Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

98 moje pierwsze i najlepsze mistrzostwa :D Miały taki... klimat i sporo zawodników, których zapamiętałem - Valderrama, Chilavert, Salas, Zamorano, Keller, Klinsmann, Owen, Suker, Prosinecki, Kopke, cała kadra Brazylii i Francji... długo by pisać :D

Odnośnik do komentarza

U mnie sympatie od 98 się nie zmieniły - Francja i Nigeria.

czyli czarnuchy

98 moje pierwsze i najlepsze mistrzostwa :D Miały taki... klimat i sporo zawodników, których zapamiętałem - Valderrama, Chilavert, Salas, Zamorano, Keller, Klinsmann, Owen, Suker, Prosinecki, Kopke, cała kadra Brazylii i Francji... długo by pisać :D

Tijani Babangida

 

zaraz się zacznie

Odnośnik do komentarza

Ale zajebistą knajpę wyhaczyłem właściwie tuż obok mnie. Polskie smaczne żarcie, nie oszczędzają na kliencie, zupy podają w dużych michach, a drugie danie też się wysypuje z talerza. Dzisiaj za chłodnik + 10 pierogów z truskawkami i duży kompot zapłaciłem dwie dychy. Mega!

 

https://www.facebook.com/jadalniapopularnawilanow?fref=ts

Odnośnik do komentarza

Kolumbia, Chile, Urugwaj :)

 

A w Hiszpanii czasem nie ma ze 30% bezrobocia wsrod mlodych ludzi? Faktycznie, raj na ziemi :)

 

 

30% to może ogólnie. Wśród młodych(16-24) to się waha między 50-60%. No ale pewnie nie o to chodziło z tym zajebistym krajem, tylko o to że jest tam pięknie, wesoło i przyjemnie :D. Też loffciam Hiszpanię, chociaż akurat ludzie mi średnio przypadali do gustu. Jakieś takie trochę wymuskane cwaniaczki-pustaki. Ale no nie byłem jakoś długo, więc może mi się wydawało.

 

O to, to :)

No tak ogólnie to wydają się jacyś mało błyskotliwi, ale wiadomo, nie wszyscy, i trochę już wartościwych osób poznałem.

BTW jeśli się jest blondynem, najlepiej wysokim, to jest dodatkowy side-benefit, i to całkiem spory :D

 

lad: No lepiej zapierdalać w Polszy za 2 ojro za godzine i grzać dupę pod kocykiem w domu bo na dwór się nie da wyjść przez 8 miesięcy w roku :P

 

 

 

Jutro będzie wesoło. Czeka mnie potyczka z hiszpańskim urzędami bez kompletnej znajomości języka hiszpańskiego;).

Spoko. Nawet gdybys znal hiszpanski to by Ci niewiele pomogl, bo tam po katalonsku trzeba gadac ;P

 

Pierdolisz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...