Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście masa nowych czołgów, nowe linie lekkich czołgów w 3 głównych nacjach, nowa linia w drzewku brytyjskim (m.in. Sherman Firefly), nowe mapy

jak grasz w klanie bardzo fajny tryb Twierdzy, jak grasz solo randomy to nastawienie WG na bardzo fajne misje indywidualne (do wygrania czołgi premium), aktualnie jest misja na WZ-111, w połowie stycznia ruszy zupełnie nowy tryb misji z 4 czołgami do wygrania

 

z gameplayu najważniejsza zmiana to chyba znacząca redukcja kamo dla TD przy strzale

a, niemieckie czołgi nie palą się już po strzale w rozrząd z przodu

Odnośnik do komentarza

 

Najważniejszy ficzer to rozbicie przekurwionego KW-1S na dwa czołgi i pozbawienie go działa, które mogłoby sobie równie dobrze dawać radę na VIII tierze.

żart ? :( to był najlepszy czołg do trollingu :(((

 

Do trollingu zawsze najlepszy był(i jest) KW-2. :P

A Sporta niby rozbili, ale imo to jest dalej ten sam czołg tylko pod zmienioną nazwą. Wystarczy popatrzeć na wspomniane Twierdze, tam 90% graczy jeździ właśnie na KW-85, który jest dawnym Sportem.

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem. Może za dużo rzeczy próbujesz zrobić naraz?

 

Mnie np. przez długi czas gry nie jarały zbytnio poza drobnymi wyjątkami (gry Paradoxu). Właściwie od LO do końca studiów mało co grałem, a ostatnio wróciłem do tej formy rozrywki. Choć właśnie teraz skupiam się na jednej rzeczy, np. GTA IV przechodziłem chyba od maja czy czerwca do listopada. Po prostu endżojowałem się jazdą po mieście i tego typu pierdołami. A kiedyś włączyłbym pięć gier naraz i wszystkie by mnie znudziły. ;]

https://gamedot.pl/article,publicystyka,czy-jestes-grokrastynatorem

 

coś w tym rodzaju,co :)

Odnośnik do komentarza

 

Też tak miałem. Może za dużo rzeczy próbujesz zrobić naraz?

 

Mnie np. przez długi czas gry nie jarały zbytnio poza drobnymi wyjątkami (gry Paradoxu). Właściwie od LO do końca studiów mało co grałem, a ostatnio wróciłem do tej formy rozrywki. Choć właśnie teraz skupiam się na jednej rzeczy, np. GTA IV przechodziłem chyba od maja czy czerwca do listopada. Po prostu endżojowałem się jazdą po mieście i tego typu pierdołami. A kiedyś włączyłbym pięć gier naraz i wszystkie by mnie znudziły. ;]

https://gamedot.pl/article,publicystyka,czy-jestes-grokrastynatorem

 

coś w tym rodzaju,co :)

 

o kutfa, kto takie teksty pisze :D ?

Odnośnik do komentarza

 

Też tak miałem. Może za dużo rzeczy próbujesz zrobić naraz?

 

Mnie np. przez długi czas gry nie jarały zbytnio poza drobnymi wyjątkami (gry Paradoxu). Właściwie od LO do końca studiów mało co grałem, a ostatnio wróciłem do tej formy rozrywki. Choć właśnie teraz skupiam się na jednej rzeczy, np. GTA IV przechodziłem chyba od maja czy czerwca do listopada. Po prostu endżojowałem się jazdą po mieście i tego typu pierdołami. A kiedyś włączyłbym pięć gier naraz i wszystkie by mnie znudziły. ;]

https://gamedot.pl/article,publicystyka,czy-jestes-grokrastynatorem

 

coś w tym rodzaju,co :)

 

dokladnie moj przyklad :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

Też tak miałem. Może za dużo rzeczy próbujesz zrobić naraz?

 

Mnie np. przez długi czas gry nie jarały zbytnio poza drobnymi wyjątkami (gry Paradoxu). Właściwie od LO do końca studiów mało co grałem, a ostatnio wróciłem do tej formy rozrywki. Choć właśnie teraz skupiam się na jednej rzeczy, np. GTA IV przechodziłem chyba od maja czy czerwca do listopada. Po prostu endżojowałem się jazdą po mieście i tego typu pierdołami. A kiedyś włączyłbym pięć gier naraz i wszystkie by mnie znudziły. ;]

https://gamedot.pl/article,publicystyka,czy-jestes-grokrastynatorem

 

coś w tym rodzaju,co :)

 

dokladnie moj przyklad :lol:

 

 

+1

 

Tylko ja zazwyczaj jak mam chęć w coś pograć to albo nie chce mi się wyłączać TV (brak monitora), żeby tylko coś leciało w tle albo... i tak włączam FM-a.

Odnośnik do komentarza

BB mnie wkręciło od pierwszego odcinka, nie wiem jak Was mogło nie wkręcić :) Pokochałem ten serial po motywie z wanną ;)

 

Co do gier, to ja właśnie przeżywam odrodzenie, udaje mi się szybko przejrzeć internet, jakiś serial i kilka godzin grania dziennie. Pyknąłem Max Payne'a 2, GTA SA, Valiant Hearts, Max Payne 3, GTA IV mam 60%, South Parka, a w międzyczasie cisnę FM-a Legią, gdzie byłem już w półfinale Ligi Europy. Jak uda mi się przejść GTA IV, to chyba siądę do czegoś poważnego - albo Fallout 3 albo Wiedźmin :-k

Odnośnik do komentarza

 

A swojo drogo 3,50€ wydane na Game Dev Tycoon to chyba najlepiej wydane 3,50€ na wyprzy od dwóch lat :) Zasysa mnie gra srodze :)

mnie ta pozycja bardzo szybko znudziła

 

Możliwe, że to jednorazówka (choć nie wygląda), ale za 3,50 to kaman :) Teraz mam zabawę jak dziecko :)

Ja gry oceniam po ilorazie cena/czas dobrze spędzony. Jeśli wychodzi około 3-5 zł na godzinę przedniej zabawy, to zakup jest zacny. Poniżej tej kwoty czuję się jak jebany growy Soros ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...