Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Mała przerwa i ruszamy do stolicy. Na naszej drodze w JBB Sports Irish Cup staje Glentoran. W tym roku zamierzamy obronić tytuł, więc odpaść w piątej rundzie nie możemy.

Wychodzimy, walczymy, wygrywamy.

Na murawę wypuszczam graczy rezerwowych.

 

07.01.2023, Belfast, The Oval, godz.15:00.

 

Alves- Gilbert, Deighan, Newton ©, Moore- Hanna- Toppar- Watson (61` O`Donnell), Burke, Best- Gibson

 

[DBP] Glentoran 0-4 Lurgan Celtic [DBP] Irish Cup 5.Rnd.

0:1 Burke (3`)

0:2 Burke (4`)

0:3 Gibson (55`)

0:4 Gibson (57`)

 

MoM: Dermot Gibson (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,923

 

 

Fajny dwójkowy popis Burke`a i Gibson`a. Przechodzimy do kolejnej rundy. Mecz bez historii i fajerwerków.

W szóstej rundzie zagramy z Portadown.

Odnośnik do komentarza

Na tydzień wracamy do zmagań ligowych. Przed nami szansa zdobycia kolejnych punktów. Na naszej drodze staną najpierw Krzyżowcy, a później Koguty.

Jako zdecydowany faworyt stajemy naprzeciw Crusaders, którzy zajmują siódme miejsce w Premiership. Jeśli dziś przegrają (a to jest pewne) mogą spaść dwie pozycje niżej.

 

10.01.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Keegan- Keane, Silva, McGibbon (63` Best)- McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 3-0 Crusaders [7.] L24/38

1:0 Grieve (20`)

2:0 Keane (30`)

3:0 McDaid (76`)

 

MoM: Johnny Grieve (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 437

 

 

Chyba zgubiliśmy formę strzelecką. A szkoda. Coś tam strzelamy, ale przy takiej formie i możliwościach powinniśmy bardzo wysoko wygrywać. Gdzieś jakaś rzecz się zacięła lekko, drobiny piachu wpadły w moją machinę wojenną, ale ciężko mi teraz powiedzieć gdzie. Nie wiem, w czym leży problem, razem z Veronem zachodzi w głowy i nic. Pustka.

Zasłużona wygrana, pniemy się dalej z punktami, a z golami wleczemy. Robbie McDaid ma już 44 trafienia, Keane 24.

Odnośnik do komentarza

Dorobek bramkowy będziemy mogli trochę poprawić teraz. Wyjazd do stolicy może pomóc się nam przełamać. Glentoran, z którymi ostatnio wygraliśmy 4-0 dziś może nam pozwolić wbić sobie więcej goli.

Chcą poprawić naszą grę, zdecydowałem się na małe zmiany w ustawieniu. Dotychczasowe 4-2-3-1 zastąpiłem 4-1-2-1-2. A więc mamy tak: 4 obrońców w linii, 1 defensywny pomocnik, dwóch pomocników (1 boczny atakujący, 1 środkowy), 1 lewoskrzydłowy, 2 napastników. Nowa formacja, ale zadania praktycznie bez zmian dla poszczególnych graczy. Odnajdą się bez problemów, a przeciwnik może zostać lekko zaskoczony.

Jak będzie?

 

14.01.2023, Belfast, The Oval, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias-Silva (75` Lumbreras), Kennedy - Burke- Keane, McDaid

 

[6.] Glentoran 1-6 Lurgan Celtic [1.] L25/38

1:0 Murtagh (3`)

1:1 Doolin (6`)

1:2 Fabio (45+1`)

1:3 Kennedy (47`)

1:4 McDaid (75`)

1:5 Lumbreras (81`)

1:6 McDaid (86`)

 

MoM: Vaughan Keane (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,080

 

 

Świetny mecz, sporo goli. Z dobrej strony pokazał się Keane, który dziś nie zdobył bramki, ale za to zanotował aż 4 asysty. Robbie dziś "tylko" z dwoma trafieniami, jakby się przymierzył, to by strzelił 4. Niestety, miał pecha i dwa razy trafił w słupek. Takiej gry wyczekiwałem od jakiegoś czasu i wreszcie dostałem. Zmienić co nieco w naszej taktyce dało radę. Jest jakiś postęp.

