Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

pierdolony polsat - ustawilem sobie nagrywanie Super Bowl (bo sam padlem o 23). Dzisiaj od rana sobie elegancko ogladam a tu nagle jeb i koniec nagrania pod koniec 3. kwarty. Debile z polsatu ustawili w programie ze SB skonczy sie o 4 w nocy i przez to nie mam calej 4. kwarty :x

No u mnie Multimedia ustawiły SB 00.00-3.00. A mecz i cała otoczka się skończyło koło 4.30. Jeśli Cię to pocieszy, o 20:40 jest retransmisja na PS Extra.

Odnośnik do komentarza

 

pierdolony polsat - ustawilem sobie nagrywanie Super Bowl (bo sam padlem o 23). Dzisiaj od rana sobie elegancko ogladam a tu nagle jeb i koniec nagrania pod koniec 3. kwarty. Debile z polsatu ustawili w programie ze SB skonczy sie o 4 w nocy i przez to nie mam calej 4. kwarty :x

No u mnie Multimedia ustawiły SB 00.00-3.00. A mecz i cała otoczka się skończyło koło 4.30. Jeśli Cię to pocieszy, o 20:40 jest retransmisja na PS Extra.

 

a nie - nagralo sie w takim razie do 3 (patrzac na wasze wpisy w livescorze). w kazdym razie Polsat sux.

 

 

Ale Kate Perry z tymi pilkami i rekinami byla zajebista :D tylko kolanka ma troche grube...

Odnośnik do komentarza

o, na BBC już jest live z ostatniego dnia okienka transferowego :) Me gusta :]

 

Only Sky Sports ;) Jestem ciekaw kto to jest ten Demarai Gray. 18 lat, a Bournemouth, które raczej do krezusów nie należy daje za niego 5 mln funtów. Birmingham jednak ponoć twardo odmawia.

Odnośnik do komentarza

 

o, na BBC już jest live z ostatniego dnia okienka transferowego :) Me gusta :]

 

Only Sky Sports ;) Jestem ciekaw kto to jest ten Demarai Gray. 18 lat, a Bournemouth, które raczej do krezusów nie należy daje za niego 5 mln funtów. Birmingham jednak ponoć twardo odmawia.

 

Typowy angielski skrzydłowy a'la Nathan Redmond albo Aaron Lennon.

Bez plusa jeno solo challenges.

A to git, bo na razie i tak robię Domination.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...