Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Do smażenia bardzo dobre, ja tylko na maśle smażę bo w zasadzie każdy olej roślinny jest chujowy pod kątem zdrowotnym do smażenia, bardzo prozapalny.

 

Wszystko na maśle? Ja tylko rybę na maśle. Osełka mam. Teraz kupiłem w Biedrze olej z pestek winogron 14zł za litr to taniocha.

 

jmk, wiesz co to jest masło klarowane i jak się je robi?

 

Nie wiem :P

Odnośnik do komentarza

 

Do smażenia bardzo dobre, ja tylko na maśle smażę bo w zasadzie każdy olej roślinny jest chujowy pod kątem zdrowotnym do smażenia, bardzo prozapalny.

 

Wszystko na maśle? Ja tylko rybę na maśle. Osełka mam. Teraz kupiłem w Biedrze olej z pestek winogron 14zł za litr to taniocha.

 

jmk, wiesz co to jest masło klarowane i jak się je robi?

 

Nie wiem :P

 

W zasadzie wszystko, jajecznice, mięso, warzywa też odsmażam na maśle... generalnie jak smak by Ci pasował to warto się przerzucić.

Odnośnik do komentarza

Ja spróbowałem rybę na maśle i teraz tylko tak smażę - zapach unosi się po mieszkaniu, ryba lekko przechodzi masełkiem, gitara :) Na oliwie było kijowo, źle się smażyło, dobra też była na smalcu, no ale wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde no mam bardzo duży dylemat co do wyboru specjalności na drugim stopniu, albo systemy informatyczne w logistyce albo zarządzanie łańcuchem dostaw. Tak naprawdę to drugie to po prostu non stop wkuwanie dokładnie tego samego co przez pierwszy rok, ot takie trochę wakacje, raczej nie ma chuja bym nie zdał, więc byłoby to bardzo duże pójście na łatwiznę. To pierwsze to z kolei niemal sam excel (więc teoretycznie 90% pracy logistyka), potem nawet podstawy programowania jakieś albo coś w tym stylu (coś z jakimś visual w nazwie chyba, kurwa, chuj wie) i generalnie nowe, raczej przydatne rzeczy. No tylko cholera wie czy dam radę, bo programować ani trochę nie potrafię, niby tego nie oczekują i niby excel i access szły mi całkiem nieźle, ale z drugiej strony sram się, że zjebię sobie magisterkę przez to, że byłem za bardzo ambitny. Zwłaszcza, że poza umiejętnościami nic z tego nie będę miał (żadnych certyfikatów czy coś). No i fart sprzyja tym którzy są wyluzowani. I jak kurwa żyć :/?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...