Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Albo w lidlu jest taki zajebisty kawowy likier, literek kosztuje coś koło 50 zł, ale w smaku jest obłędny,

To tak na przyszłość.

 

likier kawowy + wóda/spirytus + mleko = :_jook::_keel:

 

 

racze = :_oak: i :cisza: w glowie nastepnego dnia :P

 

kurwa, przecież biały rusek to jest najlepszy drin na świecie

 

ja nie mowie ze jest zly - ja mowie ze ma okropne efekty uboczne.

 

 

i tak, tez ogladalem Big Lebowskiego :P

Odnośnik do komentarza

 

Okazało się jednak, że przygotowany grobowiec jest za mały. Ciało zaczęto więc wciskać na siłę. W pewnej chwili pękło, ukazując rozerwany brzuch. Mimo zapachu kadzidła zwłoki wydzielały straszliwy odór, który wypłoszył żałobników.

 

Pogrzeb Wilhelma Zdobywcy o_O Przydałaby się jakaś fajna książka z historii Anglii, bo ile można wiki studiować.

Odnośnik do komentarza

japierdziele, w championship mialem wiecej pieniedzy na transfery niz w tej cholernej premiership... zadnego sensownego napastnika nie moge wziac do Glasgow, nawet z wypozyczenia :( z Crouchem i Kownackim pewnie za daleko nie ujade...

 

Pech, że hej :keke:

Odnośnik do komentarza

 

FYM i T-m: do kąta za mega suchary! Na koniec tygodnia otrzymacie statuetkę złotego Bracha.

 

Spadaj mendo na dżewo prostować banany :keke: płakałeś rano w maryńce, że nikogo nie ma cieniasie, a teraz jeszcze mnie stawiasz do konta!!!!111!!!!

 

 

To było wczoraj rano pijaczyno :keke:

Odnośnik do komentarza

Licencjat runda 2, rozdział 3 i dopięcie wszystkiego na tip top, najlepiej do piątku, ostateczny termin do niedzieli (~10 stron do napisania na podstawie sterty faktur i 10 minutowej rozmowy z właścicielką firmy, poprawki 40 stron, literatura, spis tabel itp., wstęp, zakończenie), FAJT :war:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...