Skocz do zawartości

Modny jest ostatnio Londyn...Dlatego Chelsea


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku kilka słów wyjaśnień odnośnie mojej ostatniej kariery. Nie padł mi zapis gry, po prostu miałem dość. Chciałem zrobić z Legii klasowy zespół, niestety polska liga w Fm jest strasznie dziwnie ułożona. Dlatego zrezygnowałem i byłem gotów rozstać się z tym forum. Jednak jakaś siła ciągnie mnie spowrotem, by pokazać sobie i innym, że potrafię dograć kilka sezonów.

 

FM 2012 LIGA: ANGIELSKA, WŁOSKA, HISZPAŃSKA, NIEMIECKA.

 

KLUB: CHELSEA LONDYN

 

Nie będę się bawił w opisywanie jakim cudem otrzymałem ofertę prowadzenia takiego klubu. Po prostu taka sytuacja.

 

Pierwszy dzień mojej pracy to pierwsze rozczarowanie. Naprawdę kiepsko wygląda kadra zespołu, ale cóż. Na transfery dostałem 16 mln euro więc coś się pokombinuje.

 

TRANSFERY Z KLUBU:

Nicolas Anelka 5,75 mln do Sevilli

Paulo Ferreira 1,3 mln do Atletico

TRANSFERY DO KLUBU:

Marco Reus 18 mln z Gladbach

Alan Dzagoev wyp z CSKA

Olivier Markoutz 1,8 mln z Bayernu

Julian Draxler wyp z Schalke

 

KADRA CHELSEA LONDYN NA SEZON 2011/2012

 

BRAMKARZE:

1. Hilario 35 lat

2. Petr Cech 29 lat

3. Ross Turnbull 26 lat

 

PODSUMOWANIE: Tutaj sprawa jest prosta. Petr Cech numerem jeden.

 

OBROŃCA PRAWY:

1. Jose Bosingwa 29 lat

2. Branislav Ivanovic 27 lat

 

PODSUMOWANIE: Zdecydowanie Serb wygrywa tą rywalizację.

 

OBROŃCA LEWY:

1. Ashley Cole 30 lat

2. Ryan Bertrand 22 lata

 

PODSUMOWANIE: Doświadczony Anglik podstawowym obrońcom, choć Ryan nie jest bez szans.

 

ŚRODKOWY OBROŃCA:

 

1. John Terry 30 lat

2. Alex 29 lat

3. David Luiz 24 lata

4. Nathaniel Chalobah 16 lat

5. Oriol Romeu 20 lat.

 

PODSUMOWANIE: Tutaj duet stoperów to Terry-Luiz

 

DEFENSYWNY POMOCNIK:

1. Michael Essien 28 lat

2. John Obi Mikel 24 lata

 

PODSUMOWANIE: Essien kontuzjowany, Mikel w podstawie.

 

POMOCNIK ŚRODEK:

1. Ramires 24 lata

2. Raul Meireles 28 lat

3. Josh McEachran 18 lat

4. Frank Lampard 33 lata

5. Jakob Mellis 20 lat

 

PODSUMOWANIE: Para środkowych pomocników to Ramires-Lampard

 

OFENSYWNY POMOCNIK PRAWY:

1. Marco Reus 21 lat

2. Salomon Kalou 26 lat

 

PODSUMOWANIE: Tutaj raczej postawie na Reusa

 

OFENSYWNY POMOCNIK LEWY:

1. Florent Malouda 31 lat

2. Julian Draxler 18 lat

3. Olivier Markoutz 16 lat

 

PODSUMOWANIE: Florent w pierwszym składzie.

 

OFENSYWNY POMOCNIK ŚRODEK:

1. Alan Dzagoev 21 lat

2. Juan Mata 23 lata

 

PODSUMOWANIE: Zdecydowanie Mata.

 

NAPASTNIK ŚRODEK:

1. Fernando Torres 27 lat

2. Didier Drogba 33 lata

3. Romelu Lukaku 18 lat

4. Daniel Sturridge 22 lata

 

PODSUMOWANIE: O "11" powalczą Torres i Drogba.

 

U siebie będe grał ustawieniem 4-2-3-1 z dwoma schodzącymi napastnikami , na wyjazdach 4-5-1.

Odnośnik do komentarza

A więc zaczynamy sezon. W Lidze Mistrzów trafiliśmy do grupy F gdzie zagramy z takimi zespołami jak : Borussia Dortmund, OM, Udinese

 

LIGA 1/38 14.08.2011

 

CHELSEA-EVERTON 5:0

Reus 3,28,76

Torres 19,66

 

Cech-Ivanovic-Terry-Luiz(Alex)-Cole-Ramires-Lampard-Reus(Kalou)-Mata-Malouda-Torres(Drogba)

 

Na początek sezonu łatwa i przyjemna wygrana nad Evertonem. Kapitalne wprowadzenie do zespołu Reusa, który ustrzelił hat-trick, a gdyby w 39 minucie meczu wykorzystał karnego byłoby jeszcze lepiej. Pokazał się również Torres, do którego nie byłem przekonany przed sezonem. Co do samego meczu to szybko strzelone bramki ustawiły wynik spotkania i mój debiut w roli trenera The Blues wypadł znakomicie.

