Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, księgowa podała mi info, ile mam sobie do faktury doliczyć za nadgodziny w listopadzie. Z jednej strony fajnie, ale tak trochę mnie uderzyło, że za 9 godzin pracy w sobotę dostanę 50%, co moja matka dostaje emerytury na miesiąc :|

Stawiasz wódę! :)

 

Ehh, księgowa podała mi info, ile mam sobie do faktury doliczyć za nadgodziny w listopadzie. Z jednej strony fajnie, ale tak trochę mnie uderzyło, że za 9 godzin pracy w sobotę dostanę 50%, co moja matka dostaje emerytury na miesiąc :|

dlatego trzeba dzisiaj inwestować oszczędności ...

 

Kurwa mial byc plus, misklik, sory :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Stawiasz wódę! :)

 

Hmm, czy ja Cię kiedykolwiek widziałem pijącego wódkę? :-k

 

Pewnie na niejednym zlocie, zwykle była to Żołądkowa Gorzka :-k Choć ostatnio pijam wyłącznie piwo.

 

Żołądkowa gorzka to nie wódka :keke:

 

To zapewne napój spirytusowy, ponieważ ma mniej niż 37,5% alkoholu objętościowo. Wódka jest powyżej tej granicy.

Odnośnik do komentarza

Czytam, że będą otwierać S8 na odcinku Sieradz-Łask. Tak sobie patrzę i myślę co za kretyn projektował przebieg tej drogi w łódzkim. Jak ktoś z Białegostoku czy Warszawy będzie jechał do Wrocławia, to po dojechaniu do Piotrkowa będzie musiał zjechać na A1 i zasuwać 20 km żeby wskoczyć na drugą nitkę. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Czytam, że będą otwierać S8 na odcinku Sieradz-Łask. Tak sobie patrzę i myślę co za kretyn projektował przebieg tej drogi w łódzkim. Jak ktoś z Białegostoku czy Warszawy będzie jechał do Wrocławia, to po dojechaniu do Piotrkowa będzie musiał zjechać na A1 i zasuwać 20 km żeby wskoczyć na drugą nitkę. Bez sensu.

Zapomniałeś o A2 z Konotopy do Poznania :keke:

Odnośnik do komentarza

gdzieś muszą ustawić kontrole graniczną

 

To Ty misiu kolorowy jadąc w kierunku Katowice/Wrocław podbijasz paszport już w Balicach czy dopiero w Chrzanowie? :keke:

 

Czytam, że będą otwierać S8 na odcinku Sieradz-Łask. Tak sobie patrzę i myślę co za kretyn projektował przebieg tej drogi w łódzkim. Jak ktoś z Białegostoku czy Warszawy będzie jechał do Wrocławia, to po dojechaniu do Piotrkowa będzie musiał zjechać na A1 i zasuwać 20 km żeby wskoczyć na drugą nitkę. Bez sensu.

Zapomniałeś o A2 z Konotopy do Poznania :keke:

 

 

Ale co masz na myśli, że w Konotopie trzeba odbić na POW? To jest krótki odcinek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...