Skocz do zawartości

KKS v2


Doctor

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do FM’a 2008. i opisywania swojej kariery Lechem Poznań. Gram na najnowszej aktualizacji. Składy i sztaby szkoleniowe powinny być ogarnięte. Liczę na długą karierę, bo przy managerze z 2008. roku zawsze dobrze się bawiłem. Klub z Poznania wybrałem ze względu na spory stadion, szeroką kadrę oraz fanatycznych kibiców. Lech jest klubem, który w przciągu kilku lat może wiele zdziałać w Europie.

 

Zacznijmy od przedstawienia szerokiej kadry.

 

Wśród bramkarzy warty uwagi jest tylko Jasmin Burić. Jego umiejętności zapewniają mi spokój, i gdy tylko on stoi w bramce moja obrona gra bez zarzutów. Drugim wyborem jest Krzysztof Kotorowski, który jest już jedną nogą na emeryturze, ale jest znany i szanowany w Poznaniu. Sporą niewiadomą pozostaje Maciej Gostomski, który pomimo 24. lat jest tylko trzecim bramkarzem. Chętnie bym go sprzedał, bo nie wygląda na perspektywicznego zawodnika.

 

O boki obrony raczej nie muszę się martwić. Zaprawiony w bojach Panamczyk, Luis Herniquez jest podstawowym lewym obrońcą. Na tej pozycji może grać także Barry Douglas. Szkot jak na warunki tej ligi na pewno będzie się wyróżniał. Na prawej stronie prym wiedzie Kebba Ceesay. Charakterystyczny, szybki prawy obrońca powinnien się sprawdzić. Jego zmiennikiem będzie zapewne Tomek Kędziora. Ma spory talent. Z braku laku na lewej i prawej obronie mogą pokazać się kolejno Kamiński jak i Możdżeń

 

Bez dobrego środka obrony pewnie traciłbym wiele bramek, ale w Poznaniu ta pozycja jest dobrze obsadzona. Podstawowa para stoperów to Arboleda i Wołąkiewicz. Obaj bardzo doświadczeni, ale mają wielką chęć i serce do gry. Mam do nich spory szacunek i wyglądają na parę nie do ruszenia. Oprócz tego jest jeszcze Marcin Kamiński. Ponoć młody, zdolny, ale w tej wersji FM’a to wielka niewiadoma. Z braku laku wystąpi tutaj Ceesay.

 

Defensywny pomocnik to kiepsko obsadzona pozycja. Jedynym piłkarzem, który może tam grać jest Dimitrije Injac. Pomimo szacunku do tego gracza, na rynku jest wiele lepszych od niego. Trzeba pogodzić się z tym, że ten doświadczony gracz nie gwarantuje nam pewności z tyłu. Trzeba wzmocnić tą pozycję.

 

W środku pomocy występował będzie Rafał Murawski. Doświadczony reprezentant Polski ma być naszym najwazniejszym zawodnikiem i to przez niego ma przechodzić każda akcja. Duet z Rafałem będzie tworzył Daylon Claasen. Reprezentant RPA wygląda naprawdę bardzo dobrze. Nie widzę problemu z aklimatyzacją. Wyróżnia się. Trałka i Możdżeń to zmiennicy, którzy w każdej chwili mogą wskoczyć do pierwszego składu. Mamy czterech rozgrywających na wysokim poziomie.

 

Skrzydła. To tutaj będzie najwięcej przetasowań. Chciałbym pozbyć się z klubu Gergo, a w jego miejsce sprowadzić dwóch szybkich zawodników, którzy dobrze znają naszą ligę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na skrzydłach jest jeszcze Pawłowski i Hamalainen, ale ich losy będą zależne od zawodników, których sprowadzę w tym okienku transferowym. Ta pozycja będzie bardzo mocno obsadzona.

 

W ataku nie przewiduję wzmocnień, ale chciałbym pozbyć się Ubiparipa. Liczę na jakieś pieniądze za tego Serba.

Odnośnik do komentarza

Okienko transferowe w Polsce już się zakończyło, a ja zdołałem zakupić trzech zawodników.

 

Transfery do klubu:

 

Prejuce Nakoulma z Górnika Zabrze za 325. tysięcy funtów (w 24. ratach) - Zawodnik znany ze swoich występów w barwach Górnika. Bardzo szybki, z dobrym dryblingiem, dośrodkowaniem i strzałem z dystansu. Idealny skrzydłowy. Powinien sobie poradzić. Pewniak do gry w kadrze Burkina Faso. Za dwa lata dostanie obywatelstwo.

