Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu okresu letniego skrócony tydzień pracy, więc dziś tylko 5h :)

 

Dzień dobry! :)

 

I dlatego mamy kryzys. W normalnym świecie byś zapierdalał 28 godzin dziennie dla przyszłych pokoleń, żeby mogły polecieć na Marsa :(

Odnośnik do komentarza

 

 

Albo pójdę i zastrzelę generała :D

 

 

A co on Ci zrobił? :P

 

Jest najwyżej postawionym urzędnikiem faszystowskiego rządu. Tak samo obecna policja jest zbrojnym ramieniem władzy. Prawdziwa policja jest oddolną organizacją ludzi chroniącą ich dobytek i życie. Obecna policja chroni jedynie prawa ustanowione przez rząd i często Twój dobytek w majestacie tego prawa zabiera. Nie jest więc policją a gangiem silnorękich na usługach rządzącej mafii mającej monopol na przemoc.

Odnośnik do komentarza

Ave :) Jak będzie wojna, to zważą wam jajka, i do wojska pójdziecie wszyscy, nikt nie wyjedzie na żadne Palau :)

 

Zwolnienie z wojska mi nie pozwoli :cholera: będę opuszczał Polskę w lektyce razem z politykami, więc sorry :)

Odnośnik do komentarza

Ja po przyjeździe tutaj trochę się przestawiłem. W kraju chodziłem 23-24, a wstawałem 5:50 ;). Tutaj chodzę po 2, a wstaję 8:30. Nie mogę się zmusić do wcześniejszego wstawania i przychodzenia do pracy :/. Z drugiej strony ma to swoje plusy, bo największy "gorąc" siedzę w biurze, ale i tak docelowo chcę o 8:30 być już w fabryce.

 

(Inna sprawa, że w Trójmieście dojazd zajmował mi ~55 minut, tutaj mam 20 minut z buta)

Odnośnik do komentarza

Jest najwyżej postawionym urzędnikiem faszystowskiego rządu. Tak samo obecna policja jest zbrojnym ramieniem władzy. Prawdziwa policja jest oddolną organizacją ludzi chroniącą ich dobytek i życie. Obecna policja chroni jedynie prawa ustanowione przez rząd i często Twój dobytek w majestacie tego prawa zabiera. Nie jest więc policją a gangiem silnorękich na usługach rządzącej mafii mającej monopol na przemoc.

Vami, ty to musisz mieć strasznie smutne życie...

Odnośnik do komentarza

 

Jest najwyżej postawionym urzędnikiem faszystowskiego rządu.

 

Od kiedy generał jest urzędnikiem i kiedy wprowadzono u nas faszyzm?

 

Mowimy chyba o sytuacji wojny i wladzy wojskowych?

 

Jest najwyżej postawionym urzędnikiem faszystowskiego rządu. Tak samo obecna policja jest zbrojnym ramieniem władzy. Prawdziwa policja jest oddolną organizacją ludzi chroniącą ich dobytek i życie. Obecna policja chroni jedynie prawa ustanowione przez rząd i często Twój dobytek w majestacie tego prawa zabiera. Nie jest więc policją a gangiem silnorękich na usługach rządzącej mafii mającej monopol na przemoc.

Vami, ty to musisz mieć strasznie smutne życie...

 

 

A powiesz mi że jest inaczej? Zasadzę sobie roślinki, są moją własnością, a urzednik w mundurze nie tylko mi je ukradnie, co jeszcze wsadzi do kryminalu.

Odnośnik do komentarza

A powiesz mi że jest inaczej? Zasadzę sobie roślinki, są moją własnością, a urzednik w mundurze nie tylko mi je ukradnie, co jeszcze wsadzi do kryminalu.

Mi chodzi bardziej o to, że ty codziennie masz podniesione przez coś ciśnienie i plujesz jadem wokół.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...