Skocz do zawartości

Livescore letni


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przewiduję na koniec sezonu spokojne lądowanie w top4 dla United. Kadrowo są - w zależności od pozycji - mega mocni albo przyzwoici. Ofensywa: Rooney, van Persie, Di Maria, Mata jest porównywalna spokojnie z tymi Barcelony i Realu. Za nimi Herrera, Carrick, Fellaini to też nie są ułomki. Lewa obrona też obstawiona świetnie, podobnie jak bramka. Problemem jest środek i prawa strona obrony, gdzie też w sumie - gdyby wszyscy bylu zdrowi - jakiejś wielkiej tragedii nie ma. Na ławce, bądź co bądź, fachowiec i to z odpowiednią charyzmą. Do tego brak "rozpraszania" graniem w LM. IMO to kwestia czasu zanim zaczną wymiatać, walki o mistrzostwo w tym sezonie raczej nie będzie ale o trzecie miejsce z Arsenalem IMO jak najbardziej. No chyba, że SAF miał pakt z diabłem( ;) ) i po jego odejściu wygasnął i teraz czekają lata chujni, choćby nie wiem co.

Odnośnik do komentarza

To też fakt. Pool może mieć dużo więcej kłopotów niż w zeszłym roku, kiedy to trochę na własne życzenie przegrali tytuł. I taka szansa może im się w ciągu najbliższych kilku sezonów nie powtórzyć

Jak już kiedyś pisałem, LFC bez Suareza tytułu nie zdobędzie. Za sukces uznam obronę podium (racze 3 miejsca, niż 2), tak bardziej realnie, to będzie miejsce 4-5. Ale liczę na to, że skład okrzepnie i za rok będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Lewa obrona United tak świetnie obstawiona, że najpierw Adkins przyznał, że Shaw ma mega problemy z kondycją, a następnie Van Gaal opierdolił go za fatalne przygotowanie do sezonu. Chyba, że uważasz Younga za znakomitego lewego obrońcę :D Obrona Manchesteru to tragedia i nie zrekompensuje tego nawet fantastyczna ofensywa, tym bardziej z mocno przeciętnym środkiem pola. Fajnie że napisałeś o Carricku i Fellainim (gdyby nie kontuzja, grałby w Napoli), ale przypomnę że na dłuższy czas będą wykluczeni z gry więc na ten moment do grania w środku pola są Cleverley, Anderson i Fletcher - to nie jest skład na top4. Nie bez Fergusona.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja tak bardziej w long runie to pisałem. Obecnie, to wiadomo, nie wygląda to dobrze - wpierdol od Swansea, męczarnie z Sunderlandem, itd. Ale no kontuzje to element losowy, nie ma co na tej podstawie oceniać kadry bo to bez sensu. A Shaw będzie kotem ;), choć może nie od razu. Jest też ten Rojo, choć chyba domyślnie kupili go do środka. No a ponoć Woodward zapowiedział jeszcze dwa transfery, którymi mają być Vidal i Blind.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...