Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

dobra, chuj - zamowilem te S5. jutro mam do odbioru.

gdzie, co jak i za ile ?

1849PLN. Przez allegro, ale sklepik maja w arkadach wroclawskich, wiec jutro sobie odbiore.
bardzo niska cena hmmm polska dystrybucja ?

 

wysłano z ceramicznej porcelany made in KOŁO

 

tak, polska. nowy, bez simlocka.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

dobra, chuj - zamowilem te S5. jutro mam do odbioru.

gdzie, co jak i za ile ?

1849PLN. Przez allegro, ale sklepik maja w arkadach wroclawskich, wiec jutro sobie odbiore.
bardzo niska cena hmmm polska dystrybucja ?

 

wysłano z ceramicznej porcelany made in KOŁO

tak, polska. nowy, bez simlocka.
poka link

 

wysłano z ceramicznej porcelany made in KOŁO

Odnośnik do komentarza

 

kurwy wszystkie brytyjskie piwa z Lidla wykupiły

Koniec miesiąca, a tu z 50,- by wypadało zostawić na piwo w lidlu. Chyba od buka wypłacę :kekeke:

 

no mam ten sam ból, dlatego w poniedziałek kupiłem tylko Hen's Tooth i tego szkockiego stouta, a dzisiaj Ruddles County (jedyne jakie zostało) i Argusa Portera. :D jasne wypiłem, ciemne schowałem do piwniczki szafy.

 

a propos, stouta można leżakować?

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie w takich chwilach łapie doła i zastanawiam się nad sensem swoje życia, jak ktoś wydaje 2 koła na telefon... Cóż, kto bogatemu zabroni ;)

 

Nie chcę być okrutny, bo bardzo szanuję to jak sobie radzisz z chorobą, ale z tego właśnie powodu powinieneś wiedzieć, że świat nie jest i nie będzie sprawiedliwym miejscem ;). A z tymi, którzy chcieliby, żeby wszyscy mieli równo, to z tego co wiem się nie zgadzasz ;).

Po prostu zwykla ludzka zazdrość przeze mnie czasem przemawia,za sprawiedliwoscia nie jestm

Ot tak czasem marudzę i mozna sie zalamac, myslaz ze co byś nie zrobil to i tak wychodzi pizda, a inni wręcz odwrotnie maja ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

kurwy wszystkie brytyjskie piwa z Lidla wykupiły

Koniec miesiąca, a tu z 50,- by wypadało zostawić na piwo w lidlu. Chyba od buka wypłacę :kekeke:

 

no mam ten sam ból, dlatego w poniedziałek kupiłem tylko Hen's Tooth i tego szkockiego stouta, a dzisiaj Ruddles County (jedyne jakie zostało) i Argusa Portera. :D jasne wypiłem, ciemne schowałem do piwniczki szafy.

 

a propos, stouta można leżakować?

 

 

Można, choć chyba niewiele zyskuje z czasem w porówaniu do porterów.

 

Ja pewnie pojadę i wezmę co będzie, bo do mnie na prowincję to nie wszystko z oferty trafia. Zapewne będą te dwa Argusy jedynie :kekeke:

 

BTW - za Bishop's Finger w Carrefourze życzyli sobie kiedyś niemal 10,-. Ładna marża :D

Odnośnik do komentarza

Ostrzegam przed takimi sprzedawcami.

W opisie aukcji jest: "telefon nowy, nieużywany" A dalej: U NAS ZAWSZE OTRZYMUJESZ DOWÓD ZAKUPU PARAGON LUB FAKTURĘ VAT-MARŻA

 

Problem w tym, że na fakturę "VAT marża" można sprzedawać jedynie:

  • usługi turystyczne,
  • dzieła sztuki,
  • przedmioty kolekcjonerskie i antyki,
  • towary używane.

Sprzedawca więc robi kogoś w chu... Albo klienta, wmawiając mu że towar jest nowy, albo fiskusa, któremu wmawia że towar jest używany. Tak czy inaczej takimi aukcjami powinien zainteresować się fiskus.

Mogą być problemy z gwarancją. Nawet jeśli dany sprzęt faktycznie nie był eksploatowany, to serwis może odmówić naprawy, ponieważ formalnie rzecz biorąc sprzęt nie jest nowy. Faktura marża z adnotacją „towary używane” potwierdza ten fakt. Wielu producentów w zasadach gwarancji zaznacza, że może z niej skorzystać tylko pierwszy nabywca sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...