Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

jmk, wiesz, że jest środek dnia i ludzie przeważnie pracują, a Ty dajesz info, że leci film, który zdaje się można legalnie obejrzeć w necie w każdej chwili? ;)

 

Widać to po aktywności w Maryni ;)

 

idź cmoknąć puszkę po paprykarzu :P

Odnośnik do komentarza

 

jmk, wiesz, że jest środek dnia i ludzie przeważnie pracują, a Ty dajesz info, że leci film, który zdaje się można legalnie obejrzeć w necie w każdej chwili? ;)

Widać to po aktywności w Maryni ;)

 

paprykarz, Ty lepiej uważaj, ostrzeżenie nr 2 :>

 

Co innego napisać posta, a co innego oglądać film :P

uważam, że jedno drugiego nie wyklucza ;)
Odnośnik do komentarza

 

Dobry. Za krotkie wolne wziąłem :/ dziś wieczorem powrót do Barcelony.

I liczysz na współczucie? ;)

 

No kurde, miejsce inne, ale problemy te same ;)

no koleszko, nie ma to tamto, z GPS na palcu dopiero bedziesz miał branie ;)

Na razie w Hiszpanii wystarczą blond włosy i niebieskie oczy. Starsze (:P) kelnerki zagaduja i jakieś tapasy gratis w pubach dorzucaja ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciągle w próżni ;) Szukam pracy, chodzę na rozmowy i nic. Chociaż teraz mam natężenie, złożyłem papiery do Sądu Apelacyjnego, bo szukają informatyka, też do Izby Skarbowej (tu nawet niepełnosprawnego), do Leroy Merlin, jutro mam dwie rozmowy kwalifikacyjne w firmach IT, w poniedziałek jeszcze jedną w firmie farmaceutycznej w dziale IT... może w końcu się coś uda.

 

EDIT: w sumie miałbym pracę już jakiś czas temu, ale wybrzydzam, bo chcę minimum 1700zł netto.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciągle w próżni ;) Szukam pracy, chodzę na rozmowy i nic. Chociaż teraz mam natężenie, złożyłem papiery do Sądu Apelacyjnego, bo szukają informatyka, też do Izby Skarbowej (tu nawet niepełnosprawnego), do Leroy Merlin, jutro mam dwie rozmowy kwalifikacyjne w firmach IT, w poniedziałek jeszcze jedną w firmie farmaceutycznej w dziale IT... może w końcu się coś uda.

 

EDIT: w sumie miałbym pracę już jakiś czas temu, ale wybrzydzam, bo chcę minimum 1700zł netto.

o mnie uczelnia sobie wczoraj przypomniala i podpisalem umowe na realizacje uslug dydaktycznych - z poprzedniego semestru :keke:

ale we wrzesniu powinna byc kasa extra - dodatek do wyplaty ;]

Odnośnik do komentarza

Czego to się człowiek nie dowie czytając wiki...

 

 

Alkohol ma również pozytywne działanie na organizm człowieka. Coraz więcej badań wykazuje, że najmniejsza śmiertelność panuje wśród osób "pijących umiarkowanie" (tzn. pijących 9 standardowych drinków tygodniowo w przypadku kobiety i 12-14 w przypadku mężczyzny; standardowy drink to np. 355 ml piwa z 5% alkoholu).

 

5l piwa tygodniowo to jest umiarkowanie? :keke:

Odnośnik do komentarza

Czego to się człowiek nie dowie czytając wiki...

 

 

Alkohol ma również pozytywne działanie na organizm człowieka. Coraz więcej badań wykazuje, że najmniejsza śmiertelność panuje wśród osób "pijących umiarkowanie" (tzn. pijących 9 standardowych drinków tygodniowo w przypadku kobiety i 12-14 w przypadku mężczyzny; standardowy drink to np. 355 ml piwa z 5% alkoholu).

 

5l piwa tygodniowo to jest umiarkowanie? :keke:

Polak przecież nie napije się po trochu, tylko całą dawkę od ręki przyjmie :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...