Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Po mega szybkim klepnięciu kilku transferów fajnych grajków, dowiedzieliśmy się już, z kim będziemy rywalizować w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W Drugiej Fazie Kwalifikacji dostajemy estoński JK Sllamae Kalev.

Pierwszy mecz 17 lipca na wyjeździe. Rewanż mamy tydzień później oczywiście.

Wracając do sprowadzonych kopaczy- są spore niespodzianki, ale o tym później. W podsumowaniu okienka wymienię. Są jeszcze dwie pozycje, które chcę fajnie obsadzić, ale nie zapeszajmy!

 

W Pierwszej rundzie kwalifikacji LE:

fińskie HJK 1:0 Cliftonville,

B36 z Wysp Owczych 1-1 Portadown,

ormiańskie Gandzasar 0-1 Linfield.

 

W rewanżach LE:

Cliftonville 0-1 HJK (w dwumeczu 0-2) i odpadają,

Linfield 1:0 Gandzasar (w dwumeczu 2-0) i awansują,

Portadown 3-0 B36 (w dwumeczu 4-1) i awansują.

Odnośnik do komentarza

Do sparingów przystępowaliśmy już z nowymi graczami w składzie. Osobiście nie przykładam większej wagi do ich wyników, ważniejsza dla mnie jest gra oraz nabieranie formy. Jak to ktoś kiedyś mądrze nazwał- mikrocykl. Wszyscy z wyników byli zadowoleni. Ja też. Gra była naprawdę świetna, gracze nowi wpasowali się genialnie w moją koncepcję i system gry. Cały czas pozostaniemy przy 4-2-3-1. Oczywiście czasem będzie to zmodyfikowane lekko.

 

[TOW] Lurgan Celtic 3-1 Glebe North (Gobson, Owens, Todd)

[TOW] Stranraer FC 0-5 Lurgan Celtic (Grant, Gibson, McDaid x3)

[TOW] Lurgan Celtic 6-1 Hibernian Edynburg (Grant, McDaid x3, Owens; White sam.)

[TOW] Lurgan Celtic 1-0 Greenock Morton (Watson)

[TOW] Lurgan Celtic 4-1 Rangers FC (Deighan, Watson, Burke, Hogarth sam.)

[TOW] Lurgan Celtic 3-1 Blackburn (Fraser, Gibson x2)

Odnośnik do komentarza

Ponownie nadszedł dzień z większym dreszczykiem. 17 lipca 2019 zaczynamy sezon nowy i od razu boje w Lidze Mistrzów. Okres przygotowawczy idzie bardzo dobrze, zgrywamy się, nowi zawodnicy wpasowali się, jak na razie też dobrze.

Druga Runda przed nami. Zapakowaliśmy się w samolot w Belfaście i udaliśmy do Estonii. Zrobiliśmy to na dwa dni przed meczem. Musimy trochę odpocząć i... pozwiedzać. Przeciwnik na spokojnie do pokonania. O ile dobrze kojarzę, to są debiutantami w europejskich rozgrywkach. Pffi, nie to, co MY, ograni na arenie międzynarodowej.

Żart oczywiście. I za pewne mało śmieszny. Nie martwimy się nim, ale oczywiście nie lekceważymy tego Sillamae Kalev.

Mój skład jest już prawie gotowy. Prawie, bo pracuję jeszcze usilnie nad dwoma transferami.

A teraz czas na hymn Ligi Mistrzów!

 

17.07.2019, Tallin, A. Le coq Arena, godz.19:45.

 

My zaczynamy ze środkowej części boiska.

Pierwszą dogodną sytuację mamy w 4. minucie, ale McDaid na minimalnym spalonym. Trochę ciężko nam się ustawić i przycisnąć gospodarzy, bo grają oni pięcioma obrońcami i jakoś się niespecjalnie kwapią do ataku. Tylko na, co czekają?

Chwila radości nadchodzi w 13. minucie za sprawą McDaid`a. Ładnie huknął, bramkarz bez szans. Do końca pierwszej połowy mieliśmy jeszcze z jakieś 10 sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

Drugą część zaczynamy od mocnego uderzenia- najpierw McDaid trafia w słupek, później Burke w poprzeczkę.

Nieszczęście przychodzi nam w 59. minucie, kiedy Tanel Tikerberi posłał piłkę w okienko naszej bramki z rzutu wolnego. Dla nas trafienie przychodzi dopiero w 76. minucie- z prawej strony dośrodkowywał Burke, z lewej strony wszedł McGibbon i uderzył po "długim słupku".