Linfield przegrywa 1-2 z Portadown i przewaga nasza rośnie do 16 punktów!

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy mały maraton- 7 dni i 3 mecze. Na pierwszy ogień idzie II-ligowe Warrenpoint w Mid-Ulster Cup. W poprzedniej rundzie pokonaliśmy 2-1 Glenavon.

Mam nadzieję, że dziś zaprezentujemy się o niebo lepiej i zgodnie z oczekiwaniami kibiców rozniesiemy rywala.

Zgodnie z tradycją i moją troską o zespół, dziś zagrają piłkarze z zaplecza drużyny. Wyjdziemy taką samą formacją jak ostatnio. Jak się spojrzy- sprawdziła się bardzo dobrze. Zamierzam wykorzystać ją przez chwilę. Dobrego się nie zmienia.

 

17.01.2023, Dungannon, Stangmore Park, godz.19:45.

 

Alves- Rodgers, Deighan, Newton ©, Moore- Hanna- O`Halloran, Toppar- Jordan- Best (45` O`Donnell), McDaid

 

[bT1] Warrenpoint 1-8 Lurgan Celtic [DBP] Mid-Ulster Cup Ćwf.

0:1 McDaid (4`)

0:2 Rice (sam.) (14`)

0:3 Jordan (22`)

0:4 Newton (26`)

1:4 Kane (39`)

1:5 Jordan (64`)

1:6 O`Halloran (81`)

1:7 O`Halloran (87`)

1:8 Toppar (90`+3)

 

MoM: Peter O`Halloran (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 170

 

 

Ciężko nam się grało na boisku gospodarzy. Nie dość, że lało cało czas, to od 60. minuty graliśmy w osłabieniu. Czerwoną kartkę dostał lewy obrońca Moore. Co tu dużo mówić- Lurgan to drużyna z mocnym charakterem, co widać po końcowym wyniku.

W zasadzie O`Halloran powinien mieć trzy bramki dziś na koncie. W 14. minucie potężnie huknął z rzutu wolnego, piłka poleciała w stronę bramki. Golkiper gospodarzy nie zdołał jej zatrzymać, podbił lekko ręką futbolówkę, a ta wpadła do siatki. Sędzia zapisał samobója.

Tak czy inaczej- wysoka wygrana. Oby podtrzymać dalej taką formę strzelecką.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach nie wystrzelaliśmy się już za cały sezon.

Ćwierćfinał przeszliśmy. Mijają cztery dni i walczymy tym razem w finale. Co-operative Cup dobiegł końca. Został nam jeden rywal do pokonania- Killyleagh Youth Club. Zajmują oni dziewiątą pozycję w II lidze. Ambitny klub z ambitnym trenerem.

To jednak nie zmienia faktu, iż chcemy zdobyć to trofeum po raz czwarty z rzędu.

Zagramy fajnie, efektywnie i efektownie. Choćby dla kibiców i widzów przed TV. W składzie nie będzie wszystkich podstawowych zawodników. Zmiennicy wybiegną i sobie poradzą.

 

21.01.2023, Belfast, Windsor Park, godz.17:30.

 

Alves- Gilbert, Deighan, Newton, Ward- Toppar- Watson, Kennedy- McGibbon- Reilly, McDaid

 

[DBP] Lurgan Celtic 4-1 Killyleagh [bT1] Co-operative Cup Finał

1:0 Reilly (5`)

2:0 Reilly (7`)

3:0 Watson (36`)

4:0 Watson (45`)

4:1 McKenna (90`)

 

MoM: Joe Reilly (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 2,438

 

 

Wygraliśmy! Co-operative Cup po raz piąty nasz! Dobry to był mecz, trochę w drugiej połowie niepotrzebnie odpuściliśmy. Mogliśmy docisnąć śrubę i dodać kilka goli, nie wykorzystaliśmy jednak tego. Rywal wykorzystał.