 

Saidi Ntibazonkiza z Cracovii za 240. tysięcy funtów (w 24. ratach) – W wieku Nakoulmy, również ograny na naszych ligowych boiskach. Zawsze czymś się wyróżniał (Nie tym, że jest czarnoskóry żartownisie). Szybki, dobry technicznie. Za dwa lata dostanie obywatelstwo.

 

Javad Nakounam z Esteghal za 700. tysięcy funtów (w 24. ratach) – Doświadczony Irański defensywny pomocnik. Swego czasu grał w Osasunie. Teraz trafił do Lecha. 71. występów w kadrze Iranu robi spore wrażenie.

 

Transfery z klubu:

 

Szymon Drewniak wypożyczony do klubu partnerskiego.

 

Gergo Lovrencsics sprzedany do Górnika Zabrze za 200. tysięcy funtów.

 

Vojo Ubiparip sprzedany do Partizana Belgrad za 200. tysięcy funtów.

 

W sparingach mierzyliśmy się głównie z drużynami z Holandii. Zdobyliśmy tam spore doświadczenie i ograliśmy się na wyższym poziomie. Przyszedł czas na Ligę Europy.

 

Lech Poznań [POLSKA] vs. Valletta [MALTA] 1:0 (Wołąkiewicz)

Zawodnik meczu: Hubert Wołąkiewicz (8.0)

 

Opis meczu: Pierwsze koty za płoty. Debiut zaliczony. Z gry nie jestem zadowolony, gdyż takie spotkanie powinno zostać wygrane znacznie wyżej, a taki wynik to zapewne niespodzianka na skalę światową. Cóż, nie będę krytykował zespołu za to, że nie potrafili rozbic drużyny z Malty. Wygrana jest i to się liczy, to jest najważniejsze. Bramka po stałym fragmencie gry egzekwowanym przez Nakounama.

Odnośnik do komentarza

Profesor, nie do końca rozumiem.

 

28.07.2007r.

EKSTRAKLASA [1/30]

Ruch Chorzów vs. Lech Poznań 3:2 (Teodorczyk, Możdżeń)

Zawodnik meczu: Javad Nekounam (7.9)

 

Opis meczu: Szybko strzeliliśmy bramkę, ale chwilę później straciliśmy trzy. Można powiedzieć, że zaspaliśmy, albo że drużyna Ruchu rozegrała zawody życia. W końcówce strzeliliśmy kontaktowego gola, ale zmiana mentalności nie przyniosła wymarzonego skutku, chociaż w końcówce zrobiliśmy trochę zamieszania.

 

2.08.2007r.

LIGA EUROPY 1. RUNDA KWALIFIKACYJNA

Valletta [MALTA] vs. Lech Poznań [POLSKA] 0:3 (Nakoulma, Ślusarski, Wołąkiewicz)

Zawodnik meczu: Prejuce Nakoulma (8.1)

 

Opis meczu: Spotkanie bez historii. Szybko strzelone dwa gole i koniec marzeń piłkarzy z Malty o przyzwoitym wyniku. W doliczonym czasie strzelił Wołakiewicz, a ja już przywitałem się z drugą rundą kwalifikacyjną. Zagramy w niej przeciwko nieznanemu klubowi Zlate Moravce.

 

5.08.2007r.

EKSTRAKLASA [2/30]

Lech Poznań vs. Piast Gliwice 0:0

Zawodnik meczu: Jasmin Burić (7.5)

 

Opis meczu: Spotkanie stało na żałosnym poziomie. Zaledwie kilka celnych strzałów na bramkę. Remis okazał się niestety sprawiedliwy, a my po dwóch kolejkach zajmujemy 13. miejsce. Musimy coś zmienić w naszej grze. Ewidentnie zawodzi środek pola.

Odnośnik do komentarza

11.08.2007r.