Do końcowego gwizdka mamy jeszcze jedno trafienie McDaid`a w poprzeczkę.

Cenna, skromna wygrana. Spokojnie mogło się skończyć na 5, 6-0 dla nas. Ale pech.

 

Haynes- Rogers, Townsend, Doolin, Moore- McEvoy ©- Rogers- Watson, Burke, McGibbon- McDaid

 

[EST] Sillamae Kalev 1-2 Lurgan Celtic [NIR] LM 2.Faza Kwal.1.Mecz

0:1 McDaid

1:1 Tikerberi

1:2 McGibbon

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 257

Odnośnik do komentarza

Lurgan czeka na rewanż, tymczasem krajowe drużyny poznały swoich rywali w Drugiej Rundzie Ligi Europy:

Linfield vs. AIK,

Portadown vs. Dinamo Brześć.

 

My z kolei, jak przejdziemy Estończyków, mamy Slovan Liberec. W sumie cieszę się z tego losowania. Dobry zespół i w naszym zasięgu.

Po jednym z treningów zgłosił się do mnie Joe Gormley, który narzekał na ból w biodrze. Wstępna diagnoza brzmi- uraz biodra! Może teraz tylko różnymi niecenzuralnymi frazesami rzucać! Snajper, który w ostatnim sezonie strzelił 38 goli wypada na około 3 miesiące! Skandal!

Plusem jest zakontraktowanie skrzydłowego z FC Porto- Dino Silva, chłopak gra na prawym skrzydle. Wg mnie i Veron`a, to super talent. Wydaliśmy na niego 275 tys.€. Przy dobrych występach i ładnym rozwinięciu się możemy go sprzedać za jakiś czas za 10 albo 100 razy więcej.

 

24.07.2019, Lurgan, Mournview Park, godz.19:30.

 

Ledwo zaczęliśmy, a już prowadzimy. Dobre zaskoczenie gosći w 4. minucie po podaniu McDaid`a do siatki trafia Gavin Burke. Chwilę później z lewego skrzydła chciał się popisać McGibbon, który dostrzegł lekko wysuniętego bramkarza Estończyków, ale posłał piłkę bardzo niecelnie.

Podwyższamy w 25. minucie za sprawą Watson`a.

Przed zakończeniem pierwszej połowy trafiają jeszcze Moore po rożnym, McDaid po super kontrataku. Zasłużone prowadzenie 4-0.

W drugiej części stawiam na zrównoważony, płynny styl oraz przytrzymanie piłki. To powinno przynieść kolejne gole dla nas.

Co prawda pierwsi z wolnego trafiają goście, a w zasadzie samobój Rogers`a. Ale my w 81. minucie McDaid poprawia wynik i ustala jednocześnie.

Spokojna wygrana w dwumeczu 7-2, szkoda tylko dwóch bramek straconych.

 

Haynes- Rodgers, Townsend, Doolin, Moore- McEvoy ©- Rogers- Watson, Burke, McGibbon- McDaid

 

[NIR] Lurgan Celtic 5-1 Sillamae Kalev [EST] LM 2.Faza Kwal.Rewanż

1:0 Burke

2:0 Watson

3:0 Moore

4:0 McDaid

4:1 Rogers sam.

5:1 McDaid

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,482

Odnośnik do komentarza

Z powodu Trzeciej Fazy LM musieliśmy odwołać dwa sparingi: z Sheffield United i z Chelsea U21.

 

Druga Runda Kwalifikacyjna LE:

Dinamo Brześć 1-1 Portadown,

Linfield 0-1 AIK.

 

W rewanżu też było słabo niestety:

AIK 3-0 Linfield,

Portadown 3-1 Dinamo Brześć.

 

W trzeciej rundzie LE Portadown trafiło na angielski Bolton.

Odnośnik do komentarza

Samiuśki koniec lipca to podróż, nasza wycieczka do Czech. Zmierzymy się z ostatnim wicemistrzem tego kraju- Slovan Liberec. Jest to ciekawy zespół, całkowicie w naszym zasięgu. Jakiś ogromnych problemów z nimi nie przewidujemy. Skład prawie taki sam, jak w ostatnich meczach. Zmiana jedynie na prawym skrzydle- Watson`a zastępuje Portugalczyk Dino Silva.