Pierwsze trofeum na koncie. Wszyscy się cieszą i jest ok. Dostajemy za wygraną 16 tys.€.

Odnośnik do komentarza

Finał finałem, ale trzeba się ogarnąć i wrócić na boiska ligowe. Dwa ostatnie mecze stycznia zagramy właśnie w tych rozgrywkach.

Na pierwszy ogień idzie wizyta Carrick Rangers. Zespół, który był typowany do spadku, nadal dobrze sobie radzi i siedzi prawie w połowie tabeli. No prawie w połowie. Brakuje im do niej ledwie 3 punktów. A tych na pewno nie ugrają z nami.

 

24.01.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Silva, Keegan- Burke- Keane, McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 4-0 Carrick [8.] L26/38

1:0 Fabio (7`)

2:0 McDaid (16`)

3:0 Keegan (40`)

4:0 McDaid (47`)

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 435

 

 

Spacerek, spokojna wygrana. McDaid dalej ciągnie swoją fantastyczną formę- ma już na koncie 49 trafień. Powiększamy serię meczów bez przegranej do 72.

Przewaga nad drugim Linfield- już 16 punktów.

Odnośnik do komentarza

"Czekamy na wygraną" - tytuł z dzisiejszej gazety. My też na to czekamy. Wiemy, że gospodarze postawią nam trudne warunki, ale trzeba je przeskoczyć. Czwarta pozycja Coleraine w Premiership nie jest przypadkowa. Dają sobie dobrze radę.

My też jako tako idziemy.

 

31.01.2023, Coleraine, Coleraine Showgrounds, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Silva, Kennedy- McGibbon- Keane, McDaid

 

[4.] Coleraine 1-3 Lurgan Celtic [1.] L27/38

0:1 Silva (33`)

0:2 McDaid (64`)

0:3 McGibbon (80`)

1:3 McCann (88`)

 

MoM: Dino Silva (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 468

 

 

Jak miało być, tak było. My słabo nie zagraliśmy, to gospodarze dobrze grali w piłkę. Do wyższej wygranej zabrakło szczęścia- oddaliśmy 22 strzały, z czego 10 celnych.

Tak czy siak, dobijamy do 120 goli strzelonych w Premiership. Do pobicia rekordu brakuje 26 trafień.

Odnośnik do komentarza

Komisja podjęła decyzję o przyznaniu mi nagrody Menedżera Miesiąca Premiership. Wygraliśmy wszystkie pięć spotkań w styczniu, strzelając 20 goli i straciliśmy przez ten czas 3.Luty zaczynamy od pojedynku w JJB Sports Irish Cup z Portadown. Dzisiejszy rywal jest najtrudniejszym, który został. Linfield i tak pewnie zostanie nam dane na finał.Czy będzie szósty z rzędy triumf Celtów? Zobaczmy!

 

04.02.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Silva, Keegan- Burke- Keane, Reilly[DBP] Lurgan Celtic 4-0 Portadown [DBP] Irish Cup 6.Rnd.1:0 Burke (8`)2:0 Reilly (19`)3:0 Reilly (61`)4:0 Burke (83`)MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)Frekwencja: 1,063
Zwycięstwo i awans. Cieszy wygrana i styl. Plan wykonany. W ćwierćfinale zagramy z Distillery.Po meczu zebrałem kilka podziękowań i gratulacji. Drugiego lutego minęło właśnie 9 lat mojego panowania w Lurgan Celtic. Miła rocznica, czas minął jak z bicza strzelił. Trochę przez ten czas powygrywaliśmy, zmieniliśmy, rozwinęliśmy. Debiutowałem na ławce trenerskiej w Irlandii Północnej 8 lutego 2014. I tak mi się do tej pory zostało.Dobra, wspominki trzeba zostawić.
Odnośnik do komentarza

Drugi mecz lutego to ponownie liga. Tym razem ugościmy Cliftonville.

