Skocz do zawartości

Livescore zimowy


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardziej niz sedzia - ten to ma dzisiaj dramat pierdyliardlecia :|

a wisienka na torcie jego genialnego sedziowania w pierwszej polowie jest doliczenie tylko jednej minuty, podczas gdy sama przerwa z kontuzja Neymara trwala przynajmniej ze 2,5, a byly tez celebracje po golach (co najmniej 2x30 sek)

Odnośnik do komentarza

 

Dawać Kotletiko! Przeciwko Realowi to żeście murawę gryźli, a teraz co? Powietrza w płuckach zabrakło? :x

chyba zapomniałeś jak przez ostatnie 10 lat oddawali Realowi za darmo punkty. :keke:

 

 

Tak. Nie wychodzili na murawę, tylko stawiali kartony :roll: Co ma piernik do wiatraka?

Odnośnik do komentarza

 

 

Dawać Kotletiko! Przeciwko Realowi to żeście murawę gryźli, a teraz co? Powietrza w płuckach zabrakło? :x

chyba zapomniałeś jak przez ostatnie 10 lat oddawali Realowi za darmo punkty. :keke:

 

 

Tak. Nie wychodzili na murawę, tylko stawiali kartony :roll: Co ma piernik do wiatraka?

 

no mówisz, że przeciwko Realowi gryźli trawę, a teraz nie. to Ci odpowiadam, że przed erą Simeone było dokładnie odwrotnie. nie wiem co się burzysz i oczami przewracasz.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dawać Kotletiko! Przeciwko Realowi to żeście murawę gryźli, a teraz co? Powietrza w płuckach zabrakło? :x

chyba zapomniałeś jak przez ostatnie 10 lat oddawali Realowi za darmo punkty. :keke:

 

 

Tak. Nie wychodzili na murawę, tylko stawiali kartony :roll: Co ma piernik do wiatraka?

 

no mówisz, że przeciwko Realowi gryźli trawę, a teraz nie. to Ci odpowiadam, że przed erą Simeone było dokładnie odwrotnie. nie wiem co się burzysz i oczami przewracasz.

 

 

Z Barceloną przed erą Simeone też nie gryźli, więc nie wiem, co to za argument. Nagle przeciwko Realowi zaczęli, a przeciwko Barcelonie, pomijając komediowe sędziowanie, dalej spa?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...