 

Inne ciekawe pary tej rundy to:

Debrecen vs. Helsingborg,

Czernomorec Burgas vs. Legia,

Spartak Moskwa vs. Lech Poznań.

 

31.07.2019, Liberec, U Nisy, godz.19:45.

 

Zaczęliśmy.

I to z małym przytupem. Już w 11. minucie z prawego skrzydła podaje Silva wprost na głowę nabiegającego na dalszy słupek McGibbon`a. Dalej już spokojnie kontrolujemy przebieg gry. Odbiór, szybkie krótkie podanie do przodu, kontratak.

To dokładnie przynosi efekt w 31. minucie, do siatki po takiej akcji trafił Dino Silva. Mija 120 sekund i podwyższenie. Tym razem McDaid.

Zakończona pierwsza połowa, trochę zaskoczony jestem wynikiem. W sensie łatwością z jaką gramy.

Teraz stawiam na styl zrównoważony oraz powstrzymanie.

Pełna kontrola sytuacji, w odbiorze świetnie. Na kolejną bramkę czekamy do 75. minuty, kiedy to McDaid po raz drugi wpisuje się dziś na listę strzelców. Posłał piłkę głową po rzucie rożnym.

Dosyć gładka i wysoka wygrana. Nie spodziewałem się takiej łatwości. Przed rewanżem jest całkowicie spokojny.

 

Hynes- Rodgers, Townsend, Doolin, Moore- McEvoy ©- Rogers- Silva, Burke, McGibbon- McDaid

 

[CZE] Slovan Liberec 0-4 Lurgan Celtic [NIR] LM 3.Faza Kwal.1.Mecz

0:1 McGibbon

0:2 Silva

0:3 McDaid

0:4 McDaid

 

MoM: Robbie McDaid (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 5,690

Odnośnik do komentarza

Tydzień po pogromie w Czechach przenosimy się do Belfastu. Czas na rewanż w LM. My jesteśmy spokojni dosyć. Wysoka wygrana na wyjeździe, wygrana będzie w domu.

Przypadkowo jakoś nie odpadniemy. Tak się mi przypomniała pewna historia dawna z eliminacji do Ligi Mistrzów: kiedyś jeden zespół już był praktycznie dwoma nogami w fazie grupowej, kiedy to ich rywal zgłosił do UEFY, że w meczu wystąpił nie uprawniony zawodnik. Ci przyznali "poszkodowanym" rację i zespół rywali pożegnał się z LM.

Pech, farfocel, ale się przez czyjeś niedopatrzenie zdarzył. My mamy bardziej kompetentny sztab.

Zostawmy to już.

Skład wystawiam zupełnie inny niż przed tygodniem. Sporo graczy z poprzedniego sezonu.

 

Warto z mojego punktu widzenia wspomnieć o parach i ich wynikach z pierwszych spotkań:

Debrecen 0-0 Helsingborg,

Czernomorec Burgas 2-0 Legia,

Spartak Moskwa 2-2 Lech Poznań.

 

07.08.2019, Belfast, Windsor Park, godz.19:45.

 

W lekkiej mżawce zaczynają goście. Już w 4. minucie po wrzuceniu piłki w nasze pole karne pada gole, ale sędzia słusznie nie uznaje. Napastnik złapany na ofsajdzie.

Na gola dla nas publiczność czeka do 21. minuty. Wtedy to oglądamy mocne uderzenie Todd`a. Niestety, ale 10 minut później strzelec gola musi opuścić boisko- jakiś uraz. Wchodzi McGibbon.

Po przerwie swój talent pokazuje Owens. Zabrał futbolówkę obrońcy i bez problemów skierował ją do siatki. Po pięciu minutach zespół czeski odpowiada nam. Pierwszego gola strzela pomocnik Pechanec.

Niespodziewane wyrównanie oglądamy w 69. minucie. Naszą niefrasobliwość przy rzucie rożnym wykorzystał Rozsypal. Kolejna fatalna rzecz dzieje się w 78. minucie, O`Halloran fauluje lekko przeciwnika w polu karnym. Sędzia gwiżdże karnego, a wykorzystuje go Kudela.

Nie jest dobrze. Chyba się chłopaki za bardzo rozluźnili. Moje krzyki i groźby nie dają efektu. Ten mecz przegrywamy.

Szczęśliwie dla nas dwumecz jest dobry 6-3.

