Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam żałosnego trolla forumowego, który szacunku nie ma u nikogo na całej scenie, a i tak uważa się za króla wszechświata. Szczerze to nawet powinienem się poczuć, żeby wytłumaczyć swoje zachowanie, gdyż to była moja osobista akcja, i zrobię to, jeśli ktoś znaczący mnie o to poprosi. Dla Ciebie mój poziom szacunku jest tak niski, że nie odczuwam żadnej potrzeby tłumaczenia się.

 

Pozdrawiam

pożal się Boże redaktorek

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie potrzebuje Twojego pozwolenia do pisania tego co chcę. Ja tylko chcialbym wiedziec dlaczego w tak zalosny sposob, jak sie da, gdzie sie da, promuje sie cos na CM Revolution i ja jako ktos kto lubi CM Revolution musze to ogladac u mnie w aktualnosciach. Mogę też chciec się dowiedziec dlaczego w tak beznadziejnym stanie jest CM Rev EN, za ktore, jak wynika ze stopki odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Ja tylko chcialbym wiedziec dlaczego w tak zalosny sposob, jak sie da, gdzie sie da, promuje sie cos na CM Revolution

"jak sie da, gdzie sie da, promuje sie cos na CM Rev" jeden feed, a ty wyolbrzymiasz. Kontroluj się jak piszesz. Nie wiem też, w którym miejscu było to żałosne - każdy kto chciał zagłosować dostawał coś w zamian. Myślę, że to nie dość, że fair, to jeszcze atrakcyjne? Nasi userzy utożsamiają się nie tylko z samą stroną, ale także z redaktorami, gdyż rozmawiamy z nimi, trzymamy się z nimi blisko, wielu z nich mamy na stałe na gadu, czy w znajomych na FB. Jestem przekonany, że sporo osób mogła zaciekawić opcja, że redaktor lubianej przez nich strony gra w zespole i mogli chcieć tego posłuchać. Jeśli nie, to omijali tego feeda i nie robili afery "w żałosny sposób" tak jak ty teraz. To świadczy o ich wyższości nad tobą, bo oni mogli skupić się na feedach ważniejszych dla nich, a jak widać dla ciebie ten feed okazał się tak ważny, że aż musimy obydwaj tracić na niego czas tutaj. Za 6min mam turniej pokera, więc mam nadzieję, że skończysz temat.

Ale ja nie potrzebuje Twojego pozwolenia do pisania tego co chcę.

Ale ja ci go nie zabieram. Ale mogę wymagać, żebyś wyrażał się o mojej osobie z szacunkiem.

Mogę też chciec się dowiedziec dlaczego w tak beznadziejnym stanie jest CM Rev EN, za ktore, jak wynika ze stopki odpowiadasz.

A czemu Tobie to przeszkadza? Wszystkie materiały masz po polsku, pliki są, grafiki są, wszystko jest. Czemu akurat tobie przeszkadza stan CM Rev EN? Czyżby standardowe czepialstwo, że ja muszę znów się powywyższać i pokazać, jak to ja kontroluję wszystkich? Przykro mi, ale turniej pokera jest już za 3min i nie mam czasu.

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam żałosnego trolla forumowego, który szacunku nie ma u nikogo na całej scenie, a i tak uważa się za króla wszechświata. Szczerze to nawet powinienem się poczuć, żeby wytłumaczyć swoje zachowanie, gdyż to była moja osobista akcja, i zrobię to, jeśli ktoś znaczący mnie o to poprosi. Dla Ciebie mój poziom szacunku jest tak niski, że nie odczuwam żadnej potrzeby tłumaczenia się.

 

Pozdrawiam

pożal się Boże redaktorek

Wtrącę się - nawołujesz do nieuogólniania przez Pucka [jeden feed - "jak się da"], a sam to robisz ["szacunku nie ma u nikogo na całej scenie"]. Pucek ostatnio prowadzi walkę z wiatrakami[tj. redakcją CM Rev], i nie mów że nikt go nie szanuje, bo nie wiesz wszystkiego o wszystkim. Myślę, że pyta o stan CM Rev EN, gdyż widzi że jego szef [?] miast rozwijać ten projekt promuje swój zespół korzystając z fanów CM Rev. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego na Facebooku CM Revolution promuje się jakąś kapelę?

