Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No jeszcze muszę nad nią popracować, grałem tak ostatnie 6 spotkań sezonu (o przysłowiowe ogórki) i 4-2-0. Teraz się naczytałem żeby DM ustawić na HalfBacka i chyba zmienię zadania tria AMC by bardziej złamać symetrię (od zawsze mam lepszych prawych obrońców więc tam atak jest przez WBR prowadzony, vs. lewoskrzydłowy po drugiej stronie)

 

Ty wiesz o czym mówisz, czy wydaje Ci się, że wiesz? :D

Śmieszny ten kurwa WP8.1

Odnośnik do komentarza

 

No jeszcze muszę nad nią popracować, grałem tak ostatnie 6 spotkań sezonu (o przysłowiowe ogórki) i 4-2-0. Teraz się naczytałem żeby DM ustawić na HalfBacka i chyba zmienię zadania tria AMC by bardziej złamać symetrię (od zawsze mam lepszych prawych obrońców więc tam atak jest przez WBR prowadzony, vs. lewoskrzydłowy po drugiej stronie)

 

Ty wiesz o czym mówisz, czy wydaje Ci się, że wiesz? :D

Śmieszny ten kurwa WP8.1

 

Nie da się ukryć :P

Odnośnik do komentarza

w starych fm-ach nie działaj ustawienia bez napadu. W 11 jest ciężko grać jednym napastnikiem, a co dopiero bez niego. A moje 4-4-2 z złamanym skrzydłem przestało działać i po awansie mam bilans meczowy 0-1-7

Pierdolenie. Nie ma czegoś takiego jak "nie działają", o ile taktyka jest "poprawnie" stworzona. Jedynym błędem starszych FM-ów był brak poprawnego systemu kolizji, który powodował że napastnik mógł przebiegać przez obrońcę. I to właśnie w tych starszych wersjach dzięki temu łatwiej było grać jednym napastnikiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...