 

Deane- Ritchie, Newton, Hainon, Burns- Grant- Hylands- O`Halloran, Todd (30` Mcgibbon), Gibson- Owens ©

 

[NIR] Lurgan Celtic 2-3 Slovan Liberec [CZE] LM 3.Faza Kwal.Rewanż

1:0 Todd

2:0 Owens

2:1 Pechanec

2:2 Rozsypal

2:3 Kudela (karny)

 

MoM: Josef Kudela (Slovan Liberec)

Frekwencja: 3,742

Odnośnik do komentarza

Skład praktycznie gotowy. Jestem bardzo zadowolony z pozyskanych osób, liczę na to, że wiele wniosą do naszej gry. Z tego, co dotychczas pokazali- to będzie dobry rok.

Kolejnych ruchów transferowych nie przewiduję. Nie mam już nikogo na liście do kupienia. Kilku graczy zostało przesuniętych do rezerw i czekają na ofert kontraktowe- kupno albo wypożyczenie. Do końca okienka jest jeszcze trochę czasu, więc może się uda pozbyć kogoś.

 

[imię i nazwisko, pozycja, wiek, narodowość, przybliżona wartość]

 

Gareth Deane [ BR; 25; SCO] €11 tys.

Nathan Crozier [bR; 24; NIR] €3.8 tys.

Bill Haynes [bR; 23; ENG] €38.5 tys.

 

Ryan McLoughlin [O (P); 29; NIR] €53 tys.

Matthew Deighan [O (PŚ); 25; NIR] €87 tys.

Tony Townsend [O (PŚ), WO (P); 22; ENG] €18.75 tys.

Reece Moore [O (L); 21; NIR] €41.5 tys.

Garry Breen [O (Ś); 30; IRL] €25 tys.

Clark Hainon [O (Ś); 25; NIR] €20.5 tys.

Paddy Newton [ O (Ś); 21; NIR] €46.5 tys.

Adam Doolin [O (Ś); 21; IRL] €25 tys

Brian Steele [O (Ś); 20; NIR] €5 tys.

Craig Fraser [O (Ś); 22; SCO] €13.25 tys.

Neal Ritchie [O/WO (P); 21; ENG] €190 tys

Peter Higgins [O/WO (P); 17; NIR] €1.1 tys.

Les Campbell [O/WO (L); 22; ENG] €22 tys

Christopher Rodgers [O/P (P); 28; NIR] €27 tys.

Aaron Burns [O/P (L); 27; NIR] €51 tys.

Curtis Davidson [O/OP (L); 18; NIR] €400

 

Shea McEvoy [DP; 22; NIR] €105 tys.

Chris Grant [DP, P (Ś); 18; NIR] €825 tys

Tyrone Toppar [DP, P/OP (LŚ); 24; WAL] €13.75 tys

Paul Keane [P (Ś); 28; NIR] €71 tys

Jason Rogers [P (Ś); 24; NIR] €86 tys.

Matty Hylands [P (Ś); 20; NIR] €28.5 tys.

Keith Keegan [P(Ś); 23; ENG] €300 tys.

 

Scott Watson [P (PŚ), OP (P); 22; ENG] €140 tys.

Peter O'Halloran [P (PLŚ), OP (P); 20; IRL] €56 tys

Chris McGibbon [P (L), OP (LŚ); 20; NIR] €96 tys.

Michael Downey [P/OP (P); 34; NIR] €2.1 tys.

Dino Silva [P/OP(P); 22, POR] €425 tys.

Brendan Todd [P/OP (LŚ); 22; NIR] €45 tys

Gavin Burke [P/OP (LŚ); 22; ENG] €30.5 tys.

 

Tony Best [P/OP (L), N (Ś); 21; NIR] €2.1 tys.

Corey Owens [OP (P), N (Ś); 21; NIR] €63 tys.

Joe Gormley [N (Ś); 29; NIR] €41.5 tys.

Robbie McDaid [N (Ś); 22; NIR] €13.75 tys

 

 

Przyszli:

William Riley <= Cliftonville za 87 tys.€; Robbie McDaid <= Linfield za free; Gareth Deane <= AFC Wimbledon za free; TonyBest <= Crusaders za 48 tys.€; Craig Fraser <= Filham za free; Les Campbell <= Chelsea za free; Thomas Toland <= Coleraine za 76 tys.€; Clark Hainon <= Portadown za 25 tys.€; Mark Keyes <= Glentoran za 88 tys.€; Neal Ritchie <= Southampton za 275 tys.€; Tyrone Toppar <= AFC Wimbledon za free; Gavin Burke <= West Ham za free; Christopher Rodgers <= Portadown za 30 tys.€; Scott Watson <= West Brom za free; Adam Doolin <= AFC Wimbledon za 55 tys.€; Tony Townsend <= free; Chris Grant <= Bolton wypoż; Keith Keegan <= Newcastle za free.

