Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jajebe, może być tak, że się nie załapie na pierwszą turę rekrutacji bo ciągle nie mam numeru dyplomu, a do 17 lipca uczelnia ma mieć hajs na koncie (a przelać nie mogę dopóki nie podam tych danych). Ale się wkurwię jak się ewentualnie w drugiej turze nie załapię...

Odnośnik do komentarza

U nas było tak, że na drugi stopień brali wszystkich, którzy skończyli pierwszy stopień na tym samym wydziale. Ale z tego co wiem, to się różni od uczelni, a nawet między wydziałami chyba. Kojarzę, że był taki kierunek, gdzie się nie dostała ponad połowa osób, bo na ich miejsce poprzychodzili ludzie z prywatnych uczelni z 5 na dyplomach.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zaniosłem papiery celem "potwierdzenia chęci studiowania". Najlepiej typ zobaczył podanie o legitymację elektroniczną i się pyta "jak to, pan nie ma legitymacji?", a ja na to, że jak ja zaczynałem studia to jeszcze był papier, a nie plastik ;]

Odnośnik do komentarza

Z czasem gra siada coraz bardziej fabularnie. Niezaspoileruje Ci, pisząc, że udostępnia dwa zakończenia. Niestety, pomysł zrobiony na siłę, gdyż jedna z proponowanych ścieżek jest umotywowana słabiutko (jeśli nie powiedzieć, że wcale). Niestety, patrząc na FC3 jako całość, to gra jest niesamowicie krótka! Oczywiście, sam trochę przy tym posiedziałem, bo znalazłem na mapie wszystko, co było do znalezienia i wykonałem wszystkie zadania/minigry, jakie się tylko pojawiły. Ale to nie zmienia faktu, że narzucenie "sandboxa" i dowolności w eksploracji wyspy, skrzętnie ukrywa to, że główna rozgrywka jest króciutka.

 

Mógłbym się jeszcze doczepić do systemu rozwoju postaci. Osiągnąłem maksa, ledwie przekraczając połowę gry... Źle też rozwiązano system craftingu. Prawie wszystkie ulepszenia wyposażenia można również zdobyć przed połową gry. Trochę szkoda, że potem same polowania są kompletnie bez sensu i sztucznie nabijają czas gry.

 

Ale żeby nie było. Eksploracja wyspy była sama w sobie fajna ;), potyczki też, choć niestety zbyt "powtarzalne". Największy plus to kreacje bohaterów i relacje między nimi, są zajebiste! (Oprócz głównego protagonisty, który, niestety, jest kompletnie nijaki i... jego postać się sypie).

 

Mimo wszystko nadal FC1 najlepszy w serii ;)

Odnośnik do komentarza

No to ja chyba jestem w okolicach połowy gry, bo postać mam już bardzo mocną, ekwipunek też :P. Ale dokończę chyba mimo tego co piszesz, raz, że jak już napocząłem to szkoda urywać a dwa, że w sumie to gra jest naprawdę fajna, ładna, przyjemna mechanika itp. A fabule dam szansę, może mi się bardziej spodoba :P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...