EKSTRAKLASA [3/30]

Lech Poznań vs. Cracovia 1:0 (Nekounam)

Zawodnik meczu: Manuel Arboleda (8)

 

Opis meczu: Ciężkie dla nas spotkanie. Przystępowaliśmy do niego po bezbarwnym remisie z Piastem Gliwice. Nasza gra nie mogła podobać się kibicom, a ja chciałem wygrać w efektowny sposób. Niestety. Ten mecz nie odmienił obrazu naszej gry. Z dobrej strony pokazało się kilku zawodników, ale sytuacje marnowane hurtowo przez naszych napastników powinny zostać zamienione na bramkę. Sprawy w swoje ręce wziął Irańczyk, który został naszym wicekapitanem. Uderzył z dwudziestu metrów nie do obrony i prowadziliśmy 1:0. Rywalowi pomimo stwarzanych sytuacji nie udało się wyrównać. Najgroźniejsza sytuację zmarnował Kosanović, który po rzucie rożnym trafił w słupek. Niczym nie wyróżnił się Saidi, który pomimo, że grał na przeciwko swojego poprzedniego klubu zakończył mecz z notą 6.

 

16.08.2007r.

LIGA EUROPY 2. RUNDA KWALIFIKACYJNA

Zlate Moravce [sŁOWACJA] vs. Lech Poznań [POLSKA] 1:2 (2x Murawski)

Zawodnik meczu: Ivan Majernik (8)

 

Opis meczu: Przeciwnicy zaskoczyli nas fatalnym stanem murawy. Piłka miała kłopoty z toczeniem się po gęstej trawie. Nie ma jednak co szukać wymówki. Straciliśmy jednego gola, co nie powinno nam się zdarzyć. Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy dwoma trafieniami Murawskiego, dla którego był to dobry dzień. On jako jedyny w niebieskiej koszulce się wyróżniał. To był mecz z którego można wyciągnąć różne wnioski. Ja straconego gola traktuję jako wypadek przy pracy.

 

19.08.2007r.

EKSTRAKLASA [4/30]

Legia Warszawa vs. Lech Poznań 3:0

 

Opis meczu: Obraz nędzy i rozpaczy. O takich meczach jak ten chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Ponad trzydzieści tysięcy fanów Legii patrzyło i śmiało się z Poznańskiego Lecha. Sami jesteśmy sobie winni, a właściwie Henriquez, który dostał czerwoną kartkę już w 20. minucie. Nasza sytuacja w tabeli nieznacznie się poprawiła awansowaliśmy na 11. miejsce. Czy zarząd tak szybko zakończy ze mną współpracę? Mam nadzieję, że nie. Jest jeszcze Liga Europy!

Odnośnik do komentarza

EKSTRAKLASA [4/30]

Legia Warszawa vs. Lech Poznań 0:3

Opis meczu: Obraz nędzy i rozpaczy. O takich meczach jak ten chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Ponad trzydzieści tysięcy fanów Legii patrzyło i śmiało się z Poznańskiego Lecha. Sami jesteśmy sobie winni, a właściwie Henriquez, który dostał czerwoną kartkę już w 20. minucie. Nasza sytuacja w tabeli nieznacznie się poprawiła awansowaliśmy na 11. miejsce. Czy zarząd tak szybko zakończy ze mną współpracę? Mam nadzieję, że nie. Jest jeszcze Liga Europy!

 

To w końcu kto wygrał? :p

Odnośnik do komentarza

MaKK, sorry za to. Jestem przyzwyczajony do zwycięstw :)

 

25.8.2007r.

EKSTRAKLASA[5/30]

Lech Poznań vs. Górnik Zabrze 3:0 (Nekounam, Claasen, Slusarski)

Zawodnik meczu: Daylon Claasen (8)

 

Opis meczu: To pierwsze spotkanie w tym sezonie, w którym dominowaliśmy od pierwszej minuty. Nie mam nic do zarzucenia moim zawodnikom. Na największego plusa zasługuje Nekounam, który gra tutaj jakby znał Polski. Dzięki niemu gra wygląda perfekcyjnie. Zalicza pewnie z pięćdziesiąt celnych podań na mecz. Nie jest to zawodnik odpowiedzialny tylko za defensywę. Tak wygląda nowoczesny defensywny pomocnik. Pierwsze bramki w tym sezonie Claasena i Ślusarskiego też warte odnotowania.

 

30.8.2007r.

LIGA EUROPY 2. RUNDA KWALIFIKACYJNA

Lech Poznań [POLSKA] vs. Zlate Moravce [sŁOWACJA] 3:0 (2x Claasen, Formella)

Zawodnik meczu: Daylon Claasen (9)

 

Opis meczu: To spotkanie nie sprawiło nam żadnego problemu. Teraz czekamy tylko na baraż z szwajcarskim St Gallen.