 

Wydane łącznie - €962 tys.

 

Odeszli:
Aaron Canning => free; Chris Grant => Bolton za 1.4 mln €; Kenny Wallace => Coleraine wypoż; Dessie Crawford => Glentoran wypoż; Gareth Porter => Cliftonville wypoż; Craig Hill => Portadown za 5.25 tys.€; Ivan McAleer => Portadown wypoż; Stephen Chambers => free; John Montgomery => Glentoran za free; Gerald Sinclair => Glentoran za free; Niall Breakey => Glentoran wypoż; Warren Malone => Glentoran wypoż; Niall Lavery => Newry City AFC wypoż; William Riley => Portadown wypoż.

 

Zarobione łącznie - €1.45 mln

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

Debrecen 1-1 i przeszedł dalej, Legia u siebie 1-2 i odpada, Lech 1-2 i odpada.

Bolton 1-0 Portadown.

 

Dzień przed pierwszym ligowym spotkaniem z Glentoran, ja, prezes Huges i kapitan zespołu Owens, siedzieliśmy razem w biurze klubu i czekaliśmy na losowanie ostatniej fazy Ligi Mistrzów. Transmisja z Nyonu przebiegała całkiem sprawnie. Oczywiście każde pitu pitu i gadki szmatki nas wkurzały i każdy gadał tylko: "Dawać, losować, barany, nitwits!".

W końcu doczekaliśmy się.

Łysy z UEFY i jego kulki w simie okazali się łaskawi. Wylosowano nam słoweński NK Olimpija Lublana!

Mogliśmy trafić gorzej, bo czekały na nas takie teamy jak: Partizan Belgrad, GNK Dinamo, norweskie Stromsgodset, czy też FC Kopenhaga.

Odnośnik do komentarza

Generalnie byliśmy zadowoleni. Na papierze jest to słaby zespół, mistrz Słowenii nie ma raczej większych szans z nami. Ale jak wiadomo- boisko to zweryfikuje.

Po krótkiej wymianie zdań i ustaleniu, kiedy i jak lecimy do Lublany pożegnaliśmy Owens`a. Chłopak wrócił do sowich spraw codziennych.

My z prezesem Hughes zasiedliśmy sobie w fotelach, on nalał po szklaneczce whiskey i zaczęliśmy gawędzić o różnych pierdołach. Na drugi ogień poszedł temat mojego zasiedzenia się w Lurgan. Niedługo będzie 6 lat odkąd pojawiłem się w tym mieście i objąłem Celtów. Taa, to był luty 2014, zespół zajmował dziewiątą lokatę w tabeli na 13 kolejek przed końcem sezonu. Chwile pracy i poukładania zespołu dały nam 3. pozycję. W kolejnym roku już awansowaliśmy ligę wyżej. W zasadzie pamiętam to, jak dziś.

- Ta, coś tam wtedy czytałem w gazetach o naszym klubie. I powiem szczerze, że zawsze wolałem Celtic niż Glenavon. - rzekł prawie z łezką w oku mój szef i dodał:

- A wcześniej u ciebie był ten, no...

Wiedziałem, że nie bardzo kojarzy, więc dokończyłem za niego.

- Węgierska Ujbuda TC. No chwilę była. Jak to się u nas w Polsce mówiło: "Dawno i nieprawda".

- Aha, no w sumie dla nas wszystkich tu, całe szczęście. Makkow, jesteś już tu legendą. Bez ciebie ten klub tkwiłby cały czas w tym samym miejscu. A tak to teraz Liga Mistrzów, na koncie ponad 15 baniek. Żyć nie umierać. - z uśmiechem na całej facjacie piał Hugehs.

