Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W Zawadach, a te piwka podają w takim drewienku 4 szklanki po 125 ml chyba i każde inne piwko :) Oczywiście weiss wymiatał :)

 

O - będę miał do Ciebie niedaleko ;P. Zawady ładne, spokojne jezioro :).

 

 

To jest szajs totalny. To jest zwykły koncerniak belgijski udający browar klasztorny. Pozerom stanowcze NIE.

 

Smakują dobrze i to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

 

 

Zauważył ktoś jakąś ciekawą pozycję w tv na dziś?

 

fargo, ep. 9. polecam

Najpierw muszę film obejrzeć, a zbieram się już od kilku lat (a później po raz kolejny The Big Lebowski, czym denerwuję żonę, bo ona nie rozumie fenomenu tego filmu :keke:).

 

BTW, dawno cię nie było, zawitałeś w końcu na Murrayfield? :> ;)

no film trzeba obejrzec zanim zaczniesz serial imo. ale to nie jedyny powod zeby obejrzec film

 

na murrayfield bylem juz kilka lat temu, ogladalem jak barcelona niszczyla hibs ;). od tej pory nie bylem. kiedys na pewno bede chcial obejrzec rugby na zywo

Z Fargo tak się złożyło, że nie obejrzałem, nawet zacząłem, ale nie pamiętam dlaczego nie dokończyłem :-k

 

A zaczynanie przygody od szkockiego rugby, to nieco drastyczny sposób: w ostatnim 6NC wygrali tylko z ostatnimi Włochami, obecnie juniorzy zajęli ostatnie miejsce w fazie grupowej Junior World Championship (które właśnie trwają). Co prawda w klubowym rugby szkocki klub dotarł w tym sezonie do finału rozgrywek (gdzie przegrali z Leinster), ale to klub z Glasgow ;)

 

Bry :kawa:

film do obejrzenia obowiazkowo, tym bardziej jesli lubisz Coenow. btw, moge polecic jeszcze Inside Llewyn Davis.

 

co do rugby, w mojej pracy wiecej rozmawiamy o footballu I baseballu. rugby wspominamy kiedy Scumland (taki przydomek na Anglie) ma dostac becki ;) kilka miesiecy temu Szkocja przegrala z nimi I bylo troche wstydu.

jak masz jakies wskazowki co ogladac, to smialo podaj

Odnośnik do komentarza

A jeszcze jakiś festiwal się zaczyna właśnie na dziedzińcu u mnie w robocie, od dwóch godzin stroją perkusję, mówią jakieś białe wiersze składające się ze słów jeden, raz, test i dwa, a teraz doszedł bas :D

 

Dobrze że ja za 45 minut wychodzę, bo pracować to się bardzo nie da, nawet ze słuchawkami na uszach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...