 

LIGA 2/38 20.08.2011

 

Swansea-Chelsea 0:2

Alex 34

Alan Tate sam 63

 

Cech-Ivanovic-Terry-Alex-Cole-Mikel-Reus-Ramires-Lampard(Meireles)-Mata(Draxler)-Torres(Drogba)

 

Pierwszy mecz na wyjeździe do najłatwiejszych nie należał. Męczyliśmy się strasznie z Swansea, Alex po rzucie rożnym dał nam prowadzenie, gospodarzy dobił samobój strzelony przez obrońce Tate.

 

LIGA 3/38 29.08.2011

 

Chelsea-Q.P.R 5:0

Torres 45,50- Young 38 czerw.k

Lampard 55

Draxler 71,89

 

Cech(Hilario)-Ivanovic-Terry-Alex-Cole-Ramires-Lampard-Reus(Kalou)-Mata(Draxler)-Malouda-Torres

 

W tym meczu straciłem Cecha na 3 miesiące z powodu kontuzji. Postanowiłem zatrudnić z wolnego transferu Timo Hildebranda, ponieważ nie mam zaufania do Hilario, a Turnbull to już wogóle mnie nie przekonuje. Co do samego meczu to pomogła nam czerwona kartka, która jeszcze w pierwszej połowie obejrzał Young. Torres zaskakuje mnie swoją formą, to samo tyczy się młodego Draxlera, którego postaram się sprowadzić do klubu na stałe.

 

PODSUMOWANIE MIESIĄCA:

Jestem bardzo zadowolony, 3 mecze 3 zwycięstwa. O to mi właśnie chodziło. Szkoda tylko kontuzji Cecha, który wypadł na strasznie długo, a kolejny mecz to hit Londynu- z Arsenalem.


A co to jest CHELSEA LONDYN? ;)
Nie ma takowego, jest Chelsea Football Club (wymowa: /ˈtʃɛɫsiː/) :P

nie ma tez Realu Madryt bo jest REAL MADRIT CLUB DE FUTBOL ale co to za różnica skoro każdy wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
nie ma tez Realu Madryt bo jest REAL MADRIT CLUB DE FUTBOL ale co to za różnica skoro każdy wie o co chodzi?

 

[OT] Różnica zasadnicza. Real Madryt jest po polsku. Chelsea Londyn nie jest po polsku. Chelsea FC jest. [OT]

 

"w 39 minucie" - powinno być 39. minucie.

Odnośnik do komentarza

LIGA 4/38 10.09.2011

 

ARSENAL-CHELSEA 2:3

Torosidis 35- Alex 3,90+1

Gervinho 86-Terry 53

 

Hildebrand-Bosingwa-Terry-Alex-Cole(Bertrand)-Mikel-Reus(Draxler)-Ramires-Lampard-Mata-Torres( Drogba)

 

Hit dla Chelsea! Po przerwie na mecze reprezentacyjne wraz z nowym bramkarzem ruszyliśmy na derby. Główną role w tym spektaklu grali stoperzy obu klubów. Emocji było co nie miara. Do 85 minuty meczu prowadziliśmy 2:1 by minutę później stracić bramkę. W doliczonym czasie gry Alex zapewnił komplet punktów strzelając w okienko z 18 metrów po rzucie wolnym. Pierwszy hit za nami. Niestety Cole wyleciał na 3 miesiące w skutek kontuzji. Otwiera się szansa dla Bertranda.

 

LM GR. F 1/6 14.09.2011

 

CHELSEA-DORTMUND 3:0

Mata 1

Terry 18

Torres 54

 

Hilario-Bosingwa-Terry-Luiz-Bertrand-Ramires-Lampard(Meireles)-Reus-Mata(Draxler)-Malouda(Strurridge)-Torres

 

Szybko strzelona bramka załatwiła sprawę. Mata w 29 sekundzie otwarł wynik meczu. Kapitan Chelsea Terry w 18 minucie strzałem głową podwyższył na 2:0 i już było spokojnie. Wynik meczu ustalił Torres, który strzela jak na zawołanie.

 

LIGA 5/38 17.09.2011

 

CHELSEA-WIGAN 3:1

Reus 13- Sperdutti 42

Terry 24

Torres 78

 

Hilario-Bosingwa-Terry-Luiz(Alex)-Bertrand-Ramires-Lampard(Dzagoev)-Reus-Mata-Draxler(Kalou)-Torres

 

W lidze idzie dobrze, cieszy ilość strzelonych bramek, Torres gra jak z nut. Ciągle jednak boję się o bramkarzy. Hildebrand to nie Cech niestety. Hilario też solidny nie jest.

 

PL 3 RUNDA 21.09.2011

 

CHELSEA-Q.P.R 2:0

Terry 14

Torres 64

 

Hildebrand- Bosingwa- Terry-Luiz-Bertrand-Ramires-Lampard-Reus-Mata(Dzagoev)-Draxler(Kalou)-Torres(Drogba)

 

W lidze było 5:0 teraz 2:0. Nie ma co narzekać jednak, ważne są wygrane. Po raz kolejny Torres strzela, podobnie kapitan Chelsea.

