Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Vaart, próbowałem ściągać rostery z 2k share i faktycznie, po wczytaniu ich nic się nie zmienia. Jakiś bug gry.

 

Przypominam że do jutra do 23:59 warto rozegrać jak najwięcej meczów w naszej lidze, spotkania nierozegrane zostaną przesymulowane.

Odnośnik do komentarza

Jako, że w PO gram tylko ja i verlee, to chciałbym żebyście się zadeklarowali czy zamierzacie rozegrać swoje mecze i jeśli tak to kiedy. Sytuację pary Vend-Lucas znam i jak nic się nie zmieni to pójdzie symulka na korzyść Venda, ale pary meczowe jakubkwa-Matj oraz 2kl-Hawkeye mogłyby opisać swoją sytuację. :>

Odnośnik do komentarza

Obecny sezon powoli dobiega końca, więc najwyższa pora zacząć organizować drugą edycję ligi.

 

Tak, więc kto się pisze na udział w lidze ? Podejrzewam, że większość osób z obecnej ligi będzie chciała zagrać ponownie, ale pamiętam, że przy poprzedniej edycji, w czasie draftu, pojawiły się kolejne osoby jednak wtedy było już za późno.

 

Co waszym zdaniem warto zmienić w lidze? Jaka ilość spotkań ? Większa, mniejsza itp. itd.

 

Ja proponuję zmianę podziałki ovl przy drafcie z ogólnej 870 na przedziały na zasadzie:

2x 80 i więcej

2x 79-75

2x 74-70

6x 69 i mniej

 

Proponuję także zmianę obecnych slidersów (domyślnych 50/50) na Makię. Oczywiście można zrobić kilka zmian, bo nie ma slidersów idealnych. Najlepiej by było jakby każdy sobie ściągnął Makię i przetestował, ewentualnie można stworzyć jakiś króciutki turniej na tych slidersach.

 

Poniżej wartości w slidersach Makii. Pierwsza cyfra dotyczy gracza, druga CPU. W slidersach domyślnych wszędzie jest 50.

 

Makia

Offense

Inside shot Success - 38 ---- 37

close Shot Success - 43 ---- 42

Mid-Range Success - 48 ---- 46

3PT Success - 46 ---- 45

Layup Success - 43 ---- 43

Dunk Success - 48 ---- 48

Dunks in Traffic - 28 ---- 25

 

Defense

Steal Success - 0 ---- 10

Help Defense Strenght - 0 ---- 65

 

Attributes

Quickness - 0 ---- 0

Vertical - 15 ---- 15

Strenght - 50 ---- 50

Stamina - 46 ---- 45

Durability - 50 ---- 50

Hustle - 70 ---- 65

Ball Handling - 43 ---- 45

Hands - 49 ---- 48

Dunking Ability - 39 ---- 39

On-Ball Defense - 59 ---- 39

Stealing - 32 ---- 34

Blocking - 46 ---- 46

Offensive Awareness - 45 ---- 40

Defensive Awareness - 75 ---- 100

Offensive Rebounding - 0 ---- 0

Defensive Rebounding - 75 ---- 100

Clutch Factor - 0 ---- 0

Consistency - 50 ---- 50

Injury Severity - 33 ---- 41

 

Tendencies

Take Inside Shots - 50 ---- 0

Take Close Shots - 50 ---- 0

Take Mid-Range Shots - 50 ----- 91

Take 3PT Shots - 50 ---- 22

Attack the Basket - 50 ---- 0

Look for Post Players - 50 ---- 60

Throw Alley Oops - 50 ---- 15

Attempt Dunks - 50 ---- 45

Attempt Putbacks - 50 ---- 52

Throw Flashy Passes - 50 ---- 49

Commit Fouls - 100 ---- 76

Play Passing Lanes - 26 ---- 26

Go for On-Ball Steals - 43 ---- 43

Contest Shots - 20 ---- 19

Backdoor Cuts - 50 ---- 0

 

Przy starcie ligi ustalimy wspólnie datę końcową, żeby później nie okazało się znowu, że 20 spotkań gramy 2,5 miesiąca :P

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście się piszę :)

 

Dzisiaj rozegraliśmy z Dudkiem pierwszy mecz półfinału i emocje były ogromne. Do przerwy prowadziłem 15 punktami, jednak w drugiej połowie wyraźnie mi nie szło i na kilka sekund przed końcem przegrywałem 2 punktami. Po nietrafionym wolnym Rose'a (?) zebrałem piłkę, podałem do Manu a ten popędził w stronę kosza przeciwnika i rzucił za 3. Piękny buzzer beater dał mi zwycięstwo 1 punktem.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, jest taki pomysł, żeby nową ligę zacząć w momencie startu finału obecnej ligi. Chodzi o to, żeby większość graczy nie czekało kolejnych 2 tygodni aż skończy się finał tylko przeprowadziło draft i zaczęło powoli grać.

 

Co do łatwiejszych slidersów, to pomijając, że jest to pojęcie zbyt ogólne, to chyba nie ma łatwiejszych :P

Sprecyzuj co masz dokładnie na myśli, jakie elementy gry slidersów chciałbyś zmienić i dlaczego. :)

 

Jeśli chodzi o zaklepywania drużyn, to naturalne wydaje mi się, że zawodnicy z poprzedniej ligi mogą zachować poprzednie zespoły, chyba że nie chcą albo dogadają się inaczej między sobą :)

Odnośnik do komentarza

Oooo, jestem jak najbardziej za co do startu nowej ligi przed końcem obecnej, tylko problem w tym, że coś narazie chętnych nie ma.

 

Co do slidersów mogą być i takie, ale nie podoba mi sie za niski steal succes, vertical, offensive rebounding, pozostałe jako tako mogą być. Jeżeli innym pasują te slidersy bez ich zmiany to ok, po prostu sie z tym pogodzę, nie będę przecież zwalał na slidersy.

Odnośnik do komentarza

Więc pewnie slidersy zostaną, spoko ;].

 

Co do zasad rekrutacji zawodników, prawdę powiedziawszy chyba nieco fajniej sie gra jak sie ma skład dobry, niż dobro-średni ;P. Ale do granic możliwości, oto co proponuję :

 

1x 90 i więcej

2x 80-89

4x 70-79

5x 69 i mniej

 

Co wy na to ?

Edytowane przez Hawkeye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...