Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No i stereoootyypyyy. Miałem kiedyś wykład z coachingu (?), pytano kto to alkoholik i narkoman - pierwsze co przychodzi do głowy to śmierdzący żul albo ćpun z dworca, a tak naprawdę najczęściej alkoholik to kobieta 30-40 letnia, na średnim, dyrektorskim niskiego szczebla stanowisku, a narkoman to mężczyzna, wyższe stanowisko 40+ ;)

 

To ile jest tych dyrektorów, nawet niskiego szczebla? Pewnie stąd taka wysoka średnia krajowa :-k

 

Bo w tym przypadku chodzi o HFA (high-functioning alcoholic), co jest chyba nawet większym problemem społecznym niż menele, którzy również są alkoholikami, ale niefunkcjonującymi.

 

 

Ja to doskonale wiem, ale jmk napisał to tak, jakby alkoholicy-menele i inni stacze to stworzenia z legend :P

 

Poza tym, czy ja wiem, czy większym problemem są ci alkoholicy funkcjonujący? Społecznie są jednak bardziej pożyteczni, bo zazwyczaj w dzień (czyli w pracy) funkcjonują dość poprawnie, w przeciwieństwie do meneli, których jedynym celem istnienia jest zdobyć piątaka na wino od rana do wieczora. Natomiast uzależnieni są od tego samego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...