Skocz do zawartości

Marynia po raz 448 wysłuchuje tych samych marnych wrzutów od Johnissa i tio


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kumulujo talenty, bo dostali oba picki z pierwszej rundy 12 i 13, plus jakieś tam cymesy z tegorocznego.

Plus nie ruszają juz ataku. Aczkolwiek Jeffa mi niesamowicie szkoda :(


W kategoriach Moneyball to Samardzija w tym sezonie był niezły ;) Win-Loss 2-8 bodaj a ERA ~2.85.

Odnośnik do komentarza

A teraz FM - w trzeciej rundzie kwalifikacji do LM trafiłem na jakiś zespół Ekranas. Jest 37 minuta, 0-6 dla mnie i była jeszcze jedna bramka, ale nieuznana :-k

 

https://www.youtube.com/watch?v=mRU9yZs1S1s

http://www.alebrowar.pl/hop-sasa-polish-ipa-single-hop-iunga/#more-1843

 

kurde, napiłbym się, ale nie chce mi się do centrum jechać po jedno piwo :/

To kup 10. Co za problem? Ja wczoraj piłem piwa inspirowane recepturami z Kenii i Angoli. Obrzydliwie słodkie, ale da się wypić.

Odnośnik do komentarza

To jak cię nie stać, by kupić dziesięć piw, to lepiej idź do pracy a nie na piwo ;)

 

Ps. I głosuj na Libertarian, bo za to, co Ci zabrał ZUS i fiskus kupiłbyś już sobie cały magazyn piwa, a wliczając VAT który płacisz jako haracz codziennie pewnie nawet i całe morze wódki.

Odnośnik do komentarza

Jezus Maria, przeczytałem wywiad z Gortatem. W wielkim skrócie: Ci co go krytykują to zazdroszczą mu kasy, reszta zna się na rzeczy.

 

 

Robiąc tour po Polsce, grozisz, że kiedyś zajmiesz się polityką.

- Jako ktoś, kto wpada tu raz na rok i objeżdża parę miast, widzę, że można by zrobić więcej. Niestety, wielu działaczy chce się dorobić, a nie stworzyć coś lepszego. W organizacjach, klubach, sporcie. Chcą coś mieć, zanim zaczną pracować.

Uwielbiam oglądać polityków, porównywać, kto ma rację. Nauczyłem się już rozpoznawać tzw. bullshiterów, którzy gadają totalne bzdury. Próbuję z tej zgrai wyławiać tych, którzy faktycznie chcą coś zrobić dla naszego kraju albo miasta.

 

I później

 

 

Wpadłeś do kraju w samym środku afery podsłuchowej, oko cyklonu.

- Nie do końca wiem, co tu się stało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...