Między nami jest różnica 45 punktów! W golach strzelonych różnica 87 trafień. Dziś musimy pokazać przepaść na boisku, dla publiki naszej.

 

11.02.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Silva, Kennedy- Burke- Keane, McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 4-1 Cliftonville [5.] L28/38

0:1 Patterson (2`)

1:1 Fabio (11`)

2:1 Keane (19`)

3:1 Keane (27`)

4:1 Keane (karny) (60`)

 

MoM: Vaughan Keane (Lurgan Celtic)

Frekwencja: 548

 

 

Świetny występ Keane`a- trzy bramki strzelone. Ten 26-letni napastnik uzbierał już 27 goli w 35 spotkaniach i zanotował 24 asysty.

Zastrzeżenia mam ogromne do defensywy- tak nie można grać! W drugiej minucie dostać bramkę ze słabszym zespołem? Skandal! Muszą się poprawić w obronie.

 

Linfield tylko remisuje 1-1, co daje nam przewagę 18 punktów.

Odnośnik do komentarza

Rangers z Glasgow nadal mnie chce. Ponownie się kontaktowali i ze mną i z prezesem Lurgan. Jednak zdania nie zmienię- The Gers nie jestem zainteresowany.

Natomiast władze z Ibrox mają ciśnienie na mnie mocne, nie odpuszczają, choć przekazałem dobitnie, co na ten temat sądzę. Nawet zaprosili mnie i Verona na najbliższy mecz jako gości. Old Firm Derby odbędą się 19 lutego na stadionie Rangersów. A i owszem ,skorzystamy z zaproszenia. Wybierzemy się, obejrzymy spotkanie i wracamy.

 

Zostały nam dwa spotkania (oba Premiership) do wznowienia Ligi Mistrzów. W 1/8 czeka na nas już Juventus. Pierwszy mecz gramy u siebie, w Belfaście.

Na razie wyjeżdżamy do Ballinamallard. Tamtejsze United jest obecnie przedostatnie w tabeli, mają 1 punkt więcej niż Limavady i 4 straty nad strefę spadkową.

 

14.02.2023, Ballinamallard, Ferney Park, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Kennedy- Silva (12` McEvoy), Keegan- Keane, McDaid

 

[11.] Ballinamallard Utd 0-9 Lurgan Celtic [1.] L29/38

0:1 McDaid (5`)

0:2 McDaid (7`)

0:3 Dias (12`)

0:4 McEvoy (28`)

0:5 Kennedy (30`)

0:6 Keegan (42`)

0:7 Keane (47`)

0:8 Keane (53`)

0:9 Keegan (90`+1)

 

MoM: Vaughan Keane (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 103

 

 

Panowie, czapki z głów! Co za mecz! W każdej kolejce by się chciało coś takiego oglądać. Fantastyczne zawody. Tak zagrali i pokazali się wszyscy, nawet chłopcy od podawania piłek.

Rywal został rozgromiony. Na pewno duży wpływ na to miała czerwona kartka, którą dostał pomocnik Boyce w 25. minucie. Słuszna zresztą, bo wszedł Keegan`owi od tyłu w nogi.

Wcześniej jeszcze musiałem zdjąć Silvę, który sygnalizował jakiś uraz. A reszta już jakoś poszła.

Keane dziś dwie bramki + 2 asysty. McDaid kolejne dwa trafienia- ma już 52 gole.

 

Takim wynikiem wyrównujemy poprzedni rekord- w 2020 roku Linfield też wygrało 9-0.

Odnośnik do komentarza

Za chwilę, już za moment rusza Setanta Cup. No dla nas rusza. Po losowaniu dostajemy w ćwierćfinale irlandzkie Derry City.

