Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiedzą, że najgorszymi kierowcami są ci z Warszawy i w kapeluszach ;)

 

Raz nawet jak stałem na przejściu dla pieszych i zatrzymał się przed nim koleś na warszawskich numerach, to pewien dziadek, który stał obok, powiedział, że to na pewno nie warszawiak, bo ci się nigdy nie zatrzymują, a samochód jest zleasingowany ;)

Odnośnik do komentarza
Statystycznie na tyle tysięcy użytkowników przez lata musiało być kilkadziesiąt zgonów.

Statystycznie ktos tu musi byc gejem.

 

Co tam się przejmować, że zajmuje miejsce dla niepełnosprawnych, a właściwie dwa. Ważne, że jest Audi na warszawskich blachach. Wszystko wolno.

WZ to podwarszawskie blachy, synu.

 

A kierowcy z Warszawy sa najlepsi, bo jazda w tym miescie jest tak wymagajaca (natezenie ruchu, predkosci etc.), ze jak tu przetrwasz, to wszedzie sobie poradzisz. I nie mowie tu z perspektywy warszawiaka, a z opinii wielu ludzi, ktorzy przyjezdzali do Warszawy myslac, ze sa dobrymi kierowcami.

Odnośnik do komentarza

 

Oho, kompleks warszawki, specjalnie podkreślono "Audi na warszawskich blachach", bo nie dość, że z Warszawy, to jeszcze mu się powodzi i ma Audi :<

bo tacy są zawsze najgorsi. im droższy samochód - bardziej chamski kierowca.

 

 

No pewnie, tak jak kobiety - im ładniejsza, tym głupsza i na pewno leci na kasę :)

 

Ja najbardziej nie lubię:

wszystkich rejestracji z lubelskiego

WG i WWL

Odnośnik do komentarza

 

 

No i oczywiście trzeba uważać na Kurpiach ;)

 

W Myszyńcu nawet na chodnikach stoją co metr słupki, które postawili, bo za dużo ludzi jeździło tamtędy samochodami ;)

 

Chciałeś chyba napisać "w Misińcu" ;)

 

 

W Mysiańcu się mówi u mojej babci spod Mysiańca ;)

 

O, właśnie :D

 

Ja najbardziej nie lubię:

wszystkich rejestracji z lubelskiego

WG i WWL

 

Ja najbardziej nie lubię WM i WOT ;)

Odnośnik do komentarza

A co to WE, bo u nas tego pełno. Leasing?

 

Najgorsi kierowcy to baby w luksusowych autach - suvach, bentleyach czy innych porsze :P

O kurwa, jak widzę taką małą blondyneczkę, która ledwo wystaje zza kierownicy to już wiem, że lepiej się trzymać na dystans albo jak najszybciej wyprzedzić, bo może na drodze zrobić wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...