Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę nie jest to NASZ manifest, a manifest czytelnika.

CM Revolution jako podmiot świadczący usługę hostingu wizytówek Użytkowników, blogów, galerii nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość. Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do redakcji.

Dziękujemy za informację o naruszeniu prawa. Na pewno odpowiednie osoby zapoznają się z problemem.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę nie jest to NASZ manifest, a manifest czytelnika.

 

Wygodne, ale nie do końca prawdziwe - właściciel serwisu odpowiada za zamieszczane na nim materiały. Tak samo po zamieszczeniu copyrightniętego materiału leci się z twarzą do YouTube, a nie do konkretnego delikwenta.

 

Dlatego też odpowiedni fragment wyboldowałem.

Chciałem tylko zauwazyć, że manifest nie jest autorstwa żadnego z redaktorów CM Revolution.

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Co prawda nie zajmuję się manifestami i mało mnie one interesują, ale poinformowałem o sprawie odpowiednie osoby :] .

Odnośnik do komentarza

Tak względem tego Waszego cytatu, bo się może przydać na przyszłość:

 

Art. 14. 1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

2. Usługodawca, który otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie ponosi odpowiedzialności względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych.

3. Usługodawca, który uzyskał wiarygodną wiadomość o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie odpowiada względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych, jeżeli niezwłocznie zawiadomił usługobiorcę o zamiarze uniemożliwienia do nich dostępu.

 

http://www.lex.com.pl/bap/student/Dz.U.2002.144.1204.html

 

Tak więc "CM Revolution jako podmiot świadczący usługę hostingu wizytówek Użytkowników, blogów, galerii nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość" nie jest zgodne ze stanem prawnym - zwolnienie od odpowiedzialności nie jest automatyczne, a następuje po spełnieniu określonych warunków; Wasz dysklajmer nie ma żadnej mocy prawnej, podobnie jak wywieszki "Po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się".

Odnośnik do komentarza

Okej. Użytkownik został zbanowany za plagiat, a manifest usunięty.

 

Nie zmieniliśmy w żadnym stopniu polityki w tej kwestii. Nie widzę powodu dla którego należałoby obarczać CM Revolution winą za takie zachowanie jakiegoś złodzieja i w ogóle sugerowanie tego, że akceptujemy i będziemy akceptować tego typu zachowania jest nie w porządku.

 

Sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza

Trzeba będzie się wziąć za te całe manifesty,

Przeraża mnie zachowanie takich gości. Na co oni liczą? Na poklask u kumpli ze szkoły?

Swoją drogą kiedyś spotkałem się z wyjątkowym osobnikiem. Koleś przysłał mi opis zawodnika do działu "Talenty". Był na tyle bezczelny, że wysłał mi mój tekst podpisując go swoim nickiem. Próbował mnie później przepraszać, ale dla takich cwaniaczków nie ma przebacz.

Odnośnik do komentarza

Panowie, bądźcie poważni - ja rozumiem, że manifestów jest dużo, ale jak nie radzicie sobie z ich kontrolowaniem, to je wyłączcie. Nie naszym obowiązkiem jest przeglądać te wszystkie wypociny w poszukiwaniu plagiatów. Coraz bardziej mi się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Sądzisz, że szefostwo YT przegląda wszystkie filmy w poszukiwaniu plagiatów? Jak nie doniesiesz, to się nie dowiemy. Nie czytam tekstów na Centrum, więc skąd mam niby wiedzieć, ze coś jest zrzynką? Czytelnicy często nam donoszą o róznych szwindlach i na zasadzie obywatelskiego donosu (nomen omen) funkcjonuje kontrola.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...