Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się Fasolu - w Biedrze też rachuba mi się jebie. Czasami z rozrzewnieniem wspominam stację, bo z gazetami byłem na bieżąco chociaż ;).

mnie to rybka, mamy o tyle fajny tryb, ze jest pol na pol studentow zaocznych i dziennych, wiec weekendy przypadaja mi wolne, generalnie pracuje poniedzialek, wtorek, czwartek, piatek. gorzej jak pojawiaja sie dni zaznaczone w kalendarzu na czerwono, wtedy sie rozjezdza.

 

aczkolwiek brakuje mi takiej stabilizacji, zal mi zmarnowanych swiat i "dlugich weekendow" (a co to?) i to jeden z powodow, dla ktorych szukam nowej pracy ;)

http://www.facebook.com/pages/Wkurwia-mnie-Jaros%C5%82aw-Ku%C5%BAniar/184076938369663 :lol:

Odnośnik do komentarza

A u mnie Biedrę zamknęli.

 

;(

Jak nie kupowałeś to zamknęli.

 

 

Nie martw się Fasolu - w Biedrze też rachuba mi się jebie. Czasami z rozrzewnieniem wspominam stację, bo z gazetami byłem na bieżąco chociaż ;).

mnie to rybka, mamy o tyle fajny tryb, ze jest pol na pol studentow zaocznych i dziennych, wiec weekendy przypadaja mi wolne, generalnie pracuje poniedzialek, wtorek, czwartek, piatek. gorzej jak pojawiaja sie dni zaznaczone w kalendarzu na czerwono, wtedy sie rozjezdza.

 

aczkolwiek brakuje mi takiej stabilizacji, zal mi zmarnowanych swiat i "dlugich weekendow" (a co to?) i to jeden z powodow, dla ktorych szukam nowej pracy ;)

 

Z perspektywy czasu to wspominam stację jako spokój - grafik ustalony na miesiąc, żadnych problemów z zamianami. W biedrze się trzeba nachodzić, naprosić, nagadać, a i tak chuja dostać. Praca w Nowy Rok była spoko - fajnie było tych zdesperowanych ludzi przychodzących po klina oglądać ;).

Odnośnik do komentarza

tym bardziej nie rozumiem, dlaczego stamtad uciekles, trzeba sie bylo z szefem ugadac

od nas ostatnio odeszly dwie osoby, jedna do KFC, a druga stoi w jakims HI-Mountain przez 12h i oboje chca wrocic, bo wszedzie jest dobrze, dopoki nas tam nie ma :)

Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie. Nie dogodzi - jedna rzecz była dobra na stacji, druga jest dobra w stonce, a trzecia była super w tepsie. Jakbym z każdej roboty zebrał ten najlepszy element i połączył w jedną pracę, byłbym w niebie ;).

 

A tak to idę spać, o 8 robota! :pa:

Odnośnik do komentarza

 

tym bardziej nie rozumiem, dlaczego stamtad uciekles, trzeba sie bylo z szefem ugadac

od nas ostatnio odeszly dwie osoby, jedna do KFC, a druga stoi w jakims HI-Mountain przez 12h i oboje chca wrocic, bo wszedzie jest dobrze, dopoki nas tam nie ma :)

A tak to idę spać, o 8 robota! :pa:

 

Ja na 7 jade niewolniczyc, ale po raz pierwszy, na drugim roku, poznalem smak sesji i trzeba jeszcze troche posiedziec.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...