 

2.9.2007r.

EKSTRAKLASA [6/30]

Jagiellonia Białystok vs. Lech Poznań 0:1 (Nekounam)

 

Opis meczu: Irański przywódca znów ratuje wynik.

 

Wiem, że raczej takie opisy nikogo nie jarają, ale gdy będzie jakiś ważny mecz w fazie grupowej Ligi Europy to możecie liczyć na długie opisy. O ile oczywiście awansujemy.

Odnośnik do komentarza

14.9.2007r.

EKSTRAKLASA [7/30]

Lech Poznań vs. Korona Kielce 2:0 (Murawski, Teodorczyk)

Zawodnik meczu: Łukasz Teodorczyk (8)

 

Opis meczu: Spotkanie rozpoczęło się od dominacji Korony Kielce. O dziwo goście pod wodzą Pachety świetnie radzili sobie w początkowych minutach gry. Najpierw Korzym zmarnował stuprocentową sytuację, a następnie wyratował na Burić, który w niewyjaśnionych okolicznościach wyciągnął okienko Golańskiego. Pomimo tego Złocisto krwiści nie przestali wierzyć w zwycięstwo. Co prawda strzelili bramkę, ale sędzia liniowy jej nie uznał. Czy słusznie? Sam nie wiem, ja bym to puścił. Byłem wściekły na moich piłkarzy, bo nie potrafili stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Małkowskiego. Po zmianie stron udało się to zrobić dwukrotnie. Najpierw plasowanym strzałem bramkarza gości zaskoczył Rafał Murawski, a następnie strzałem głową na listę strzelców wpisał się Łukasz Teodorczyk. Młody polski snajper strzela coraz częściej. Oby tak dalej. Bezbarwny mecz naszych obrońców, nieskuteczna Korona, skuteczny Lech. A do tego fenomenalny Burić!

 

W terminarzu mam jakiś Puchar Ekstraklasy, nie zastępuje na szczęście Pucharu Polski, ale dla mnie to nie istotny turniej. Dlatego też nie będę tego opisywał. Wstawię tylko wyniki.

 

17.9.2007r.

PUCHAR EKSTRAKLASY

Zagłębie Lubin vs. Lech Poznań 2:2 (Murawski, Teodorczyk)

Zawodnik meczu: Robert Jeż (9)

 

20.9.2007r.

EUROPA LEAGUE BARAŻ

St.Gallen [sZWAJCARIA] vs. Lech Poznań [POLSKA] 2:1(Ślusarski)

Zawodnik meczu: Alhassane Keita (8)

 

Opis meczu: Dwie bardzo szybko stracone bramki ustawiły mecz. Moi rywale wykorzystali błędy obrońców, Burić nie pomógł i po 45. minutach przegrywaliśmy dwoma bramkami. Niczym nie wyróżniał się Teodorczyk, dlatego postanowiłem go zmienić. Na boisko wprowadziłem Ślusarskiego, który odpłacił się golem w końcówce. Mam nadzieję, że w rewanżu uda się nam wygrać i awansować do fazy grupowej. To mój cel na ten sezon.

Odnośnik do komentarza

23.9.2007r.

EKSTRAKLASA [8/30]

Lech Poznań vs. Wisła Kraków 2:0 (Teodorczyk, Claasen)

Zawodnik meczu: Daylon Claasen (8)

 

Opis meczu: Spotkanie dwóch wielkich drużyn. Zarówno Wisła Kraków jak i Lech Poznań to bardzo uznane marki w polskiej ekstraklasie. Przed spotkaniem to nas ogłoszono jako faworytów. Prawdopodobnie tylko dlatego, że gramy na własnym stadionie, przy wsparciu kibiców. Faktycznie sam wierzyłem w zwycięstwo moich piłkarzy, ale początkowe minuty szybko to odmieniły. W pierwszych piętnastu minutach nie potrafiliśmy nawet zbliżyć się do pola karnego rywali. Dlatego, że nasi skrzydłowi nie byli zbytnio aktywni. Postanowiłem na to nie reagować i przyniosło to skutek. Zaczęliśmy stwarzać sytuację, a pierwsze minuty okazały się tylko wypadkiem przy pracy. W 35. minucie dośrodkowanie naszej bocznego obrońcy Ceesaya genialnie wykorzystał Łukasz Teodorczyk. To, że Miśkiewicz był bez szans wiedzieli wszyscy na stadionie. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0, co na pewno mnie cieszyło. Nie chciałem jednak spocząć na laurach i to mi się udało. Moja drużyna już w trzydziestej sekundzie drugiej połowy stworzyła groźną sytuację, którą wykorzystał Claasen. Zawodnik z RPA strzelił pięknego gola i został wybrany piłkarzem meczu. Trzy punkty w Poznaniu. Żal kiepskich Wiślaków, i oczywiście ich kibiców. A Miśkiewicz zagrał na "piątkę"

 

26.9.2007r.