Bo scenowe strony to grupa kumpli, a nie redakcja budujaca w pocie czola wielka marke... Wielu juz o tym zapomnialo, ale ja jeszcze pamietam i nie widze w takiej promocji niczego zlego. Nie takie rzeczy promowano na stronach o FM... Robisz z igly widly stawarzajac obraz jakoby CM Rev bylo strona ktora musi byc mega profesjonalna, mega sztywna i wtloczona w sztywne ramy.

 

Zreszta sama redakcja czasem stwarza takie pozory zapominajac jak to wygladalo na poczatku. I jak duzo radosci dawalo. Teraz dzieki pseudoprofesjonalizmowi to ciezka orka na polu na ktora coraz mniej osob ma ochote :keke:

Odnośnik do komentarza

Ale nie można tak i tak. Jest wybór - strona do lansowania się przed kumplami albo strona, która ma jakąś wizję. Ty nie zrobiłeś czegokolwiek na CM Revolution, więc mówienie, że się odechciewa, to chyba Cię nie dotyczy, bo nawet nie zacząłeś. No, ale co potem:

 

Pieniądze? Nie do policzenia

Pomysły? Nierealizowane

Taktyki? Opóźnione

CM Rev EN? Zapuszczone

Atmosfera? Trupowata

Szanse na przyszłość? Marne

 

Dla mnie jest to serwis z jasnym podziałem gdzie jest content Football Managera i treści użytkowników. I Reaper - potrzebowałeś zmieniajacych się liczb, a nie informowania ludzi, którzy się interesują. Jak masz w znajomych, to do znajomych, jak masz na Gadu, to na Gadu, ale jednak wykorzystujesz to, że możesz dotrzeć do jeszcze kogoś. Czy mam się przyzwyczajać, że niedługo będę sobie czytał, że jakiś redaktor fajnie zdał maturę, poszedł gdzieś na studia albo pojechał na wakacje? Żałosne gwiazdorstwo. Mi marność CM Rev EN przeszkadza, ale że Tobie nie, to akurat można zauważyć.

Odnośnik do komentarza

Widac Pucku ze nie pamietasz albo nawet nie widziales czasow kiedy to prywata na stronach o CM/FM byla na porzadku dziennym. Zapytuje Cie teraz czemu tej prywaty mialo by nie byc - skoro to prywatna strona, niekomercyjna, robiona przez kumpli...? Kto im zabroni? Etyka dziennikarska? Profesjonalizm redakcji? Pomyliles poziomy - to nie onet.pl trzepiacy kase na tresci.

 

A co do wymienionych przez Ciebie punktow - co wynika z tego, ze nie ma pieniedzy, sa opoznienia, cos nie zostalo zrealizowane i nie ma w tej chwili genialnych pomyslow na rozwoj?

 

Nic. Ani reklamodawcy nie uciekaja (bo jest ich tyle co kot naplakal), ani sponsor nie naciska (bo go nie ma), ani koncern medialny ktory jest wlascicielem sie nie wscieka (bo go nie ma)... Ludzie generalnie znajduja na stronie to czego chca, nikt sie nie burzy, tylko Ty placzesz...

 

Ten serwis doszedl do sciany, nie ma mozliwosci w tych ramach i w tej koncepcji zrobienia czegokolwiek wiecej. Wiec po co sie tak spinac - widac wlasciciele uznaja, ze dobrze jest jak jest. Redakcja ma nad tym plakac? Po co. Wiekszosc redaktorow ma w zyciu ciekawsze rzeczy do roboty niz myslenie jak tu budowac marke CM Rev - i to znaczy, ze sa zdrowymi ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Ludzie generalnie znajduja na stronie to czego chca, nikt sie nie burzy, tylko Ty placzesz

Problem w tym, ze tych ludzi, ktorzy znajduja na stronie to, czego chca, jest z roku na rok coraz mniej.

 

Wiec po co sie tak spinac - widac wlasciciele uznaja, ze dobrze jest jak jest. Redakcja ma nad tym plakac?

Wiesz, pewnie glupio jest byc w redakcji, skoro wlasciciele kaza Ci stac przed sciana. Bo do walenia w nia glowa jest juz chyba dosc blisko...

 

I nikt tu nie placze, to po prostu wyraz rozczarowania tym, co zostalo z niegdys naprawde mocnej strony.

 

I gwoli przypomnienia - kiedys linki do muzyki De Rapha czy zaproszenia na jego koncerty byly w blogowej, czyli prywatnej czesci strony. Oficjalny facebook nie powinien moim zdaniem byc wykorzystywany do wspomnianej promocji.

