Skocz do zawartości

England adventure


PiotruH

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Was rozczarować, ale jestem zmuszony zamknąć opowiadanie :( dobiegła końca moja przeprowadzka i kompa zdatnego do gry w nawet FM06 nie będę miał przez parę msc więc nie ma jak regularnie pisać opka. Czasem będę coś pogrywał z doskoku więc może założę mniej regularna karierę. save oczywiście zostawiam więc może kiedyś się odgrzebie. Byłoby ciekawie, bo objąłem stanowisko selekcjonera reprezentacji Portugalii, a do Derby sprowadziłem znajome twarze w postaci Harrisa, Derbyshire i Bragi. Dziękuję za poświęcony czas mojemu opowiadaniu, że tutaj zaglądaliście. Do szybkiego napisania :)

Odnośnik do komentarza

Muszę Was rozczarować, ale jestem zmuszony zamknąć opowiadanie :( dobiegła końca moja przeprowadzka i kompa zdatnego do gry w nawet FM06 nie będę miał przez parę msc więc nie ma jak regularnie pisać opka. Czasem będę coś pogrywał z doskoku więc może założę mniej regularna karierę. save oczywiście zostawiam więc może kiedyś się odgrzebie. Byłoby ciekawie, bo objąłem stanowisko selekcjonera reprezentacji Portugalii, a do Derby sprowadziłem znajome twarze w postaci Harrisa, Derbyshire i Bragi. Dziękuję za poświęcony czas mojemu opowiadaniu, że tutaj zaglądaliście. Do szybkiego napisania :)

Ja nie przyjmuję tego do wiadomości :nigdy:

Odnośnik do komentarza

2 informacje:

 

Dobra: skołowałem laptopa, który jako taką rozgrywkę pociągnie więc dzisiaj ruszę z nową karierą.

Zła: niestety póki co nie jestem w stanie kontynuować kariery w Anglii, ponieważ save został na poprzednim kompie, a druga zła wiadomość jest taka, że o ile mogę grać to z internetem jest gorzej i odcinki będę dodawał przy każdej okazji jak dorwę się do neta w pracy.

 

Także proszę o kłódeczkę dla "England adventure" :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...