PUCHAR POLSKI 2. RUNDA

Lech Poznań vs. Motor Lublin 1:0 (Pawłowski)

Zawodnik meczu: Szymon Pawłowski (8)

 

Opis meczu: Spotkanie zakończyło się szczęśliwym wynikiem. Prowadzenie dał nam Pawłowski, który nie mógł znieść nieskutecznej gry swoich kolegów i po indywidualnej akcji sam wpakował piłkę do siatki. Wygraliśmy przez indywidualność skrzydłowego, bo reszta była strasznie nieskuteczna.

Odnośnik do komentarza

1.10.2007r.

EKSTRAKLASA [10/30]

Ruch Chorzów vs. Lech Poznań 1:0

Zawodnik meczu: Łukasz Janoszka (7)

 

Opis meczu: To był żałośnie słaby mecz. Kiepska pogoda, dwa tysiące ludzi na trybunach... Niewdzięczny rywal. Ale takie spotkania też trzeba wygrywać. A my przegraliśmy. Zaskoczył nas strzał z dystansu. Zasłonięty Burić skapitulował po uderzeniu Łukasza Janoszki. My w tym meczu strzelaliśmy piętnaście razy, ale w bramkę tylko raz. Z tym, że tamten "strzał" prędzej nazwałbym kiksem lub podaniem do bramkarza. Jestem w szoku tym co prezentujemy na kilka dni przed rewanżem z St.Gallen!

 

4.10.2007r.

EUROPA LEAGUE BARAŻ

Lech Poznań vs. St.Gallen 3:0 (2x. Ślusarski, Hamalainen) w dwumeczu 4:2.

Zawodnik meczu: Bartosz Ślusarski (9)

 

Opis meczu: To był chyba nasz dzień, bo wszystko co leciało w bramkę to wpadało do siatki. Jednak można poznać, kiedy gramy na własnym stadionie, a kiedy musimy wyjeżdżać na inne obiekty. Wtedy zwyczajnie gramy gorzej. Styl gry się zmienia. W tym meczu wypalił nasz starszy napastnik. Fajnie, bo od niego też wymagam kilku bramek. Jesteśmy w fazie grupowej Europa League. Nasi rywale stworzyli tylko kilka groźnych sytuacji. Dwa celne strzały raczej na "ocenę" dla Jasmina. Ale to Ślusarski był dzisiaj bohaterem. To on uratował nam ten awans.

 

Informuję, że na tym patchu nie ma podziału Ekstraklasy na grupy. Dlatego też kończymy ligę na trzydziestu kolejkach. W grupach LE jest natomiast pięć drużyn.

 

Trafiliśmy do grupy B razem z Valencią, Lazio, Stuttgartem i Sarajewem. Nie przewiduję cudów...

 

Odnośnik do komentarza

7.10.2007r.

EKSTRAKLASA [11/30]

Podbeskidzie vs. Lech Poznań 1:0

Zawodnik meczu: Dariusz Pietrasiak (7)

 

Opis meczu: Pomimo tego, że Podbeskidzie zajmowało ostatnie miejsce w tabeli, to na stadionie pojawiło się sporo kibiców. Jedenasta kolejka i przyjazd Lechitów wzbudził powszechnie zainteresowanie gapiów. Lech przystąpił do tego spotkania w silnym składzie. Wygląda jednak na to, że Podbeskidzie było na to przygotowane. W 12. minucie pierwszą groźną sytuację zmarnował Teodorczyk. Następnie w słupek trafił Murawski. Również dla nas przyszły słabe momenty. W 39. minucie Marcin Kamiński sfaulował w polu karnym jednego z zawodników gospodarzy i straciliśmy gola. Karnego na bramkę pewnie zamienił Pietrasiak. W drugiej połowie nasi przeciwnicy murowali dostęp do bramki. Niestety to im się udało. Straciliśmy punkty po kiepskim meczu. Oj w tym sezonie będzie ciężko...

