Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Za to kompletnie nie przekonuje mnie Hazard. Nie tylko dzisiaj ale w ogóle, na codzień w Chelsea. Niby szybki i dynamiczny, fajnie czasem kręci na skrzydle przy linii, ale nie ma tego czegoś, zwłaszcza bliżej bramki. Taki w sumie grajek na poziomie Nasriego bym powiedział. Do tego trochę gwiazdorek ponoć.

Nie no, serio :hahaha: ?

Odnośnik do komentarza

 

 

panowie dajcie spokój, ani jeden, ani drugi nie jest najlepszy. Mam nadzieję że w tym roku dostanie piłkę Manuel Neuer, lub Zlatan

na bank.
przecież wiem że cr7 wygra, drugi będzie Messi, trzeci nie wiem kto, może Bale. A te typy tylko takie życzeniowe, choć ci piłkarze zasługują bardziej niż Messi
Odnośnik do komentarza

 

Za to kompletnie nie przekonuje mnie Hazard. Nie tylko dzisiaj ale w ogóle, na codzień w Chelsea. Niby szybki i dynamiczny, fajnie czasem kręci na skrzydle przy linii, ale nie ma tego czegoś, zwłaszcza bliżej bramki. Taki w sumie grajek na poziomie Nasriego bym powiedział. Do tego trochę gwiazdorek ponoć.

 

Nie no, serio :hahaha: ?

No co serio? Wszyscy strasznie się nim jarają przecież, od kibiców po dziennikarzy(tych z c+) więc nie wiem o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...