 

LIGA 6/38 24.09.2011

 

SUNDERLAND-CHELSEA 0:2

Ramires 24

Torres 72

 

Hildebrand-Bosingwa-Terry-Luiz-Bertrand-Mikel=Reus(Kalou)-Ramires-Lampard(Meireles)-Mata-Torres

 

Równa forma, kolejny przeciwnik pokonany. Po raz kolejny Torres trafia, muszę przyznać, że przed sezonem zastanawiałem się nad jego sprzedażą. Całe szczęście tego nie zrobiłem. Kolejne 3 punkty na koncie, seria meczów bez porażki. Lubie to!

 

LM 2/6 27.09.2011

 

OM-CHELSEA 2:2

Remy 22, 90+2-Torres 10,37

 

Hildebrand-Bosingwa(Alex)-Terry-Luiz-Bertrand-Mikel-Reus-Mata-Malouda(Draxler)-Torres(Drogba)

 

No to na własne życzenie straciliśmy komplet punktów. EHHH ten doliczony czas gry... Remy oddał kapitalny strzał, my straciliśmy zwycięstwo i Torresa na 3 tygodnie a może nawet i miesiąc. Tuż przed kolejnym ligowym hitem z Man City:/


 

 

Doświadczony Anglik podstawowym obrońcom,

ajć... :|

 

no zabolało:P

Odnośnik do komentarza

 

dobra spoko. pogram sobie sam dla siebie. tutaj kolo polonistyczne zalozcie. narazie. moderator moze skasowaac to. wydawalo mi sie ze o pilce i rozgrywce bedzie mowa. uszanowanie. piszcie te wypociny na 18 stron. narazie,

Wybacz kolego, ale zasady też są i w opkach. Zasady działu Kariery.

 

oj czytalem twoje opowiadania i jezus maria tez ci sie zdarzyło napisac staży zamiast starzy:d ale spoko . teraz bede bacznie obserwowal wasze poczynania. to chyba nie o to chodzilo by zostac mistrzem jezyka polskiego. chodzilo o gre??? chyba..... ale no coz. poszukam jakiegos forum na ktorym jest mowa o rozgrywce a nie o pisowni. MUJ OPEK MORZNA ZAMKNONC DOBRANOC. RZYCZE FSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Odnośnik do komentarza

 

dobra spoko. pogram sobie sam dla siebie. tutaj kolo polonistyczne zalozcie. narazie. moderator moze skasowaac to. wydawalo mi sie ze o pilce i rozgrywce bedzie mowa. uszanowanie. piszcie te wypociny na 18 stron. narazie,

Wybacz kolego, ale zasady też są i w opkach. Zasady działu Kariery.

 

Szkoda, że zasad działu Kariery nie respektujecie przenosząc tematy do opowiadań.

 

Poza tym, chciałbym pogratulować dwóch moderatorom - Fenomenowi i MaKK. Dzięki Wam właśnie jeden użytkownik ma Wasz dział w głębokim poważaniu i słusznie, bo owszem, można pomagać w poprawnej pisowni, ale nie należy przeprowadzać frontalnych ataków.

Odnośnik do komentarza

Otóż jedną rzeczą jest być zanadto czepialskim, a drugą - na tyle naiwnym bądź nieprzygotowanym, by sądzić, że publiczna publikacja swojego tekstu obędzie się bez wystawienia własnej osoby na krytykę innych, choćby i przesadzoną. Deal jest prosty, obie strony znają jego warunki. Zamierzasz rezygnować tylko dlatego, że ktoś ci coś napisał? To po co zaczynałeś? Przecież wiadomo, że napiszą.

 

Zawsze ktoś napisze.

Odnośnik do komentarza

O co chodzi? Nie pasuje niektórym nick autora, że wytykają każdy błąd? Chcecie, to w waszych tekstach też znajdę. Właśnie przez takie zachowanie w zeszłym roku dział umierał śmiercią naturalną. No bo wiecie "kiedyś to były teksty, teraz to słabo" albo "nie ma kogo wyróżnić, nikt się nie nadaje do pisania, same błędy". Zacytuję, może niedosłownie, co kiedyś napisał Gabe:

 

Za złe - nie karać (ganić), za dobre - nagradzać (chwalić).

 

Od jesieni dział zaczął się rozwijać, bo zniknęły takie durne posty, które zniechęcały autorów do pisania. Temat zamykam. Jeśli autor sobie życzy, pokasuję wszystko i można pisać dalej.

Odnośnik do komentarza

Wkurzyłem się to prawda. Niepotrzebnie? Być może. Postanowiłem pisać, choć dla 1 osoby która będzie chciała czytać o rozgrywce.


A i kilka słów wyjaśnienia odnośnie mojego nicku. Dlaczego taki? Ponieważ to miała być długa kariera tym właśnie klubem:) Nie poszło mi niestety, ale z tego powodu nie będę nowego konta zakładać. A ogólnie to jestem z Poznania:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...