Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

JESTEM NIEWYKSZTAŁCONYM MOTŁOCHEM:D

 

Marynia uczy i bawi.

ty to jesteś dziwny, niby inteligentny a tak głupie i nieżyciowe poglądy wyznajesz. Bo czasem sie tak zachowujesz.

Ale jak podawali wczoraj statystylki odnośnie wykształcenia to wśród wykształciuchów RN miał poniżej 1%, a wśród tych z podstawowym to miał około 3%.

Odnośnik do komentarza

 

JESTEM NIEWYKSZTAŁCONYM MOTŁOCHEM:D

 

Marynia uczy i bawi.

ty to jesteś dziwny, niby inteligentny a tak głupie i nieżyciowe poglądy wyznajesz. Bo czasem sie tak zachowujesz.

Ale jak podawali wczoraj statystylki odnośnie wykształcenia to wśród wykształciuchów RN miał poniżej 1%, a wśród tych z podstawowym to miał około 3%.

 

Kto Ci kurwa dał prawo do osądzania czy czyjeś poglądy są głupie czy mądre? Jakim prawem znów płodzisz takie gówno mentorskim tonem? Gwarantuję Ci, że Adrian wie więcej o życiu niż Ty żyjący z grantów naukowych.

Vami, nie zapraszaj mnie więcej do żadnej grupy związanej z Narodowym Frontem Wyzwolenia Judei (pot. Partia Libertariańska) :)

Odnośnik do komentarza

 

 

JESTEM NIEWYKSZTAŁCONYM MOTŁOCHEM:D

 

Marynia uczy i bawi.

ty to jesteś dziwny, niby inteligentny a tak głupie i nieżyciowe poglądy wyznajesz. Bo czasem sie tak zachowujesz.

Ale jak podawali wczoraj statystylki odnośnie wykształcenia to wśród wykształciuchów RN miał poniżej 1%, a wśród tych z podstawowym to miał około 3%.

 

Kto Ci kurwa dał prawo do osądzania czy czyjeś poglądy są głupie czy mądre? Jakim prawem znów płodzisz takie gówno mentorskim tonem? Gwarantuję Ci, że Adrian wie więcej o życiu niż Ty żyjący z grantów naukowych.

 

 

:rotfl: pisze to osoba, która ostatnio stwierdziła, że "jak uważasz inaczej, to jesteś debilem" :keke:

Odnośnik do komentarza

Szpital Psychiatryczny w Choroszczy:

1. PiS 32%
2. PO 20%
3. SP 14%
4. RN 11%
5. TREP 8%
---
SLD. Samoobrona 4%
PRJG, KNP, PSL 2%

 

KNP zagranico dostała ponad 50% w Nottingham i Birmingham, ponad 40 w Australii w niektórych stanach i ponad 30% w Afryce i Irlandii.


Najbiedniejsza gmina w Polsce, Łukowica:

 

1. PiS 44,7%

2. PRJG 16,1% (!)

3. SP 14,0% (!)

4. PSL 8,7%

5. KNP 7,1%

6. PO 6,2% :D :D :D

7. SLD 1,8% :D :D :D

8. TREP 0,6%

9. RN 0,6%

10. DB 0,2%

Odnośnik do komentarza

Zresztą ja się hipokryzji nie obawiam. Jestem hipokrytą np. gdy widzę jak jakiś młody chuj siedzi w autobusie i nie ustępuje miejsca starszej osobie. Przy analogicznej sytuacji wstaję, ale w myślach wyzywam dziadeza czy babkę, którzy musieli akurat teraz wsiąść do tego jebanego środka lokomocji.

 

Ba, można być nawet zdrajcą w dobrej sprawie vide Kukliński. Niby zdrada, ale lepsza niż jakby miał być wiernie poddanym śmieciem zbrodniczego reżimu. No i gdzie tu niekonsekwencja?

 

Debili należy piętnować, a nie im przyklaskiwać. Debil nie ma również prawa do oceniania innych - nie widzę sprzeczności.

 

Te forum jest przerażające, jedyne internetowe zagłębie młodych, wykształconych lemingów z wielkich ośrodków :polska:

 

Skupię się na FM, bo szkoda nerwów mych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...