak schodzą poniżej 20zł :P

Odnośnik do komentarza

Graj w Minecrafta :P

 

Swoją drogą nie czaję Was i tego wyścigu FUT. Dla mnie to fajny tryb, gdzie mogę sobie skompletować taki skład jaki chcę, coś w stylu fantasy i dodatkowo pograć przez neta :D A nie mieć akurat tych graczy, bo coś tam itp itd. Pierwszy mecz jaki tam zagrałem przegrałem 10:0, koleś był naszpikowany gwiazdami, a ja jeszcze brązowe :D Ale nie rozłączyłem się i grałem do końca ;D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...