Odnośnik do komentarza

Bo dlatego stworzono blogi.

 

Lenistwo.

 

Ten serwis się cofa, bo bywał znacznie lepszy.

Bywal. Szczyt mial dawno temu - teraz to pudrowanie trupa (nomen omen).

 

Czasy serwisow tematycznych o FM sie skonczyly - teraz ludzie maja tyle zrodel informacji i taka latwosc znajdywania materialow, ze malo ich obchodzi, ze jakas tam strona nie daje im tego co by chcieli, znajda to sami gdzie indziej. W wyniku tego tez malo skupiaja sie na pozostalych materialach ktore sa na stronie oprocz tych ktorych szukaja. W wyniku tego jest maly odzew na artykuly i nizsza intergracja spolecznosci, a w wyniku tego zniechecenie redaktorow. Nazwij to lenistwem - ale po co sie meczyc skoro nawet pies z kulawa noga nie odnosi sie do tego co piszesz.

 

A tak generalnie nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi - chcesz serwis ala internetowe wydanie CNN czy tez BBC w tak niszowej dziedzinie jak Football Manager i moze jeszcze chcialbys na tym zarobic? Zapomnij. Rynek podobny do pism dla dzialkowcow. Choc tych ostatnich jest pewnie wiecej.

 

Problem w tym, ze tych ludzi, ktorzy znajduja na stronie to, czego chca, jest z roku na rok coraz mniej.

No jest, ale to kwestia tego, ze ludzie ktorzy ta strona zarzadzaja sie tym juz nie bawia, nie maja na to czasu, maja swoje zycie - teraz ta strona to jakis potworek. Ni to fan site, ni to cos innego - ni pies ni wydra.

 

I nikt tu nie placze, to po prostu wyraz rozczarowania tym, co zostalo z niegdys naprawde mocnej strony.

Taka naturalna ewolucja - nikt chyba nie myslal, ze swietnosc bedzie trwala i trwala. LCM padl, CM Rev tez kiedys sie zwinie - nastepcow nie widac, bo srodek ciezkosci sie przeniosl na serwisy spolecznosciowe i do wyszukiwarki Google, tam jest wszystko czego trzeba.

Odnośnik do komentarza

Do regularnego robienia CM Rev EN, zapełniania działu z taktykami, pisania newsów, czy artów nie trzeba trendów, tylko pracy. Do mówienia o tym ile pieniędzy jest z czego i z czego nie potrzeba księgowej, tylko poświęcenia kilkunastu chwil. Nie można wymagac od kogoś rozliczenia się z każdego obrazka, taga, tytułu, wypowiedzi, czy błędu gramtycznego samemu nie potrafiąc rozliczyc się z każdej złotówki. Tak samo z realizowaniem pomysłów użytkowników i redaktorów. Praca. Żeby przyciągnąc czytelników trzeba coś robic, miec koncepcje na to, a nie biadolic, że się nie da. Żeby nie pojawiały się żałosne feedy na Facebooku trzeba miec łeb albo jakieś zasady, że to i to służy do tego. Że serwis nie służy do lansowania się, tylko robienia jego tematyki.

 

Proponujecie najzwyklejsze odpychanie problemow - to nie czyjas wina, tylko jakiegos stworka, trendu i nie da sie z tym nic zrobic. Ja jednak będę większym optymistą.

 

Jest też coś niedobrego w tym, że dzisiaj można sobie kupic na moim blogu na CM Revolution reklamę, z której nie dostanę nic. Można oczywiście twierdzic, że oni udostępniają mi coś od siebie i w zamian zastrzegają sobie prawo do korzystania z mojej własności intelektualnej i twórczej, ale potem nie mam już żadnego dostępu do tych pieniędzy. Nawet będąc w redakcji nie ma się do tego dostępu. W ten sposób utrzymuje czyjeś pomysły, żeby mogły działac FIFA Rev, czy PES Rev albo te strony o klubach, ale nawet gdyby one odniosły sukces, przynosiły jakiś dochód, to nikt mi nie zagwarantuje, że będę coś z tego miał. Mimo, że wcześniej na czymś moim zarabiano na to albo lansowano to. Do ludzi, którzy pracują z pasją, za darmo trzeba miec znacznie inne podejście - maksymalnie uczciwe, przejrzyste, otwarte, pozwolic im współdecydowac o wszystkim, a nie chowac się kasowac wpisy, czy uciekac. O to głównie chodzi. O fundamentalne zasady.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...