Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niby dorośli ludzie, niby studia, niby trochę poważnie, a na zaliczenie z fonetyki języka niemieckiego trzeba się nauczyć... wierszyka na pamięć :|.

Geografia regionalna fizyczna swiata, musiałem też wykuć na pamięc, słowo w słowo, każdy ma chyba jakiegos porąbanego profesora, który lubi słowo w słowo.
Teraz sie z takim użeram, wyjątkowe bydlę, a prowadzi chyba najbardziej chujoznawczy i oderwany od rzeczywistości przedmiot na studiach
Odnośnik do komentarza

Ej pamięta ktoś jak przelać hajs wygrany w PLN z darmowych spinów na sportingbecie? Miałem 20 darmowych na urodziny, ugrałem 17 zł i nie mam ich na koncie, tylko w okienku z grą mam.


Ee, lipa muszę to obrócić 10 razy w tej grze, żeby móc przelać na zakłady :D

Odnośnik do komentarza

Belhaven Stout moim zdaniem swietny stoucik :) Ja dzis zanioslem 4 swoje do depozytu i wzialem 3 domowe inne. Wędzone American Pale Ale mnie nieco zdziwiło. Połączenie aromatu szynki i chmielu to jedna z dziwniejszych rzeczy jakie czułem w piwie ;)


BS oceniłem tak:

Pours pitch black with forgettable head. Smells of roasted malt and hops. Full body, low carbonation, quite sweet and a bit alcoholic. A slight note of licorice. Not much in the finish. Heavy beer for slow tasting.

 

Lukrecja :D Przypomniało mi to BROK STOUT :D 1,99 w Chacie Polskiej. Piwo w którym czuć lukrecję, anyż i długo, długo nic ;)

Odnośnik do komentarza

 

widocznie mieszkasz na jakimś mirkowym osiedlu gdzie zszedł sam Lech i Argus, bo w promocji xD

Niestety obawiam się, że to u mnie najlepiej schodzą Argusy mocne i dlatego piw egzotycznych rzucili jeden kombinowany karton ;)

 

ja jestem ciekaw tych nowych Argusów co są kopiami normalnych piw z Ambera. Stouta już kupiłem, nie pamiętam tylko, które było kopią Johannesa, bo ten mi całkiem smakował.
Odnośnik do komentarza

 

 

widocznie mieszkasz na jakimś mirkowym osiedlu gdzie zszedł sam Lech i Argus, bo w promocji xD

Niestety obawiam się, że to u mnie najlepiej schodzą Argusy mocne i dlatego piw egzotycznych rzucili jeden kombinowany karton ;)

 

ja jestem ciekaw tych nowych Argusów co są kopiami normalnych piw z Ambera. Stouta już kupiłem, nie pamiętam tylko, które było kopią Johannesa, bo ten mi całkiem smakował.

 

Bursztynowy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...