Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co mnie odrzucilo to klimat gangsta niggers i nic w radio. Teraz jakies randki, jak w simsach. No i za trudna chyba jest dla mnie - wlasnie uciekl mi jakis pancerny rusek z tuzinem magazynkow w plecach, a jak chce zdobyc jakis teren, to pod koniec drugiej fali ledwo dysze i koniec...

Odnośnik do komentarza

 

Odpal se Ballad of Gay Tony, tam w klubie, który prowadzisz to jest muza, że musk urywa ;)

A ja nie lubię tak nie po kolei. Chyba, że to kompletnie różne rzeczy?

 

Podstawka, Ballad i The Lost and Damned toczą się równolegle, mają kilka wspólnych punktów, ale to osobne opowieści.

Odnośnik do komentarza

 

Mam tak samo. Od zawsze jebać misję z lowriderem,gdzie się tańczy :|

za pierwszym razem też kurwiłem, ale później to nawet kolegom przechodziłem ;)

 

A idź. Ta misja jest najgorsza. Mnóstwo razy próbowałem,ale nijak nie mogę się przekonać do tego SA. Vice City za to piękne. Mogę bez końca przechodzić. Nigdy mi się nie znudzi :wub:

 

emotion 98.3 od zawsze na zawsze jedna miłość

Odnośnik do komentarza

Jebcie się, TOMORROWLAND i GTA SANDREAS zajebiste!

Zresztą zapytajcie klocucha, z opiniami ekspertów się nie dyskutuje!

 

A tak serio to mi akurat San Andreas najbardziej podeszło, ale tu też miał wpływ na to wiek. Vice City było za wcześnie, tzn nie do końca ogarniałem co i jak, a IV za późno(jak wyszło komp za słaby, później mnie już jakoś nie wciągnęło klimatem).

Ale San Andreas dla mnie klasa. Przechodziłem nie raz :)

Odnośnik do komentarza

Teraz już chyba nie leci na żywo? Bo Armin to widzę po komentach był z godzinkę temu na scenie a ja się od 01:00 przyłączyłem dopiero, jebane limity -,-

 

Ehhh aż mi się przypomniały czasy... Podobnie jak teraz, tak wtedy gdy wpadałem na imprezke, ona właśnie w tym momencie się kończyła :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...