 

1/8 LM:
Man City 0-1 AC Milan

Schalke 1-2 Arsenal

AS Monako 1-1 Man Utd

Barcelona 0-2 Chelsea

 

Przed naszym występem w Lidze Mistrzów zagramy mecz ligowy. Po wysokiej wygranej ugościmy trzecią od końca Ballymenę United.

 

18.02.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Dias- Silva, Keegan- Burke- Keane, McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 4-0 Ballymena Utd [10.] L30/38

1:0 Burke (27`)

2:0 McDaid (karny) (37`)

3:0 Keane (46`)

4:0 McDaid (57`)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 441

 

 

Kolejna deklasacja. Przeciwnik nie oddał żadnego strzału. Na koncie naszym kolejne trafienia, które nas zbliżają do celu- oprócz mistrzostwa oczywiście.

Na tydzień jednak zostawimy ligę. Idziemy na podbój Pucharu Europy.

Odnośnik do komentarza

Dzień po przyjeździe do Belfastu zostałem zaproszony do rozmowy z działaczami Abereen, które obecnie zajmuje przed ostatnie miejsce w tabeli Premier League.

Chcieli mnie chłopaki zwerbować do siebie. Pięknie mówili i opowiadali, jakie to plany mają wobec mnie i mojego prowadzenia zespołu. Szkocka liga jest w porządku, spokojnie mogę rzec, iż nawet bym się tam widział. Ale zdecydowanie nie teraz. Może kiedyś.

 

Ze Starą Damą jeszcze nigdy nie graliśmy. To debiutancki start. Skład pełen świetnych graczy będzie zdecydowanym faworytem pojedynku, który właśnie przed nami.

Ja nie mówię, że nie. Oczywiście, że tak. Mam wielkie obawy o wynik nasz. Ale jednak jest jedno stare porzekadło- nigdy nic nie wiadomo.

 

22.02.2023, Belfast, Windsor Park, godz.19:45.

 

Dickeson ©- Lumbreras, Grieve, Doolin, Fabio- Dias- Kennedy- Silva, Reilly, Keane- McDaid

 

[NIR] Lurgan Celtic 0-0 Juventus [iTA] 1/8 LM, 1. Mecz

 

MoM: Adam Doolin (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 8,269

 

 

Nudą strasznie wiało z boiska. My oddaliśmy ledwie 3 strzały, goście niewiele lepsi- 5. Ciężko wywalczony remis. Nie jest to zły wynik, może w końcu nas postawić w całkiem pozytywnym miejscu po rewanżu. W końcu, jeśli w Turynie uzyskamy bramkowy remis, to przejdziemy dalej.

Także Antonio Conte spać nie będzie zbyt dobrze.

 

Wcześniejsze wyniki spotkań:

PSG 1-1 BVB

Zenit 1-3 Atletico

Odnośnik do komentarza

Do rewanżu zostało nam na przygotowania ponad dwa tygodnie. Przez ten czas zagramy masę spotkań. Zaczniemy ligą, później Mid-Ulster Cup, Irish Cup, Setanta Cup i znowu liga. Jest tego trochę, więc rotacja będzie mocna.

31. kolejka Premiership przynosi nam Portadown. Nadal zajmują trzecie miejsce, do wicelidera tracą osiem punktów. Do Lurgan Celtic 29.

Przed tym występem mamy 137 strzelonych goli. Do rekordu brakuje tylko 8. Tyle samo gier zostało do końca sezonu ligowego. Może się udać.

 

25.02.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.

 

Dickeson ©- Lumbreras, Doolin, Fabio, Moore- Hanna, Keegan- Silva, Burke, Jordan- McDaid

 

[1.] Lurgan Celtic 5-0 Portadown [3.] L31/38

1:0 McDaid (4`)

2:0 McDaid (7`)

3:0 Keegan (12`)

4:0 McDaid (60`)

5:0 McDaid (80`)

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 789

 

 

Świetny mecz, to tak dla odmiany po ostatnim 0-0. Cztery bramki McDaid`a dają mu na teraz 58 goli. Tyle samo, co w całym poprzednim sezonie.