 

22.10.2007r.

PUCHAR EKSTRAKLASY

Lech Poznań vs. Zagłębie 2:0 (Teodorczyk, Ślusarski)

Zawodnik meczu: Łukasz Teodorczyk (8)

Odnośnik do komentarza

Witam państwa i serdecznie zapraszam na wielki mecz. To już dziś na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu tutejszy Lech Poznań zmierzy się z Hiszpańską Valencią. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest oczywiście Valencia. Mimo to Lech nie pozostaje bez szans, aczkolwiek goście przyjechali w swoim najsilniejszym zestawieniu. W kadrze nie zabrakło miejsca dla takich gwiazd jak Piatii, Pajero czy Rami. To piłkarze znani na całym świecie. Ciekawe czy któryś z tych graczy zna Murawskiego, Teodorczyka i Burica... Może o tym później. Zacznijmy od zestawienia Lecha Poznań, który dziś może zapisać się wielkimi literami na kartach historii. Ostatnio średnio radzący sobie Lech prezentuje się następująco. W bramce niezawodny Jasmin Burić. W wielu momentach był najlepszym graczem tej drużyny. Na prawej obronie z przymusu zagra dziś Możdżeń. Lewa flanka ma należeć do ofensywnie grającego Barryego Douglasa. Żadnych wątpliwości nie można mieć na środku obrony. Tutaj niezawodny Kamiński i Wołąkiewicz. Choć ten pierwszy ostatnio sprokurował rzut karny. Wszyscy w Poznaniu liczą, że zagra dziś mecz życia. Jako defensywny pomocnik, który ma za zadanie łączenie linii defensywnej i ofensywnej w jedną całość wystąpi dziś Irańczyk, Javad Nekounam. To najbardziej doświadczony piłkarz w całej drużynie, na którym spoczywa spora odpowiedzialność. Pora na dwóch środkowych pomocników. Dziś na tej pozycji Rafał Murawski i Daylon Claasen. Ze względu na zagęszczenie w środku pola Valencii można śmiało stwierdzić, że nasze skrzydła będą dziś szczególnie ważne w trakcie tego meczu. Dlatego liczymy na Hamalainena i Pawłowskiego. Na szpicy gra Teodorczyk. Może coś dziś ustrzeli. A my zaczynamy! Pierwsza groźna akcja Valencii, ale broni Burić! Już w siódmej minucie błąd popełnij Możdżeń, ale ponownie ratuje Bośniak. W piętnastej minucie przenosimy się pod pole karne gości. Rafał Murawski długo holuje piłkę przy prawej nodze. Wyczekuje na moment i zagrywa do Łukasza Teodorczyka, ten wykorzystuje chwilę czasu i strzela przy prawym słupku bramki. Gol! Lech Poznań prowadzi z Valencią, ale co dalej zrobią Lechici? Na trybunach szaleństwo! Przez chwilę mecz się uspokoił, ale strata Claasena w 25. minucie mogła skończyć się stratą gola. Na szczęście Parejo nie trafił w bramkę. Zazwyczaj zamienia takie podania na gola. W odpowiedzi nasza akcja. Pawłowski dośrodkowuje, ale Łukasz Teodorczyk nie trafił w piłkę. Jednak już dziesięć minut później w bliźniaczo podobnej akcji się nie pomylił! Strzelił cudownego gola ku bezradności obrony i bramkarza! 2:0! Czy to w ogóle możliwe. Czas na drugą połowę. Publiczność czekała przez kwadrans na głównych bohaterów wieczoru. Głównie na jednego. To Łukasz Teodorczyk. Młody polski snajper jest dziś bohaterem narodowym. Druga połowa się zaczyna piłkarze w niebieskich strojach bronią dostępu do bramki. Dla gości ze słonecznej Hiszpanii czas upływa teraz bardzo szybko. Dodatkowo zmiany, które wykonuje manager Lecha zajmują sporo czasu. Pomimo kilku groźnych sytuacji pod bramką gospodarzy udaje się im wygrać i uzyskać trzy cenne punkty do grupy Ligi Europy. Piękny wieczór na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Lech sprawia sensację.

 

25.10.2007r.

EUROPA LEAGUE GROUP B

Lech Poznań vs. Valencia 2:0 (2x Teodorczyk)

Zawodnik meczu: Łukasz Teodorczyk (9)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...