Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo długo - mam alergię na głupotę i hipokryzję - nic na to nie poradzę :D

 

dodam, że ludzi, którzy popierają karę (jej rozmiar) dla Suareza uważam za imbecyli

Kurwa czlowieku, znasz ty pojecie recydywy, czy to bolszewicki wynalazek, ktorego nie akceptujesz?

 

Ja pierdole, daj mu jeszcze jakas nagrode za ten wyczyn.

Odnośnik do komentarza

Świetna zmiana Griezmanna, który wszedł za katastrofalnego Giroud. Ustawianie Benzemy na skrzydle to zły pomysł, a Olivier nie nadaje się do gry kombinacyjnej i oby Antek wskoczył do jedenastki. Nie grali niczego wielkiego, ale jest do przodu, oby był ćwierćfinał Francja-Niemcy :).

Odnośnik do komentarza

I zgodnie z planem. Tak myślałem, że Nigeria będzie trzymała się do pierwszego straconego gola. Długo się bronili dzięki rewelacyjnemu bramkarzowi. Od utraty gola to już dramat. Z resztą wystarczyło spojrzeć na oblicza Nigeryjczyków, żeby stwierdzić, że uszła z nich wola walki. Jeszcze ten "wywalczony" korner i samobó... W pełni zasłużony awans Trójkolorowych.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wkurza ten poślizg pomiędzy transmisją telewizyjną, a internetową na sport.tvp.pl.

 

Dopóki oglądam w domu sam, to spoko, ale jak matka zaczyna oglądać mecze w drugim pokoju, to irytujące jest to, że krzyczy, że jest bramka minutę przed tym, jak ja się dowiem ;)

 

To czemu nie oglądasz z matką? XD

Odnośnik do komentarza

 

Ale mnie wkurza ten poślizg pomiędzy transmisją telewizyjną, a internetową na sport.tvp.pl.

 

Dopóki oglądam w domu sam, to spoko, ale jak matka zaczyna oglądać mecze w drugim pokoju, to irytujące jest to, że krzyczy, że jest bramka minutę przed tym, jak ja się dowiem ;)

 

To czemu nie oglądasz z matką? XD

 

 

Wolę oglądać na kompie niż w TV ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...