- No bez przesadny, nie ma co gdybać! Może tak, by było, może inaczej. Proszę spojrzeć na zespół Killyleagh Y.C. Sezon 2016/17 siedzieli jeszcze w okręgowej amatorskiej Northern Amateur League. Rok później awans do III ligi i to bardzo porządnie, sprawdzałem ostatnio ich poczynania. Kolejny rok i awans do Championship. Teraz siedzieć będą co prawda drugi rok, ale coś mi się wydaje, że już nie długo. Wcześniej dobrą robotę odwalał tam Dee Heron, a po zakończeniu kariery pałeczkę przyjął jego uczeń Philip May.

- Racja, czytałem trochę o nim. Ponoć niezły gość. Młody, 38 lat na karku, ambitny. I jest, jak mówisz- on planuje w ciągu góra dwóch lat awansować do Premiership. - uzupełnił moją wypowiedź szef.

- Niech awansują, powodzenia. Dobra, ja podrywam dupcie i uciekam. Muszę coś przygotować na jutrzejszy mecz. - rzekłem i wstałem z fotela.

Podaliśmy sobie ręce i ruszyłem do drzwi.

Odnośnik do komentarza

Ligę AD 2019/20 czas zacząć! Na początek wyjazd do Belfastu. Ostatnio do zespołu Glentoran trafiło kilku moich podopiecznych, tak więc na pewno dodaje to nutkę pikanterii do tego meczu.

My już lekko jesteśmy zaprawieniu w boju poprzez LM. Moja spora kadra daje mi poczucie komfortu i spokoju, że to co rok temu się już nie powtórzy. Wtedy na otwarcie ulegliśmy Linfield 4-3.

 

10.08.2019, Blefast, The Oval, godz.15:00.

 

Chyba słabe początki to nasza specjalność. W pierwszych minutach 3 razy zostaje złapany na spalonym Silva. W 17. minucie mój były skrzydłowy Aaron Haire trafia z rzutu wolnego z ponad 22 metrów. Nam udaje się wyrównać w 23. Po rzucie rożnym po samobójczym trafieniu Vauls. Przez kolejne dwie minuty mamy trzy sytuacje, ale McGibbon, McDaid i Burke je marnują. Cały czas mamy lepszy start do piłki, celniejsze podania, tylko skuteczności brakuje.

Dopiero w 43. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony przez Silv`ę, do bramki razem z piłką wjeżdża Burke.

Na 3-1 podwyższa McGibbon w 53. minucie, który ładnie minął swojego obrońcę.

W dalszych minutach mamy trzy spalone McDaid`a i jeden McGibbona. Ostatecznie wynik się nie zmienił.

 

Haynes- Rodgers, Townsend, Deighan, Moore- McEvoy ©- Rogers- Silva, Burke, McGibbon- McDaid

 

[/] Glentoran 1-3 Lurgan Celtic [/] L1/38

1:0 Haire

1:1 Vauls sam.

1:2 Burke

1:3 McGibbon

 

MoM: Chris McGibbon (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 1,131

Odnośnik do komentarza

Po tygodniu treningów i odpoczynku ponownie zagramy ligowe spotkanie. Pierwsze punkty trzy na naszym koncie, teraz czas na kolejne.

Na Knockramer Park zawitają Krzyżowcy. Pierwszy swój mecz zremisowali 2-2. Dziś na pewno dołożą porażkę.

 

17.08.2019, Lurgan, Knockramer Park, godz.15:00.

 

Ustawienie przeciwnika 4-5-1 zapowiadało, że możemy mieć pewne kłopoty z przedostaniem się pod pole karna. Taka sytuacja utrzymywała się przez większość pierwszej połowy. A nawet całą.

W przerwie nakazałem moim graczom więcej szybszych piłek wrzucać w pole karne.

Po zmianach okazję mamy w 60.minucie. Wtedy to McGibbon wpadł w jedenastkę Crusaders, tam jest faulowany. Sędzia nie ma wyjścia- wskazuje wapno.

McEvoy odnotowuje swoje 1. trafienie w sezonie. Dalej mamy jeszcze bardzo niecelny strzał Silv`y. Na pięć minut przed końcem McDaid strzela gola, ale sędzia nie uznaje. Był na spalonym.

Ciężki mecz, ale zwycięski.

 

Haynes- Rodgers, Townsend, Deighan, Moore (57` Doolin)- McEvoy ©- Rogers (57` Grant)- Silva, Burke, McGibbon- McDaid

 

[2.] Lurgan Celtic 1-0 Crusaders [6.] L2/38

1:0 McEvoy (karny)

 

MoM: Gavin Burke (Lurgan Celtic)
Frekwencja: 255

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...