Dzień później w gazetach piszą "Kibice wychwalają geniusza taktycznego, którym jest Makkow...". Nie wiem, co powiedzieć. Pismakowe bzdury? No raczej. Mi się tylko udało wydobyć z graczy to, co najlepsze mieli.

Odnośnik do komentarza

Aż trzy doby mieliśmy na odpoczynek. Musieliśmy później wyjechać do Belfastu, ażeby stoczyć Półfinał Mid-Ulser Cup z Portadown. To, że zlaliśmy ich ostatnio 5-0, to nie znaczy, że tym razem będzie to samo. My się postaramy, żeby jednak było tak samo.

 

28.02.2023, Belfast, The Oval, godz.19:30.

 

Alves- Gilbert, Doolin, Fraser, Ward- Dias- Toppar- Kennedy, Burke, Keane- Reilly (79` McDaid)

 

[DBP] Lurgan Celtic 3-0 Portadown [DBP] Mid-Ulster Cup Półfinał

1:0 Reilly (47`)

2:0 Reilly (78`)

3:0 Ward (83`)

 

MoM: Joe Reilly (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 5,056

 

 

Było ok, bez emocji, bez fajerwerków. Zagramy w finale i spróbujemy sięgnąć po ten tytuł ósmy raz.

Drugi półfinał zakończył się wygraną 3-2 Armagh z Dollingstown.

Odnośnik do komentarza

Statuetka Menedżer Miesiąca Danske Bank Premiership trafia do mnie.

Pierwszy mecz marca gramy na wyjeździe. Będzie to Ćwierćfinał JJB Sports Irish Cup. Rywal- drugoligowe Distillery. Na murawę poślę w bój graczy zapasowych.

 

04.03.2023, Lisburn, New Grosvenor Stadium, godz.15:00.

 

Deane- Rodgers, Deighan, Newton, Moore- McEvoy ©, Kennedy- Watson, McGibbon, Jordan- McDaid (64` Gibson)

 

[DBP] Distillery 0-5 Lurgan Celtic [DBP] Irish Cup Ćwf.

0:1 Jordan (6`)

0:2 McDaid (10`)

0:3 McGibbon (12`)

0:4 McGibbon (46`)

0:5 Rodgers (57`)

 

MoM: Chris McGibbon (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 246

 

 

W 6. minucie wszyscy zebrani na stadionie złapali się za głowy! Łącznie ze mną. To, co zrobił Jordan, to się nie widziało lata świetlne- z lewego narożnika, zamiast dośrodkować, posłał piłkę wprost do siatki! Co za bramka! Szok. A później już jakoś poszło.

W półfinale zagramy z Coleraine, które pokonało 6-2 Crusaders.

Odnośnik do komentarza

Ledwo się zakończył nasz występ w jednym pucharze, a już musimy startować w kolejnym. Od razu z większej rury- ćwierćfinał Setanta Cup.

Jako obrońcy tytułu jesteśmy stawiani jako faworycie meczu z Irlandzkim Derry City.

Idziemy po piąty tytuł z rzędu.

 

07.03.2023, Lurgan, Knockramer Park, godz.19:45.

 

Dickecon ©- Grieve, Doolin, Fabio, Ward- Keegan, Dias- Silva, Burke, Keane- McDaid

 

[NIR] Lurgan Celtic 3-1 Derry City [iRL] Setanta Cup Ćwf.1.Mecz

1:0 McDaid (35`)

2:0 Silva (48`)

2:1 Thomas (85`)

3:1 Silva (90`)

 

MoM: Dino Silva (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 699

 

 

Mecz bez historii. Wyszliśmy, wygraliśmy, przeszliśmy dalej.

 

1/8 LM:

Chelsea (3) 1-0 (0) Barcelona

Man Utd (3) 2-1 (2) AS Monaco

AC Milan (3) 2-1 (1) Man City

Arsenal (4) 2-1 (2) Schalke

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...