Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi pomysł na niezbyt potrzebną dyskusję: jak w zimny dzień popierdalacie w czapeczce i wchodzicie do autobusu/tramwaju/metra, to zdejmujecie ją czy nie? :>

Jeśli to pomoże Ci podjąć decyzję, to nigdy nie chodzę w czapce =) ale pewien jestem, że bym zdejmował, tramwaj to nie bożnica, żeby w czapce siedzieć =)

Odnośnik do komentarza

 

Przyszedł mi pomysł na niezbyt potrzebną dyskusję: jak w zimny dzień popierdalacie w czapeczce i wchodzicie do autobusu/tramwaju/metra, to zdejmujecie ją czy nie? :>

Jeśli to pomoże Ci podjąć decyzję, to nigdy nie chodzę w czapce =) ale pewien jestem, że bym zdejmował, tramwaj to nie bożnica, żeby w czapce siedzieć =)

 

 

To nie ma mi w niczym pomagać. Po prostu naszło mnie na taki temat :P

Odnośnik do komentarza

Przyszedł mi pomysł na niezbyt potrzebną dyskusję: jak w zimny dzień popierdalacie w czapeczce i wchodzicie do autobusu/tramwaju/metra, to zdejmujecie ją czy nie? :>

Nie zdejmuję. Drzwi są co chwilę otwierane, mrozem z zewnątrz pizga. No chyba, że jest włączone mocne ogrzewanie, wtedy nie idzie wysiedzieć ;).

Odnośnik do komentarza

 

 


Czapka? Bitch please. W Poznaniu jak zejdzie do -2 to wszystko, a czapkę to przy -10 nakłada się.

 

Vami, ja to wiem, Ty to wiesz, ale nie każdy ma w sobie krew Wikingów, którzy robiąc sobie imprezowe tournee przed ponad tysiącem lat wpadli na Podlasie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...