Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No nie podobal mi sie. Nie moj klimat. Nie przecze ze fajnie zrobiony, efekty, itd. No ale zupelnie nie przemawia do mnie.

 

Najlepszy film sci-fi przełomu tysiącleci. Świetny pomysł, wyśmienicie zrealizowany. Genialny soundtrack. W kinach szczęki dzwoniły o podłogę, nie tylko od efektów specjalnych. Oooooooogromny wpływ na popkulturę, drogowskaz dla wielu filmów w następnych latach. Coś jeszcze dodać? ;)

 

(oczywiście mam na myśli część pierwszą, która bez sequeli stanowi zamkniętą całość i tak może być traktowana)

 

Uważałbym tak z chwaleniem za pomysł i stanowienie drogowskazu skoro bardzo dużo zerżnęli (bądź wedle nich "inspirowali się") z Ghost in the Shell. Nie mówiąc o tym, że kilka scen przenieśli żywcem bez jakichkolwiek zmian.

Odnośnik do komentarza

Soccerites to była zupełnie inna subkultura niż my, rugbyści. Trzymali się innych pubów, w innych okolicach itp. Dlatego poza Hallym, którego młodszy brat grał z nami (mowa o O'Halloranie :) taki uszek). Reszty nazwisk i ich realności nie ocenię :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...