Skocz do zawartości

Livescore zimowy


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ żenada Resovii, naprawdę trafili na zdecydowanie najłatwiejszą grupę, ledwo ją wygrali, teraz trafiają na najłatwiejszego przeciwnika (oprócz JW i samych siebie) i takie popisy. Oczywiście wszystko na turbofarcie, przy 24:24 w 2 secie piłka prześlizgnęła się po taśmie na stronę Fryderyków, tak to podejrzewam, że byłoby 0:3

 

A Skra zagrała na jakieś 70% możliwości, no ale FF powinno być, bo mają łatwą drabinkę. Na pewno przyjemnie się patrzy na ich grę, no ale Lube zagrywało jak dziewczęta.

 

A Drzyzga i Mielewski to mogliby ogarnąć, że Tischer i Gontariu grali w Pluslidze taką kupę, bo mieli "trenerów" takich a nie innych, przy Moculescu grają jak ludzie. Zresztą ich skład z tego roku indywidualnie to jakieś dolne rejony Plusligi, Moculescu jest fantastyczny.

Odnośnik do komentarza

Ależ żenada Resovii, naprawdę trafili na zdecydowanie najłatwiejszą grupę, ledwo ją wygrali, teraz trafiają na najłatwiejszego przeciwnika (oprócz JW i samych siebie) i takie popisy. Oczywiście wszystko na turbofarcie, przy 24:24 w 2 secie piłka prześlizgnęła się po taśmie na stronę Fryderyków, tak to podejrzewam, że byłoby 0:3

 

A Skra zagrała na jakieś 70% możliwości, no ale FF powinno być, bo mają łatwą drabinkę. Na pewno przyjemnie się patrzy na ich grę, no ale Lube zagrywało jak dziewczęta.

 

A Drzyzga i Mielewski to mogliby ogarnąć, że Tischer i Gontariu grali w Pluslidze taką kupę, bo mieli "trenerów" takich a nie innych, przy Moculescu grają jak ludzie. Zresztą ich skład z tego roku indywidualnie to jakieś dolne rejony Plusligi, Moculescu jest fantastyczny.

No Skra niesamowicie zagrała, oby utrzymali poziom. Ciekawe jak jutro JW wypadnie. Para Gierek - Quesque nie daje nadziei na wygraną.
Odnośnik do komentarza

 

Kto mówił ze Milner jest słaby?

FYM

 

 

Jak chcesz mi coś przypisywać, to najpierw sprawdź co w ogóle napisałem. Jak nie jesteś w stanie nawet tego zrobić, to może czas odejść od komputera, bo Ci szkodzi.

 

Lucas, to się tyczy również Ciebie.

 

 

 

Kto mówił ze Milner jest słaby?

FYM

No tak - Milner do takiego Hańko nawet nie ma co startować :kekeke:

 

 

Przez x lat nie nauczyłeś się otworzyć edytora, żeby sprawdzić, że chichrasz się bez sensu. Daj może sobie spokój, bo nie dość, że się kompromitujesz, to jeszcze byka w nazwisku żeś jebnął.

Odnośnik do komentarza

 

Ależ żenada Resovii, naprawdę trafili na zdecydowanie najłatwiejszą grupę, ledwo ją wygrali, teraz trafiają na najłatwiejszego przeciwnika (oprócz JW i samych siebie) i takie popisy. Oczywiście wszystko na turbofarcie, przy 24:24 w 2 secie piłka prześlizgnęła się po taśmie na stronę Fryderyków, tak to podejrzewam, że byłoby 0:3

 

A Skra zagrała na jakieś 70% możliwości, no ale FF powinno być, bo mają łatwą drabinkę. Na pewno przyjemnie się patrzy na ich grę, no ale Lube zagrywało jak dziewczęta.

 

A Drzyzga i Mielewski to mogliby ogarnąć, że Tischer i Gontariu grali w Pluslidze taką kupę, bo mieli "trenerów" takich a nie innych, przy Moculescu grają jak ludzie. Zresztą ich skład z tego roku indywidualnie to jakieś dolne rejony Plusligi, Moculescu jest fantastyczny.

No Skra niesamowicie zagrała, oby utrzymali poziom. Ciekawe jak jutro JW wypadnie. Para Gierek - Quesque nie daje nadziei na wygraną.

 

Pisałem już - w JW nic do siebie nie pasuje...tego Quesque w sumie nie widziałem, no ale jak ma rozwalony bark i kiepskie przyjęcie, to też bym nie liczył na jakiś szał, Atanasijevic może ich załatwić sam (i nie widzę powodu, żeby tak nie było). Ogólnie póki co poziom play-offu bardzo niski, mecz Hakifbank-Biełgorie też słabiutki

Odnośnik do komentarza

 

No i jak dla mnie to James Milner jest jedną z najlepszych opcji w angielskim środku pola.

Na dzisiaj najlepszy skład Angoli to imo Hart - Clyne, Cahill, Jones, Baines - Carrick - Milner, Henderson - Sterling - Rooney, Kane.

 

Milner jako skrzydłowy jest wystarczająco drewniany, a Ty chcesz jeszcze w środku go ustawić?

 

a to nie brzmi tak, że w środku jest jeszcze gorszy?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że trudno było przewinąć na ciąg dalszy :/

 

No ale stwierdziłeś, że na środek pola też jest za słaby:)


Boś ustawił go przed Carrickiem :P Daj go obok niego i będzie git ;) IMO zrobiono mu krzywdę robiąc z niego skrzydłowego, zamiast np. piwota.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kto mówił ze Milner jest słaby?

FYM

Jak chcesz mi coś przypisywać, to najpierw sprawdź co w ogóle napisałem. Jak nie jesteś w stanie nawet tego zrobić, to może czas odejść od komputera, bo Ci szkodzi.

 

Lucas, to się tyczy również Ciebie.

 

 

Kto mówił ze Milner jest słaby?

FYM
No tak - Milner do takiego Hańko nawet nie ma co startować :kekeke:

 

Przez x lat nie nauczyłeś się otworzyć edytora, żeby sprawdzić, że chichrasz się bez sensu. Daj może sobie spokój, bo nie dość, że się kompromitujesz, to jeszcze byka w nazwisku żeś jebnął.

Weź wyciągnij kija z dupy, bo ostatnio tak wszystko do siebie bierzesz, że jeszcze pomyślę ze traktujesz cmf na serio :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...